سئوال جالب منصوریان از خبرنگاران عربستانی بعد از برد استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران بعد از پیروزی مقابل التعاون عربستان در نشست خبری سئوالی را از خبرنگاران عربستانی پرسید.


تشریح مصوبات اکران و قیمت بلیت‌ سینماها/ طرح شناور را تست می‌کنیم

رییس شورای صنفی نمایش درباره آرایش اکران نوروز ۹۶، زمان ماندن آثار روی پرده، سقف و کف قیمت بلیت‌های سینما و طرح قیمت شناور بلیت‌ها توضیح داد.


گاف بزرگ و عجیب در سریال شبکه سه / تصویر پرچم وارونه ایران در تلویزیون

در یکی از سکانس‌های سریال روزهای بی‌قراری» پرچم مقدس ایران به شکل وارونه قرار گرفته و نمایش داده می‌شود.


سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


نسخه‌ای نادر از «خرگوش» بئاتریس فروخته شد

نسخه‌ای نادر از «خرگوش» بئاتریس فروخته شد

| شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۲۲ | نسخه چاپي

یک نسخه نادر از داستان کلاسیک کودکان «خرگوش» نوشته باتریکس پاتر در یک حراج آنلاین به ارزش ۱۸ هزار یورو فروخته شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، این نسخه که یکی از داستان‌های معروف کودکانه بئاتریس پارتر درباره خرگوش است در یک خانه قدیمی پیدا شده است. مالک این خانه که این کتاب به او تعلق دارد بعد از کشف ارزش این اثر و قدمت آن تصمیم گرفت آن را در یک حراج آنلاین به فروش بگذارد.
کارشناسان بعد از بررسی این نسخه از کتاب خرگوش که در قطع جیبی منتشر شده و از جمله نسخه‌های نادر داستان خرگوش است آن را با قیمت ۱۸ هزار یوریو معادل ۲۵ هزار دلار ارزش گذاری کرده‌اند.
این داستان یکی از ۲۳ داستان کودکی است که هلن بئاتریس پاتر نویسنده انگلیسی در سالهای ۱۹۰۲ منتشر و روانه بازار کتاب شده است. این کتاب در زمان انتشارش در مدت کوتاهی به زبان‌های مختلف ترجمه شده و تا امروز بیش از ۱۵۱ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.
مجموعه داستان های پیتر خرگوشه به قلم بئاتریس پارتر در قالب ۲۳ جلد به رشته تحریر در آمده. بئاتریس در این مجموعه داستان ماجرای زندگی یک خانواده خرگوش را به رشته تحریر در آورده که ماجراجویی هایی بسیار جذاب و خواندنی برا کودکان به همراه دارد.
علاوه‌بر داستان‌های پیتر خرگوش نوشته این نویسنده انگلیسی از بئاتریس پاتر داستان‌های داستان دو موش بد، داستان بچه گربه تام و داستان نیز منتشر شده است. 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟