رئیس ستاد مردمی قالیباف:

سال بعد در خبرها می‌نویسند «رییس‌ جمهور قالیباف»!

رئیس ستاد مردمی قالیباف در سال 92 می‌گوید: قالیباف شخصا برای انتخابات برنامه‌ای ندارد، اما ساختار سیاسی اطراف ایشان حتما برنامه دارند. شیران ...خودرویی که دستیار شخصی است و باغچه دارد!

شرکت سوئیسی رینس اسپید کانسپت جدیدی از خودروهای خودران را خلق کرده که علاوه برآنکه یک دستیار شخصی، شرح حال نویس آماتور، کار آفرین و دفتر کار ...


درخت1500 ساله+تصاویر

این درخت در جزیره ی جونز و در ایالت کارولینای جنوبی در آمریکا قرار دارد. بلوط فرشته که در کارولینای جنوبی قد برافراشته در حدود 20 متر ارتفاع و 1,400 تا 1,500 سال قدمت دارد.کشف جسد در کنار محل پارک خودرو؛ آغاز تحقیقات پلیسی

کشف جسد در کنار محل پارک خودرو؛ آغاز تحقیقات پلیسی

حوادث | شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۲۰ | نسخه چاپي

کشف جسد مرد جوان در ساعت ۲۳ پنجشنبه شب پرونده جدیدی روی میز بازپرس کشیک جنایی باز کرد. تحقیقات پلیسی درباره واکاوی علت وقوع این جنایت همچنان ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری مهر، ساعت ۲۳ شامگاه پنجشنبه گذشته فردی در تماس با مرکز هویت های پلیسی ۱۱۰ از کشف جسد مردی جوان در محل پارک خودروی سواری خود در خیابان ولیعصر، خیابان عارف نسب خبر داد.
با اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش برای بررسی صحت ماجرا به محل حادثه اعزام شدند. با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد جسد مرد جوانی حدودا ۲۸ ساله که به طرز مشکوکی به قتل رسیده در کنار یک دستگاه خودروی سواری سفید رنگ رها شده است.
ماموران بلافاصله کشف جسد را به بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت اعلام کردند تا زمان حضور بازپرس در محل حادثه فرد تماس گیرنده با پلیس به ماموران گفت: ساعت ۲۳ هنگامی که قصد سوار شدن به خودروهای شخصی ام را داشتم متوجه شدم در حاشیه خیابان و در کنار جوی آب جسد مردی به روی زمین افتاده است که آثار شکستگی در سر وی کاملا مشهود است. بلافاصله مراتب را با ماموران پلیس در میان گذاشتم و با حضور بازپرس کشیک قتل در محل حادثه و در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد مقتول جوانی حدودا ۳۰ ساله است که علاوه بر شکستگی در ناحیه جمجمه دو ضربه چاقو به ناحیه کمر وی نیز وارد شده و متوفی بر اثر شدت خونریزی و در جریان یک درگیری در حوالی محل کشف جسد به قتل رسیده است.
با اجازه انتقال جسد از سوی بازپرس پزشکی قانونی پرونده ای در این زمینه تشکیل و اکیپی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا راز قتل مرد جوان در خیابان ولیعصر را فاش کنند. تحقیقات پلیسی درباره شناسایی هویت مقتول همچنان ادامه دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: کشف جسد ،