وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


گشتی در زندگی خصوصی دختر شایسته روسیه

یانا دوبرو ولسکایا، اخیرا نمانیده روسیه در رقابت های Miss World 2016 شد.


شناسایی بیش از ۳۳۰۰ کانال قماربازی؛ ۳۰پیام رسان فیلتر می شوند

رئیس پلیس فتا گفت: وزارت ارشاد باید کانال هایی که بیش از ۵ هزار عضو دارد را ساماندهی کند و شاید در ۱۰ روز آینده سایتی که وزارت ارشاد برای ساماندهی ...


شناسایی بیش از ۳۳۰۰ کانال قماربازی؛ ۳۰پیام رسان فیلتر می شوند

رئیس پلیس فتا گفت: وزارت ارشاد باید کانال هایی که بیش از ۵ هزار عضو دارد را ساماندهی کند و شاید در ۱۰ روز آینده سایتی که وزارت ارشاد برای ساماندهی تاسیس کرده فعال شود.


روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام ...


تیم نفت آبادان به نيمه نهايی صعود كرد

تیم نفت آبادان به نيمه نهايی صعود كرد

ورزش | جمعه ۱۴ اسفند ۹۴ ساعت ۱۷:۲۶ | نسخه چاپي

تیم نفت آبادان با غلبه بر شهرداری گرگان به مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور صعود کرد و حریف شیمیدر در این مرحله شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در چارچوب روز دوم مرحله پلی آف مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز تیم نفت آبادان در دیدار خانگی برابر شهرداری گرگان به برتری ٧٨ بر ٧٧ دست یافت.
این چهارمین برد نفت در این فصل از مسابقات برابر گرگانی ها بود. آبادانی ها که دو برد خود را در مرحله مقدماتی به دست آورده بودند با کسب برد امروز به عنوان سومین تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
در مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور نفت آبادان به مصاف شیمیدر می رود اما حریف پتروشیمی دیگر تیم حاضر در این مرحله مسابقات هنوز مشخص نیست.
امروز دیگر دیدار روز دوم مرحله پلی آف میان دو تیم دانشگاه آزاد و شهرداری اراک برگزار شد. در این بازی اراکی های میزبان با نتیجه ٨٥ بر ٨٦ متحمل شکست شدند. این دومین برد شاگردان مصطفی هاشمی برابر اراکی ها در این فصل از مسابقات بود در حالیکه شهرداری اراک با سه بردی که در مرحله گروهی مسابقات کسب کرده همچنان پیش است. در هر صورت دیدار ششم میان دو تیم دانشگاه آزاد و شهرداری اراک تعیین کننده چهارمین تیم نیمه نهایی خواهد بود. البته در صورت برد دانشگاه آزاد در دیدار ششم کار به دیدار هفتم کشیده می شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: