5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


سریال آشپزخانه با محوریت تصویری از غذای ایرانی دوره قاجار ساخته می‌شود

سریال آشپزخانه با محوریت تصویری از غذای ایرانی دوره قاجار ساخته می‌شود

| چهارشنبه ۱۹ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۳ | نسخه چاپي

سریال «آشپزنامه» با موضوع نمایش تصویری از غذای ایرانی دوره قاجار در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی در ۵۰ قسمت به تولید می‌رسد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مجید آسودگان سرپرست نویسندگان سریال «آشپزنامه» در گفتگو با خبرنگار ما از افزایش قسمت‌های سریال «آشپزنامه» خبر داد و گفت: 35 قسمت از فیلمنامه سریال آشپزنامه در حال نهایی شدن است و با توجه به حجم پژوهش‌ها و نیز قصه سریال به این توافق رسیدیم که این سریال به بیش از 50 قسمت نیز برسد.
آسودگان هم چنین اذعان داشت: فیلمنامه «آشپزنامه» حداکثر تا اواخر بهار به اتمام می‌رسد و وارد پیش تولید می‌شود.
او در مورد لوکیشن «آشپزنامه» توضیح داد و گفت: کل داستان و لوکیشن‌ها در استان گیلان و بخش عمده آن در نزدیکی شهر فومن بوده و مربوط به دوره قاجار است. داستان در قلعه‌ای مشابه قلعه رودخان منتهی یک قلعه مسکونی در جریان است.
وی به الزامات پیش تولید نیز اشاره کرد و گفت: در واقع چنین قلعه‌ای وجود خارجی ندارد و گروه پژوهشی ما با مشورت تنی چند از مرمت کاران، چنین قلعه‌ای را طراحی کرده است و در زمان پیش تولید که احتمالا اواخر بهار است، این بنا ساخته می‌شود.
سریال «آشپزنامه» به سرپرستی مجید آسودگان در 35 قسمت 45 دقیقه‌ای در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی به نگارش در می‌آید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: استان گیلان ،

دیدگاه شما چیست؟