رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی را در ترافیک می‌گذرانیم تا در کنار خانواده و صرف غذا، ارزشش را دارد که کمی عمیق‌تر به این تجربه نگاه کنیم.»


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


بمب فتح الله زاده در زمین پرسپولیس

ورزش | دوشنبه ۱۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۹ | نسخه چاپي

مدیرعامل پیشین استقلال می گوید: عابدینی سر قضیه هاشمی‌نسب ناک‌اوت شد، الان قصه می‌گوید!

به گزارش خبرآنلاین، 8 پرسپولیسی و تنها یک استقلالی‌؛ این وضع آبی‌ها در تیم منتخب بعد از انقلاب است که مردم در نظرسنجی 90 آن را انتخاب کردند اما علی فتح‌ا...‌زاده مدیرعامل سابق استقلال این انتخاب را قبول ندارد.

* تیم منتخب مردم در نظرسنجی 90 کامل شد و استقلالی‌ها 8 تایی شدند.
(خنده) چطور مگه؟

* از 11 نفر، 8 نفر پرسپولیسی هستند و فقط یک نفر استقلالی.
می‌خواستند 8 تایی شدن‌شان را جلوی ما جبران کنند. ما 8 تا توپ درون دروازه‌شان کرده‌ایم. به نظر من این تیمی که انتخاب شده، یک تیم احساسی است. البته من برای همه کسانی که رأی دادند و البته انتخاب شدند، احترام قائلم ولی به نظرم چنین تیمی حاصل حضور احساسی پرسپولیسی‌هاست. فراموش نکنید استقلالی‌ها هم در نظرسنجی شرکت نمی‌کردند.

* چرا؟
چون با برنامه 90 قهر کرده بودند.

* اگر قهر بودند، چطور به زرینچه رأی دادند؟ یا مهدی رحمتی هم در همان روزها در نظرسنجی 90 رأی آورد.
اگر زرینچه را هم دیگر انتخاب نمی‌کردند، همه باید تعجب می‌کردیم. زرینچه یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال ماست. ببینید من دارم می‌گویم به لیست احترام می‌گذارم ولی این رأی احساسی هواداران بود. من این لیست را یک لیست فنی نمی‌دانم. اگر می‌خواهیم بهترین‌ها را انتخاب کنیم، باید نظر مربیان ایرانی را بپرسیم. 100 تا مربی جمع شوند و بهترین‌ها را انتخاب کنند، آن‌موقع می‌بینید که چقدر بین این تیم و آن تیم تفاوت است. برای مثال مهدی پاشازاده که بعد از جام جهانی‌ در تیم منتخب جهان هم بازی کرد، در نظرسنجی 90 جایی ندارد. این واقعاً نظرسنجی را زیر سؤال نمی‌برد؟ به خاطر همین من می‌گویم انتخاب‌ها احساسی بود. همان‌موقع آقای مایلی‌کهن که پرسپولیسی است، سرمربی تیم ملی بود. یادتان هست کم مهدی را بازی می‌داد؟ با این حال او از دید متخصصان فوتبال دنیا دور نماند.

* آن‌موقع می‌گفتند مایلی‌کهن استقلالی‌ها را بازی نمی‌دهد. شما هم موافق بودید؟
نه فکر نمی‌کنم. البته شاید پرسپولیسی بودن ایشان تأثیر داشته باشد ولی من فکر نمی‌کنم. مایلی‌کهن همان‌موقع مجیدی را دعوت می‌کرد و بازی هم می‌داد. خود علی پروین هم که پرسپولیسی تیر بود، بیشتر استقلالی‌ها را دعوت می‌کرد.

* حرف از زرینچه شد، امیر عابدینی در مصاحبه‌ای به ما گفت او به دفترش آمد و می‌خواست پرسپولیسی شود. اینها قصه و داستان است!

با تمام علاقه‌ای که به عابدینی دارم، به نظرم شوخی کرده است. او به خاطر ضربه‌ای که سر مهدی هاشمی‌نسب خورد، ناک‌اوت شده بود و خیلی دنبال مجیدی و دیگر بازیکن‌های ما رفت ولی در حسرت ماند. می‌گفت باید کاری کنیم، جبران شود. کلک می‌زد بازیکن ما را ببرد ولی نتوانست.

* خود ایشان که می‌گفت حتی زرینچه به دفترش رفت و لحظه آخر خودش به او گفت بهتر است به استقلال برگردد.

ما هم کمی بعد جلساتی داشتیم. با 4 تا بازیکن این تیم هم توافق کردیم که در همین تیم منتخب هم حضور دارند. یکی مهدوی‌کیا بود. ان‌شا‌ءا... 4، 5 سال دیگر اسم یکی دیگر را به همراه مدرک و سند رو می‌کنم. فعلاً اسناد را در اتاقم گذاشته‌ام.

راستی درباره ماجرای فتوشاپ..

آن را که کامل توضیح دادم. این اشتباهات پیش می آید. مثلا همین عکس فرهاد مجیدی که حاشیه ساز شد را چند روز قبلش در گروه ها گذاشته بودند و فرهاد ه دقت نکرده بود. ولی مگر ما کم بازی 100 هزار نفری در آزادی داشتیم؟خود شما یادتان هست بازی استقلال و جوبیلیو یا بازی استقلال و الاتحاد. بازی استقلال و برق شیراز و کلی بازی دیگر در لیگ و لیگ قهرمانان که جمعیت این قدر زیاد بود که به خانه های شان برگشتند. این دیگر اسمش فتوشاپ نیست. این کری خوانی ها خوب است اما به شرطی که از حد احترام خارج نشود.

شما که خودتان خدای این شوخی ها و کری ها هستید؟

من که آخرش هستم. چند روز پیش امیر عابدینی دفترم بود و می گفت تو این 8 را از کجا آوردی ؟ هرچه خواستی بگو فقط این را دیگر نگو. حالا همهبرای ما کری 8 تایی ها می خورند. یک سند برایش رو کردم که به تیم همایون که همین بازیکنان اصلی پرسپولیس تویش بازی می کردند 8 تا گل زدیم. الان همه دیگر می گویند 8، من کارم را کردم.

راستی شما که گفته بودید اگر کفاشیان کاندیدا شود ، کاندیدا نمی شوید؟

هنوز هم می گویم. اگر کفاشیان در انتخابات باشد با او رقابت نمی کنم چون رای مجمع را با این چیدمان دارد و برای من خوب نست روبرویش باشم.

یعنی می گوییدمجمع چیده شده؟

نه این را نمی گویم . مجمع به کفاشیان عتماد دارد و به او رای می دهد. خود من هم او را قبل دارم. البته دو ایراد به کارش وارد است. اول اینکه نتوانسته خواسته های سرمربی تیم ملی اش را فراهم کند و این حاشیه ساخته. دیگری هم جنس تعاملش با وزارت ورزش است.به غیر از این دو باید بپذیریم او یکی از بهترین فدراسیون های فوتبال آسیا را دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟