اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته ...


رویای صاحبخانه شدن در لندن

اوضاع بازار مسکن لندن را از برنامه های ارائه شده در اولین سخنرانی «صادق خان»، شهردار تازه این ابرشهر می توان فهمید: «مسئله کلیدی، حل بحران ...


گزینه های احتمالی دبیرکلی جمعیت هلال احمر

با انتصاب علی اصغر احمدی، دبیر کل جمعیت هلال احمر به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور، گمانه زنی ها برای انتخاب دبیرکل جدید هلال احمر افزایش یافته ...


بازی استقلال و تراکتور با 6 داور برگزار می‌شود

نخستین بار در لیگ برتر دیدار حساس استقلال و تراکتور با حضور 6 داور برگزار خواهد شد.


کشف مجسمه بدلی شاهان ایلامی در آستارا

جامعه | پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴ ساعت ۱۳:۸ | نسخه چاپي

مجسمه بدلی شاهان ایلامی از یک قاچاقچی مواد مخدر در آستارا کشف شد.
به گزارش میزان،چندی قبل ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت های مشکوک فردی در خصوص  خرید و فروش موادمخدر مطلع شده و بررسی صحت و سقم موضوع را در دستور کار قرار دادند.
ماموران پس از چند روز اقدامات نامحسوس پلیسی  متوجه شدند متهم 44 ساله علاوه بر خریدو فروش مواد مخدر در قاچاق عتیقه نیز فعالیت می کند و قصد دارد یک مجسمه قدیمی با ارزش را به زودی به فروش برساند. با مطمئن شدن از فعالیت های متهم سرانجام او روز گذشته شناسایی و دستگیر شد.
با انتقال مرد عتیقه فروش  به اداره پلیس او اعتراف کرد یک مجسمه عتیقه را در منزل پدرش در شهرستان رودبار مخفی کرده است. بلا فاصله  ماموران با اخذ نیابت قضایی به زادگاه متهم رفتند  و از داخل منزل پدری متهم مجسمه ای 39 سانتیمتری که آهویی در بغل داشت، را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ رحیم مهدی زاده فرمانده انتظامی شهرستان آستارا با اعلام اینکه با توجه به کارشناسی های صورت گرفته توسط کارشناسان میراث فرهنگی شهرستان  مشخص شد که مجسمه مذکور بدلی نادر و کم نظیر از مجسمه های شاهان ایلامی است ، گفت: کارشناسان میراث فرهنگی اعلام کردند که این مجسمه به طرز ماهرانه ای از روی مجسمه های ایلامی الگوبرداری شده و ارزش ریالی بدلی آن 2 میلیارد ریال است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: