آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف شده اند به شما کمک می کنند بتوانید فضایی مطابق با نیازهای خود و در حقیقت ...


به بهانه شماره پیراهن نامألوف اشنایدرلین در اورتون

شماره‌ پیراهن‌های عجیب؛ از داویدز تا رونالدو و رونالدینیو + تصاویر

بازیکنان زیادی در دنیای فوتبال بوده و هستند که شماره پیراهن‌های‌شان با شماره‌های مألوفی که می‌شناسیم، متفاوت بوده است.


چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.


چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.


دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.


«ساندرز» با پیروزی در میشیگان «هیلاری» را غافلیگر کرد

«ساندرز» با پیروزی در میشیگان «هیلاری» را غافلیگر کرد

جهان | چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۰:۱۸ | نسخه چاپي

رقابت درون حزبی دموکرات های آمریکا که در دو ایالت «می سی سی پی» و «میشیگان» برگزار شد طعم پیروزی و شکست را به طور همزمان در کام «هیلاری» نشاند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، انتخابات درون حزبی آمریکا دیروز سه شنبه به طور همزمان برای جمهوریخواهان در ایالت های «میشیگان»، «می  سی سی پی»، «آیداهو» و «هاوایی» برگزار شد و در این میان نامزدهای دموکرات هم در دو ایالت میشیگان و می سی سی پی به مصاف یکدیگر رفتند.
شمارش آراء انتخاباتی جمهوریخواهان در دو ایالت آیداهو و هاوایی همچنان ادامه دارد حال آنکه در جبهه مخالف شمارش آراء در دو ایالت میشیگان و می سی سی پی پایان یافت.
در این میان، «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات توانست با جلب آراء اقیلت سیاه پوست، پیروزی در میدان ایالت می سی سی پی را از آن خود کند حال آنکه خوشحالی وی با شکست دور از انتظاری که در ایالت مهم میشیگان نصیبش شد، دوام چندانی نیاورد.
نبردی که دموکرات ها با یکدیگر در جبهه میشیگان پشت سر گذاشتند، با پیروزی «برنی ساندرز» رقیب سوسیال دموکرات پایان یافت و به ستاد انتخاباتی وی آن هم در آستانه رقابت حساسی که هفته آینده (۱۵ مارس) در چهار ایالت اوهایو، فلوریدا، کارولینای شمالی و میسوری برگزار می شود، جان تازه ای بخشید.
البته هیلاری همچنان از جهت برخورداری از بیشترین تعداد هیات های انتخاباتی، نسبت به ساندرز برتری دارد. با این حال واگذاری رقابت در ایالت میشیگان، شکست غافلگیر کننده ای برای وی به حساب می آید.
اما در آن سوی میدان و در حزب جمهوریخواه، «دونالد ترامپ» توانسته با پیروزی در هر دو ایالت میشیگان و می سی سی پی تا حدود زیادی راه خود را برای موفقیت در رقابت بزرگ هفته آینده نیز هموار کند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟