بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...


سنای روسیه هم تعلیق توافق انهدام پلوتونیوم با آمریکا را تصویب کرد

سنای روسیه نیز امروز دستور اخیر رئیس‌ جمهور این کشور مبنی بر تعلیق توافق بازیافت و انهدام پلوتونیوم (PMDA) با آمریکا را به تصویب رساند.


بازیگر زن مشهور احترام به شعور مخاطب را فراموش کرد؟!

بهاره افشاری برای بازی در یک سریال به توافق رسیده و بزودی در تلویزیون حضور خواهد داشت.


هشدار بانک مرکزی انگلیس نسبت به خروج از اتحادیه اروپا

هشدار بانک مرکزی انگلیس نسبت به خروج از اتحادیه اروپا

جهان | چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۵۵ | نسخه چاپي

رئیس بانک مرکزی انگلیس نسبت به عواقب خروج از اتحادیه اروپا هشدار داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاگس اشپیگل، «مارک کارنی» رئیس بانک مرکزی انگلیس که در کمیته امور مالی مجلس عوام سخن می گفت با اشاره به احتمال خروج این کشور از اتحادیه اروپا اظهار داشت: این امر به  هیچ وجه به نفع انگلیس نبوده و تبعات منفی در بر دارد.
وی با بیان اینکه رابطه با اتحادیه اروپا به ارتقای اوضاع اقتصادی انگلیس کمک کرده، افزود: عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا سبب تقویت و رشد محرک های اقتصادی این کشور شده و این درحالی است که خطری را متوجه اهداف و شاخص های بانک نکرده است.
کارنی در ادامه هشدار داد: خروج انگلیس از اتحادیه اروپا تاثیرات مخرب و طولانی مدت را بر اقتصاد و سیستم مالی این کشور به جای می گذارد.
رئیس بانک مرکزی انگلیس همچنین گفت: تعدادی از شرکت های خارجی در صورت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا درصدد جابه جایی و انتقال مقر اصلی دفترشان به خارج از انگلیس برخواهند آمد.
دولت انگلیس سال ۲۰۱۷ را سال تصمیم گیری برای ماندن یا خروج از اتحادیه اروپا اعلام کرده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: