6 اقدامی که قبل از خرید خودرو باید انجام دهید

 هر کسی که قصد خرید خودرو دارد باید قبل از اقدام به این کار اطلاعات خود و نیازهایش را برای انتخاب در نظر گرفته و بر اساس نیاز، بودجه و شرایط ...بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


کشف ۴ جسد غیرآتش نشان از زیر آوار

در حالی که عملیات تجسس و آواربرداری از ساختمان پلاسکو وارد پنجمین روز خود شده است، با تلاش امدادگران ساعتی پیش جسد ۴ نفر از شهروندان، کشف و ...


سلیمی را ۲۵ اسفند به کادر فنی تحویل می دهیم

سلیمی را ۲۵ اسفند به کادر فنی تحویل می دهیم

ورزش | چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ ساعت ۱۵:۲ | نسخه چاپي

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری معتقد است بهداد سلیمی با ادامه روند درمانی خود تا ۲۵ اسفند آماده پیوستن به اردوی تیم ملی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، داود باقری در خصوص مراحل درمان قوی ترین وزنه بردار جهان پس از عمل جراحی به سایت فدراسیون وزنه برداری گفت: از روند درمانی بهداد سلیمی راضی هستیم. وی به طور حرفه ای خود را در اختیار تیم پزشکی قرار داده است و ارتباط خوبی با تیم پزشکی از جمله متخصص تغذیه، روانشناس، فیزیوتراپ و پزشک معالج  دارد. بهداد در خصوص استفاده کوچک ترین دارو از پزشک خود اجازه می گیرد. او تمام دستورات پزشکان را گوش فرا می دهد و با هوشیاری مثالزدنی برای  بازگشت به وزنه برداری تلاش می کند. 
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون ادامه داد: در مرحله بعد، پروتکلی با سرمربی، جراح، فیزیوتراپ، متخصص تغذیه، بدنساز داشتیم و طبق نحوه درمان و تمرینات طراحی شده به اهداف از قبل تعیین شده خود دست یافته ایم. در حال حاضر وزن بدن و سایر عوارض جانبی بعد از عمل جراحی کنترل شده است. بهداد سلیمی هم اکنون تمرینات بدنسازی و بالاتنه را آغاز کرده و در وضعیت مناسب که رباط مستحکم شد و خودش را گرفت، تمرینات پایین تنه به مدت ۱۰ روز ادامه دارد. روز ۲۵ اسفند او را تحویل کادر فنی تیم ملی  می دهیم ولی همچنان مراقبت ها ادامه دارد تا با مجوز نهایی در فروردین تمرینات پرفشار را آغاز کند.
وی در خصوص وضعیت آرنج آسیب دیده سعید محمدپور  خاطر نشان کرد: سرگروه تیم جراحی سعید محمدپور، دکتر روشنک مرادی اجازه خواستند تا یک پزشک و جراح متخصص در داخل کشورمان، آرنج محمد پور را مورد معاینه قرار دهد. دوشنبه هفته آینده تصمیم نهایی در این خصوص گرفته می شود که تا قبل از پایان سال ۹۴ عمل جراحی وی  انجام شود. بازتوانی پس از عمل جراحی نیز برعهده دکتر امین نوروزی خواهد بود. همچنین بعد از عمل جراحی آرنج نیز محدودیت حرکتی وجود دارد و باید مراقبت های بعد از عمل به مراتب بیشتر از قبل شود. در ضمن انگیزه برای درمان از سوی ورزشکار باید به حدی افزایش یابد تا با گوش دادن به دستورات تیم پزشکی و بازتوانی  هر چه زودتر به شرایط مسابقه بازگردد. 
باقری در خصوص مراجعه علی هاشمی به تهران به دلیل مصدومیت اخیرش در اردوی تیم ملی وزنه برداری کیش تاکید کرد: علی هاشمی از ناحیه  زانو با آسیب دیدگی جزیی مواجه شده است. وی به تهران برگشت تا بررسی های تخصصی انجام شود. هیچ مشکل خاصی روی زانوی وی وجود ندارد.
رئیس کمیته پزشکی فدراسون وزنه برداری در خصوص اسکان تیم پزشکی تیم های ملی وزنه برداری در اردوی کیش گفت: روانشناس به تازگی از اردوی کیش بازگشته است ولی فیزیوتراپ را به تمرینات بزرگسالان فرستادیم که با کمبود اتاق در محل تمرین ملی پوشان مواجه شدیم و با تلاش های بسیار موثر مهران رئیسی سرپرست تیم ملی وزنه برداری موضوع اسکان فیزیوتراپ حل شد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟