هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


سرگردانی ۲ گردشگر ایرانی در تایلند بعد از حمله یک فیل!

دو گردشگر ایرانی در سفر به تایلند، پس از حمله‌ی یک فیل، به حال خود رها شدند و نه تنها عوامل تور و آژانس مسؤولتی در قبال‌شان نپذیرفتند که سفارت ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


محمد مایلی‌کهن: دادکان مسئول جشن ازدواج دانشجویی بود، رئیس فدراسیون شد!

ورزش | يكشنبه ۱۶ اسفند ۹۴ ساعت ۲۲:۴۵ | نسخه چاپي

 مدیر فنی پیشین تیم امید ایران با انتقاد شدید از دادکان گفت: دادکان سیاسی‌ترین فدراسیون تاریخ را در فوتبال ایران داشت.
به گزارش مهر، محمد مایلی کهن بعد از جلسه با علی کفاشیان در جمع خبرنگاران حضور یافت و درباره مسائل مختلف صحبت کرد و به انتقاد شدید از محمد دادکان پرداخت. بخش مهم صحبت های وی به شرح زیر است:
زمین کمپ تیم ملی
به نظرم زمین کمپ تیم ملی باید زیرسازی شود ولی در شرایط فعلی این زمین می تواند جوابگوی تمرینات باشد. این همه می گویند که زمین کمپ خوب نیست ولی یک فیلم از تمرین تیم ملی در آفریقا به ما داده اند که در چه زمینی تمرین کرده اند؟
بیانه روابط عمومی
روابط عمومی فدراسیون فوتبال اندازه بچه من هم نیست ولی راجع به من بیانیه صادر کرده است که ایشان را دادگاهی می کنیم. ما یک دفعه اوین رفته ایم. یکبار دیگر هم می رویم. برای مملکت و مردم جان هم می دهم! اهل سیاه بازی هم نیستم!
کاندیداتوری دادکان برای ریاست فدراسیون
من غلط بکنم برای ریاست کاندیدا شوم! امثال ما چطوری بیایند؟ دادکان هم در یک مقطع از صفایی فراهانی انتقاد می کرد ولی چرا در زمان وی چهار نفر به عنوان مطبوعاتی پول می گرفته اند؟! بعد چه شد؟ خودشان که ۳۰۰ نفر را اعزام کردند. دادکان اصلا چطور به فدراسیون آمد؟
دادکان مسئول جشن ازدواج بود
دادکان مسئول برگزاری جشن ازدواج دانشجویان در دانشگاه شهید بهشتی در زمان ریاست جمهوری اسبق بود. هر کجای این دروغ است بگویید دروغ می گویم! آنهایی که آمده بودند و کار کرده بودند را برای مسابقات معرفی کردند. رئیس جمهور از وی تشکر کرد. دادکان بعد از آن نزد وی رفت و گفت که کار من این نیست و باید بروم فدراسیون فوتبال که در نهایت به عنوان مشاور صفایی فراهانی راهی فدراسیون شد.
احمدی نژاد را دوست دارم ولی در باند او نیستم!
مایلی کهن وابسته به کسی نیست. اگر احمدی نژاد را دوست داشتم و دارم این نیست که در باند ایشان نیستم. در گروه و دسته کسی نیستم. الان هم می گویم صفایی فراهانی یکی از بهترین ها بود. علی آبادی چطور؟ من کارمند ایشان بودم ولی گفتم اگر جای علی آبادی بودم استعفا می دادم. گفتم در کشورهای جنوب شرق آسیا، وقتی مدیران اشتباهی می کنند، خودکشی می کنند. من نگفتم علی آبادی خودش را بکشد ولی ایشان این کاره نبود و این کار را رها کند!
من آدم کسی نبودم و نیستم. رئیس جمهور وقت به صفایی یک دستخط نوشت که از وجود دادکان در فدراسیون فوتبال استفاده شود. دادکان بارها به من می گفت از هاشمی طبا رئیس سازمان تربیت بدنی یک وقت بگیرید تا سرپرست یکی از تیم‌های پایه شوم.
درد و دل با صفایی فراهانی
وقتی صفایی را برداشتند، پیش او رفتم و با وی درد دل کردم. صفایی می گفت همین آقای رئیس فدراسیون (دادکان) که ۳۰۰ نفر را به مسابقات می فرستد بعد از آن دنبال اسناد گشت تا بگوید خبرنگاری در دوره من ۱۰ دلار هزینه مینی بار کرده است. مینی باری که ممکن است داخل آن بیسکویت، آب، و آبمیوه باشد! چون اسمش مینی بار بوده، حتما غیر مجاز خورده است؟! احتمالا دادکان علم غیب داشته است! فدراسیون دادکان، سیاسی ترین فدراسیون تاریخ بود ولی ایشان می گوید فدراسیون نباید سیاسی باشد
من وزیر کار نیستم
برخی ها فکر می کنند من وزیر کار هستم. جوان‌ می آید از من کار می خواهد! بخدا با پتک بر سر من بکوبید بهتر از این است که از من کار بخواهید. اشک من با این چیزها در می آید. مگر ما پول و منابع نداریم؟
سناریوی کی روش
کی روش هر روز یک سناریو دارد. شما می خواهید ۱۱ اردیبهشت بروید و حالا استعفا می دهید! این یک سناریو است.
مایلی کهن بعد از این صحبتها با تلفن همراه خود، دو فیلم متفاوت از برنامه نود نشان داد که این دو به بررسی عملکرد تیم ملی بعد از حذف از جام ملت‌ها و بررسی عملکرد تیم امید بعد از ناکامی در راه‌یابی به مسابقات المپیک داشت.
دلیل محبوبیت کی روش
علت محبوبیت کی روش بین مردم؟ چون ساخته اند! آنقدر سایت هست که ... معیارتان برای موفقیت چیست؟ متر و معیار شما برای اینکه مایلی کهن مربی موفقی نیست، چیست. در تیم‌های باشگاهی سعی کرده ام بازیکن خارجی نیاورم. اگر هم بازیکن خارجی داشتیم، سعی کردیم همینطوری پول ندهیم.
کی روش هنوز هم در مرخصی است. یعنی امکان این نبود که کی روش بازی های تراکتورسازی و سپاهان را از نزدیک در ایران ببیند. آنوقت ایشان رفت امارات تا بازی تراکتورسازی را آنجا با همسرش از نزدیک ببیند.
کدام بیماری؟
سناریو درست کردند که کی روش سرطان دارد. بعد گفتند نه کجا سرطان دارد. بعد آمد و رفت ایرانگردی و بعد هم راهی امارات شد. خب این چندماه می شود؟ انگار کمک ایشان هم می رود ترکیه دندانش را درست می کند و اینجا پولش را می گیرد!
کسی نمانده که کی روش به او توهین نکند
مایلی‌کهن در ادامه تصریح کرد: دیگر کسی نمانده که کی‌روش به او توهین نکرده باشد. خانم هراتیان، امید نمازی، گوینده رادیو این آقا حتی علیه وزیر هم صحبت کرده است. حتی شنیده می‌شود که علیه کفاشیان هم صحبت‌هایی انجام داده و او را آقای نقاشیان خطاب کرده. کی روش خودش را بالاتر از همه مردم ایران و هم‌رده رئیس جمهور می‌داند.
چرا لژیونرها را نداشتیم
وی در خصوص اظهاراتش که گفته بود کی‌روش تیم امید را زمین زده، گفت: چطور می‌شود که ما علیرضا جهانبخش و سردار آزمون را در اختیار نداشتیم و کره و ژاپن چندین و چند لژیونر داشتند.
من پرسپولیسی نیستم
پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که چرا بازی پرسپولیس را در استادیوم تماشا نمی‌کنید، تصریح کرد: ما پرسپولیسی نیستیم، فقط ۱۴ سال کاپیتان این تیم بودیم و برای آن زحمت کشیدیم و با پیراهن همین تیم هم خداحافظی کردیم، وگرنه هیچ موقع ما پرسپولیسی نبودیم. پرسپولیس مال آقایانی است که با پیراهن تیم دیگری از فوتبال خداحافظی کرده‌اند. شما خودتان بهتر می‌دانید که منظور من چه کسی است و اول اسمش مدیر تیم ملی است. من نمی‌توانم اسم ببرم.
چرا در انتخابات فوتبال شرکت نمی کنید؟
وی در پاسخ به این پرسش که چرا شما نماینده مجلس شدید اما در انتخابات فوتبال شرکت نمی‌کنید، گفت: من سال ۸۶ کاندیدا مجلس شدم و روی تراکت کوچک تبلیغاتی‌ام شعر «ما برای آنچه ایران گوهری تابان شود، خون دلها خورده‌ایم» را نوشتم.
وی در ادامه صحبت هایش گفت: من آن سالی که کاندیدا مجلس شدم تنها ۹۰۰ هزار تومان پول تبلیغاتم درآمد و ۲۰ هزار تومان هم پول حمل و نقل تبلیغاتم شد و نفر شصت و هفتم شدم، اما آقای فتح الله زاده همان سال میلیاردی خرج کرد و نفر شصت و نهم شد. آقای صفی زاده هم که با علی پروین و ناصرخان حجازی در تبلیغاتش عکس انداخته بود تنها چند ده هزار رأی آورد.
کمرم را می شکنند
سرمربی پیشین تیم فوتبال امید ایران در ادامه خاطرنشان کرد: اگر ما در انتخابات فوتبال شرکت کنیم کمرمان را می شکنند و اجازه نمی دهند که کار کنیم. مگر ما در زمین گلف تمرین می کردیم که الان روی زمین ایراد می گذارند؟ در حال حاضر فکر می کنم یک شعبه در دادسرای رسانه به نام من زده اند.
دستیار کی روش تست چه چیزی بدهد؟
وی ادامه داد: یکی از دستیاران خود کارلوس کی‌روش باید برود تست بدهد. در این هنگام خبرنگاری از مایلی‌کهن پرسید که کدام دستیار کی‌روش باید چه تستی بدهد؟ اظهار کرد: نگاه معنا داری کرد و از پاسخ امتناع کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟