سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


سؤال بزرگی که مهران مدیری مسکوت می‌گذارد

مهران مدیری جمعه شب نیز بخش قابل توجهی از برنامه «دورهمی» را به توجیه و توضیح درباره مواضع سیاسی‌اش در زمان انتخابات اختصاص داد.


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


نقشه اینترنتی برای حذف رقیب عشقی

حوادث | دوشنبه ۱۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۹ | نسخه چاپي

مرد جوان زمانی که متوجه شد عشق قدیمی‌اش ازدواج کرده، برای انتقام‌گیری عکس‌هایی را که از او داشت در لاین و تلگرام منتشر کرد تا باعث طلاق او از همسرش شود. مرد جوان قصد داشت پس از جدایی این زن، با او ازدواج کند.
به گزارش جام‌جم، هفته گذشته مردی با حضور در پلیس فتای شهرستان تربت‌حیدریه استان خراسان‌رضوی از مزاحم اینترنتی همسرش شکایت کرد.
وی در اظهاراتش گفت: مزاحمی عکس‌های خصوصی همسرم را به دست آورده و با انتشار آنها در تلگرام و لاین، او را تهدید می‌کند که باید از من طلاق بگیرد؛ در غیر این صورت عکس‌های دیگری هم از او در اختیار دارد که آنها را نیز منتشر می‌کند.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری مزاحم اینترنتی آغاز شد تا این که روزهای پایانی هفته گذشته ردپای مردی در این باره به دست آمد و او برای تحقیقات به پلیس فتا فراخوانده شد.
با تحقیق از این مرد مشخص شد او چند سال پیش سیمکارت تلفن همراهش را گم کرده بوده و نمی‌داند چه کسی با به دست آوردن این سیمکارت مزاحم این خانواده شده است. در مرحله بعدی تحقیقات ماموران گفته‌های این مرد را بررسی کردند که مشخص شد گفته‌های او صحت دارد و وی ماجرای گم شدن سیمکارتش را به پلیس و مراجع قضایی در آن زمان اطلاع داده بود، اما برای از کار انداختن آن کاری نکرده بود.
همین سرنخ کافی بود که بی گناهی وی اثبات شود و ماموران اطمینان یابند مرد دیگری باید در این تهدیدهای اینترنتی و انتشار عکس ‌های همسر شاکی نقش داشته باشد که به تحقیقات بیشتری دست زدند و دو روز پیش توانستند متهم را شناسایی کنند. او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و در یکی از محله‌های تربت‌حیدریه دستگیر شد.
متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و اعتراف کرد در مزاحمت برای همسر شاکی نقش داشته است.
وی در اظهاراتش گفت: سال‌ها پیش من و همسر شاکی به هم علاقه‌مند بودیم. حتی قصد ازدواج با هم را داشتیم اما به دلیل مشکلاتی که میان دو خانواده مان شکل گرفت مجبور به جدایی شدیم. عکس‌هایی را که از او داشتم به عنوان یادگاری از این عشق قدیمی نگه داشتم. در این سال‌ها آنها به محله دیگری نقل مکان کردند و دیگر از سرنوشت او بی‌خبر بودم تا این که چند ماه پیش از طریق یکی از دوستانم شماره تلفن او را به دست آوردم و حتی متوجه شدم او ازدواج کرده است.
متهم اضافه کرد: تحمل نداشتم ببینم او با مرد دیگری ازدواج کرده است بنابراین قصد داشتم کاری کنم که او از شوهرش جدا شود تا من بتوانم به خواستگاری‌اش بروم و با وی ازدواج کنم. در این مرحله فکری به ذهنم رسید و عکس‌های خصوصی را که سال‌ها پیش از او داشتم، در لاین و تلگرام منتشر کردم و حتی پیام‌های تهدیدآمیز برایش ارسال کردم که باید هر چه سریع‌تر از شوهرش جدا شود. گمان می‌کردم این کار باعث جدایی میان این زوج می‌شود و من هم می‌توانم فرصتی برای ازدواج با عشق قدیمی‌ام پیدا کنم.
سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان‌رضوی در این باره گفت: با هشدار به کاربران فضای مجازی از آنها می‌خواهیم به هیچ عنوان عکس‌های خصوصی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند تا مورد سوءاستفاده توسط آنها قرار گیرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟