دایی هم به لغو شهرآورد دوستانه واکنش نشان داد؛ آبرویم را بردید!

علی دایی نقش پررنگی در هماهنگی برگزاری شهرآورد دوستانه در آلمان داشت.


خداحافظی تهران با پل گیشا در نیمه دوم سال

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت پنج پل فلزی پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.<br /><br />


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


توضیحات «نوئرت» در مورد تائید برجام توسط دولت ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی را در مورد تائید برجام و اقدامات واشنگتن علیه تهران ارائه کرد.


گفت‌وگو با زن و مردی که تغییر جنسیت داده‌اند/ چرا «ماه عسل» دعوتمان نمی‌کند؟

نگار لطفعلی‌، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران ملال جنسیتی ایران می‌گوید: «ترنسکشوال» یعنی گذر از جنسیت.


جزییات حادثه خودکشی در منطقه۱۳

جزییات حادثه خودکشی در منطقه۱۳

حوادث | پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۵۷ | نسخه چاپي

جزییات حادثه ای که برای یکی از کارکنان شهرداری منطقه۱۳ پیش آمده تشریح شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ، ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه یکی از بانوان شاغل در شهرداری منطقه ١٣ در حالی که ساعت کاری اداری به پایان رسیده بود، به ساختمان اداره مراجعت کرده و به نگهبان اظهار می کند که وسیله ای را در اتاقش جا گذاشته که باید بردارد. به همین دلیل هم نگهبان اجازه ورود به وی می دهد، اما مرحومه با حضور در طبقه دوم ساختمان خود را به پایین پرت می کند که با حضور به موقع نگهبان و متعاقب آن عوامل اورژانس، ایشان به یکی از مراکز درمانی منتقل می شوند.

بر اساس شنیده ها پزشکان پس از انجام معاینات لازم، اعلام می کنند شکستگی های ایجاد شده حاد نیستند، اما متاسفانه ساعتی بعد از بیمارستان خبر می رسد که ایشان به علت ایست قلبی فوت شده اند.

گزارش پزشکی قانونی تا این لحظه علت اصلی فوت مرحومه را دقیقا مشخص نکرده است اما حدس های اولیه این است که یا براثر سقوط از طبقه دوم ساختمان ضربه ای منجر به فوت به بدن ایشان وارد شده اما کادر پزشکی در معاینات متوجه نشده اند و یا متوفی سوابق مشکلات نارسایی قلبی داشته که در هر صورت برای مشخص شدن حقیقت امر باید منتظر گزارش نهایی پزشکی قانونی بود.

این درحالی است که همسر وی پس از این حادثه با حضور در کلانتری اعلام کرده شکایتی از شهرداری ندارد .

درخصوص اخباری که مبنی بر اخراج متوفی قبل از خودکشی منتشر شده، اطلاعات موجود حاکی از آن است که ایشان صبح روز وقوع حادثه با سرپرست قسمتی که در آن فعالیت می کرده دچار اختلاف نظر می شود که درنهایت مدیر آن قسمت به دلیل اینکه تنش موجود از بین برود، تصمیم می گیرد وی را به قسمت دیگری منتقل کند؛ امری که توسط برخی رسانه ها تعبیر به اخراج شده است.
توضیح روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ در مورد حادثه فوت یکی از پرسنل
شهرداری منطقه ۱۳ همچنین ضمن ابراز تاسف فراوان از حادثه پیش امده به اطلاع می رساند روز سه شنبه مورخ ۱۱ اسفند ماه سال جاری پس از اتمام ساعت اداری یکی از پرسنل شرکتی این منطقه پس از مراجعه به محل کار خود واقع در مجتمع ورزشی کوثر اقدام به پرت کردن خود از پنجره سرویس بهداشتی واقع در طبقه دوم به خیابان  نموده  است. با حضور به موقع نگهبان و اورژانس در حالی که ضربه منجر به فوتی به وی وارد نشده بود، به بیمارستان منتقل شده است .
بر اساس شواهد موجود وی در بیمارستان به هوش بوده است، طبق اظهار شاهدان و همسر وی پس از دو ساعت بستری شدن بر اثر ایست قلبی فوت کرده است. لازم به ذکر است پیرامون شایعات منتشر شده ،که  اقدام وی پس از اخراج از منطقه بوده، به اطلاع می رساند که به هیچ وجه این موضوع صحت نداشته و ایشان از محل کار اخراج نشده اند و موضوع فوق تکذیب می شود.
شهرداری منطقه ۱۳ در حال پیگیری برای روشن شدن تمامی ابعاد این اتفاق از مبادی قانونی است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟