خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.


چرا خرید ایرباس اتفاق مهمی است؟ / 80 درصد ناوگان هواپیمایی روسیه، ایرباس و بوئینگ است

مروری بر صنعت هوایی کشورهایی که به رغم داشتن خط تولید هواپیما، از ایرباس و بوئینگ استفاده می کنند.


خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


کشف مجسمه بدلی شاهان ایلامی در آستارا

جامعه | پنجشنبه ۱۳ اسفند ۹۴ ساعت ۱۳:۸ | نسخه چاپي

مجسمه بدلی شاهان ایلامی از یک قاچاقچی مواد مخدر در آستارا کشف شد.
به گزارش میزان،چندی قبل ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت های مشکوک فردی در خصوص  خرید و فروش موادمخدر مطلع شده و بررسی صحت و سقم موضوع را در دستور کار قرار دادند.
ماموران پس از چند روز اقدامات نامحسوس پلیسی  متوجه شدند متهم 44 ساله علاوه بر خریدو فروش مواد مخدر در قاچاق عتیقه نیز فعالیت می کند و قصد دارد یک مجسمه قدیمی با ارزش را به زودی به فروش برساند. با مطمئن شدن از فعالیت های متهم سرانجام او روز گذشته شناسایی و دستگیر شد.
با انتقال مرد عتیقه فروش  به اداره پلیس او اعتراف کرد یک مجسمه عتیقه را در منزل پدرش در شهرستان رودبار مخفی کرده است. بلا فاصله  ماموران با اخذ نیابت قضایی به زادگاه متهم رفتند  و از داخل منزل پدری متهم مجسمه ای 39 سانتیمتری که آهویی در بغل داشت، را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ رحیم مهدی زاده فرمانده انتظامی شهرستان آستارا با اعلام اینکه با توجه به کارشناسی های صورت گرفته توسط کارشناسان میراث فرهنگی شهرستان  مشخص شد که مجسمه مذکور بدلی نادر و کم نظیر از مجسمه های شاهان ایلامی است ، گفت: کارشناسان میراث فرهنگی اعلام کردند که این مجسمه به طرز ماهرانه ای از روی مجسمه های ایلامی الگوبرداری شده و ارزش ریالی بدلی آن 2 میلیارد ریال است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟