5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


ریزش سقف کلیسا در مکزیک ۱۹ زخمی و ۱۱ مفقود برجای گذاشت

جهان | شنبه ۱۵ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۳۷ | نسخه چاپي

 ریزش گنبد کلیسای بزرگ لا بارکا واقع در شهر سن خوآن بائوتیستا توکستپک در ایالت جنوبی اوآخاکا مکزیک 19 نفر زخمی برجای گذاشت و 11 نفر نیز مفقود هستند.
به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری اروپاپرس، این حادثه ساعت 16 پنجشنبه به وقت محلی (بامداد روز جمعه ایران) در حالی رخ داد که حدود 40 کارگر در این مکان مشغول به کار بودند.
به گفته منابع محلی، این حادثه به دلیل افتادن داربست های چوبی که گنبد جدید این کلیسای بزرگ را نگه می داشتند، رخ داد و در اثر آن کارگران از یک ارتفاع 22 تا 25 متری به پایین افتادند.
دفتر حفاظت مدنی ایالت اوآخاکا در این رابطه خبر داد که از 19 نفر مجروح که اکثر آن ها کارگر هستند، حال 18 نفر آن ها متعادل و یک نفر وضعیت وخیمی دارد که همه به بیمارستان های مختلف انتقال یافته اند.
این سازمان در مورد ناپدید شدگان اشاره کرد که عملیات برای یافتن افراد و نجات آن ها از زیر آوار شدت یافته و نیروهای ارتش، حفاظت مدنی و آتش نشانی به امداد آن ها آمده اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟