قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های ...


هیات تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان ۹آبان تشکیل می‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل هیات تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان در روز یکشنبه ۹ آبان خبر داد.


بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...


متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های سایبری داشته باشند، باید بر آگاهی خود بیفزایند تا توانمندتر شوند.


کشف جسد در کنار محل پارک خودرو؛ آغاز تحقیقات پلیسی

کشف جسد در کنار محل پارک خودرو؛ آغاز تحقیقات پلیسی

حوادث | شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۲۰ | نسخه چاپي

کشف جسد مرد جوان در ساعت ۲۳ پنجشنبه شب پرونده جدیدی روی میز بازپرس کشیک جنایی باز کرد. تحقیقات پلیسی درباره واکاوی علت وقوع این جنایت همچنان ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری مهر، ساعت ۲۳ شامگاه پنجشنبه گذشته فردی در تماس با مرکز هویت های پلیسی ۱۱۰ از کشف جسد مردی جوان در محل پارک خودروی سواری خود در خیابان ولیعصر، خیابان عارف نسب خبر داد.
با اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش برای بررسی صحت ماجرا به محل حادثه اعزام شدند. با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد جسد مرد جوانی حدودا ۲۸ ساله که به طرز مشکوکی به قتل رسیده در کنار یک دستگاه خودروی سواری سفید رنگ رها شده است.
ماموران بلافاصله کشف جسد را به بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت اعلام کردند تا زمان حضور بازپرس در محل حادثه فرد تماس گیرنده با پلیس به ماموران گفت: ساعت ۲۳ هنگامی که قصد سوار شدن به خودروهای شخصی ام را داشتم متوجه شدم در حاشیه خیابان و در کنار جوی آب جسد مردی به روی زمین افتاده است که آثار شکستگی در سر وی کاملا مشهود است. بلافاصله مراتب را با ماموران پلیس در میان گذاشتم و با حضور بازپرس کشیک قتل در محل حادثه و در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد مقتول جوانی حدودا ۳۰ ساله است که علاوه بر شکستگی در ناحیه جمجمه دو ضربه چاقو به ناحیه کمر وی نیز وارد شده و متوفی بر اثر شدت خونریزی و در جریان یک درگیری در حوالی محل کشف جسد به قتل رسیده است.
با اجازه انتقال جسد از سوی بازپرس پزشکی قانونی پرونده ای در این زمینه تشکیل و اکیپی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا راز قتل مرد جوان در خیابان ولیعصر را فاش کنند. تحقیقات پلیسی درباره شناسایی هویت مقتول همچنان ادامه دارد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: کشف جسد ،