آتش نشانان جهان برای اطفای حریق از این غول‌ها استفاده می‌کنند! (+عکس)

آتش نشان‌ها در سرتاسر جهان برای انجام عملیات و اطفای حریق، از دستگاه‌های فوق پیشرفته استفاده می‌کنند.


13 فکر سمی که باید سریع تر متوقف شان کنید

«فکرت را تغییر بده تا زندگیت را عوض کنی» این شعار را خیلی ها بلد هستند اما مشکل اینجاست که اغلب ما اصلا از افکار منفی که در ذهنمان جریان دارند، چیزی نمی دانیم و دست و پنجه نرم کردن با این فکرها برایمان تبدیل به یک عادت شده است.


قرار گرفتن در صدر گلزنان احساس متفاوتی دارد

قوچان‌نژاد: گل اولم فنی، دومم بی رحمانه و سومم استاندارد بود

/>


جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی + جدول

هفته جاری قیمت یک مدل خودروی وارداتی در بازار افزایش یافته است.


توپالیدیس: مطمئنم راه‌آهن در لیگ برتر می‌ماند
همه تمرکز ما روی بازی با استقلال است

توپالیدیس: مطمئنم راه‌آهن در لیگ برتر می‌ماند

ورزش | پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۶ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن از بقای این تیم در لیگ برتر ابراز اطمینان کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، یوانیس توپالادیس در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال راه‌آهن و استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که در ایران حضور دارم. بیشتر از 20 روز است که در تهران هستم که باید بگویم تهران شهر قشنگی است. ما باید همه تمرکزمان را برای بازی با استقلال بگذاریم، چون تیم استقلال یک تیم درجه اول در ایران است.
وی افزود: بازی سختی مقابل استقلال داریم اما به نام‌ها توجه نداریم، چرا که 9 فینال دیگر پیش‌روی ما است و باید ببریم. با توجه به حضور دستیارانم و مربی بدنسازی که 3 هفته است در تیم کار می‌کند و همچنین با تفکرات بازیکنان خوب راه‌آهن، به دنبال بهبود بخشیدن وضعیت راه‌آهن هستیم. ما باید امتیاز بگیریم تا در لیگ برتر بمانیم.
سرمربی راه‌آهن در خصوص برنامه‌اش تا پایان فصل عنوان کرد: در 3 بازی گذشته راه ‌آهن حضور داشتم و بازی‌های این تیم را دیدم. راه‌آهن بازیکنان باکیفیت و جوانی دارد و مطمئنم که با کادر و تیمی که در اختیار داریم، در لیگ می‌ماند. مهمترین مسئله برای ما نگه داشتن راه‌آهن است و فراموش نکنید که هم‌اکنون تیم در رده پانزدهم قرار دارد.
توپالیدیس در خصوص اینکه آیا قبول دارد با پذیرفتن راه‌آهن در شرایط فعلی ریسک کرده است، تصریح کرد: فوتبال به این شکل نیست که همیشه تیم‌های خوبی را بگیریم من ریسک نکردم و حتی از زمانی که یونان را با اوتوری‌هاگل تحویل گرفتیم در رده 66 دنیا قرار داشت اما توانستیم قهرمان اروپا شویم ما مرد روزهای سخت هستیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا او مانند اوتوری‌ هاگل تفکرات دفاعی دارد یا خیر، گفت: در 14 دیدار گذشته راه‌آهن دو گل به ثمر رسانده که یکی از آنها توسط بازیکن حریف بوده است. مطمئناً باید به دفاع توجه کرد اما به شدت تیم ما به امتیاز احتیاج دارد و برای اینکه به امتیاز برسیم باید گل بزنیم. تمام تمرکز ما در این دو هفته رسیدن به گل بوده است. ما میانه را توجه داریم، در واقع هم به دفاع توجه داریم و هم به حمله.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟