پوشش نیکی کریمی ۴۵ ساله در صبح بسیار سرد تهران!+عکس

نیکی کریمی بازیگر ۴۵ ساله با انتشار عکسی صفحه شخصی اش را بروز کرده است.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


روسیه تولید نفت خود را ۳۰۰ هزار بشکه در روز کاهش می‌دهد

مذاکرات ما با کشورهای غیر عضو اوپک به ماه اجازه می دهد تا انتظار داشته باشیم برخی کشورها به این توافق بپیوندند و مجموعا در کاهش حدود 300 هزار ...


سهم پرسپولیس در حرفه‌ای شدن مهدی طارمی چقدر بوده است؟

در اتفاقاتی که برای مهاجم سرخپوشان رخ داده است باشگاه پرسپولیس نیز مقصر است چرا که وظیفه تربیتی خود را به خوبی انجام نداده است.


«ساندرز» با پیروزی در میشیگان «هیلاری» را غافلیگر کرد

«ساندرز» با پیروزی در میشیگان «هیلاری» را غافلیگر کرد

جهان | چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۱۰:۱۸ | نسخه چاپي

رقابت درون حزبی دموکرات های آمریکا که در دو ایالت «می سی سی پی» و «میشیگان» برگزار شد طعم پیروزی و شکست را به طور همزمان در کام «هیلاری» نشاند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، انتخابات درون حزبی آمریکا دیروز سه شنبه به طور همزمان برای جمهوریخواهان در ایالت های «میشیگان»، «می  سی سی پی»، «آیداهو» و «هاوایی» برگزار شد و در این میان نامزدهای دموکرات هم در دو ایالت میشیگان و می سی سی پی به مصاف یکدیگر رفتند.
شمارش آراء انتخاباتی جمهوریخواهان در دو ایالت آیداهو و هاوایی همچنان ادامه دارد حال آنکه در جبهه مخالف شمارش آراء در دو ایالت میشیگان و می سی سی پی پایان یافت.
در این میان، «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات توانست با جلب آراء اقیلت سیاه پوست، پیروزی در میدان ایالت می سی سی پی را از آن خود کند حال آنکه خوشحالی وی با شکست دور از انتظاری که در ایالت مهم میشیگان نصیبش شد، دوام چندانی نیاورد.
نبردی که دموکرات ها با یکدیگر در جبهه میشیگان پشت سر گذاشتند، با پیروزی «برنی ساندرز» رقیب سوسیال دموکرات پایان یافت و به ستاد انتخاباتی وی آن هم در آستانه رقابت حساسی که هفته آینده (۱۵ مارس) در چهار ایالت اوهایو، فلوریدا، کارولینای شمالی و میسوری برگزار می شود، جان تازه ای بخشید.
البته هیلاری همچنان از جهت برخورداری از بیشترین تعداد هیات های انتخاباتی، نسبت به ساندرز برتری دارد. با این حال واگذاری رقابت در ایالت میشیگان، شکست غافلگیر کننده ای برای وی به حساب می آید.
اما در آن سوی میدان و در حزب جمهوریخواه، «دونالد ترامپ» توانسته با پیروزی در هر دو ایالت میشیگان و می سی سی پی تا حدود زیادی راه خود را برای موفقیت در رقابت بزرگ هفته آینده نیز هموار کند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: