سلفی با فجایع منشا روانشناختی دارد/ نیازمندان به «دیده شدن»!

یک جامعه‌شناس معتقد است نبود امکان‌های مناسب و کافی برای ارضا نیاز به دیده شدن موجب می‌شود برخی به دنبال ارضا این احساس حتی در بحران‌هایی ...


غذا خوردن روی زمین فوایدی دارد

اگر همیشه روی زمین می نشینید و بدنتان انعطاف کافی دارد، به طوری که شانه هایتان اندکی به سمت عقب متمایل باشد و ستون فقرات کشیده و قوز نکرده باشد، ...امضای نخستین فرمان اجرایی ترامپ (+عکس)

عصر ایران - دونالد ترامپ رییس جمهور جدید آمریکا دیروز پس از مراسم تحلیف و حضور در کاخ سفید در واشنگتن نخستین فرمان های اجرایی خود را در مقام ...


این پورشه پانامرا 2017 را در نمایشگاه ژنو خواهید دید (+عکس)

پانامرا تا کنون فروش بسیار خوبی را در چین نصیب خود کرده است، اما پورشه بر این باور است که اسپورت‌های توریسمو طرفداران اروپایی بیشتری خواهد داشت.


زیدان: سوءتفاهم بازیکنان با رونالدو برطرف شد

ورزش | سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ ساعت ۲۳:۵۵ | نسخه چاپي

زین الدین زیدان، سرمربی رئال در نشست خبری امروز خود تاکید کرد که رونالدو با همه بازیکنان در مورد مصاحبه جنجالی خود صحبت کرده و سوءتفاهمات برطرف شده است.

به گزارش ورزش سه، مصاحبه عجیب و جنجالی رونالدو پس از دربی مادرید با واکنش های متفاوتی در رسانه های دنیا مواجه شد. رونالدو گفته بود که اگر همه بازیکنان در سطح او بودند، الان رئال در صدر جدول قرار داشت.
زیدان که در نشست خبری بازی با لوانته شرکت کرده بود در همین رابطه گفت: کریستیانو با من و همه بازیکنان صحبت کرد و سوتفاهمات برطرف شد. همه ما اهمیتی که رونالدو برای تیم دارد را درک می کنیم و پشت او هستیم. این قضیه را حل شده تلقی کنید. مهمترین چیز برای ما بازی های پیش رو هستند که باید پیروز شویم. در رئال همه با هم متحدیم.
لوانته: بازی راحتی در پیش نداریم. لوانته سعی خواهد کرد بهترین بازی خودش را ارائه کرده و به ما ضربه بزند. تنها چیزی ما بدان فکر می کنیم پیروزی و کسب سه امتیاز است.
شکست در دربی: با بازیکنان حتی بصورت اختصاصی صحبت کردم. این بازی را باختیم و برای ما گران تمام شد اما چاره ای نداریم جز اینکه به آینده فکر کنیم. با اینکه سخت است اما حق نداریم دیگر به گذشته فکر کنیم.
افت خامس:با او بصورت ویژه صحبت کرده ام. خامس کارش را انجام می دهد و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است. وقتی اوضاع برای کسی خوب پیش نرود همین می شود. الان صحبت از افت خامس یا ایسکو راحت است. ما همه روی یک قایق هستیم و کسی حق خروج ندارد. از روزی که مربی تیم شدم این نکته را گوشزد کردم. همه باهم مبارزه می کنیم و می جنگیم.فقط به بازی فردا فکر می کنیم؛ همین و بس. به دنبال راه حلی هستیم که همه خوب بازی کنند نه فقط خامس و ایسکو.
مودریچ و مایورال: مودریچ از ناحیه مچ پا مصدوم شده و مقابل لوانته بازی نخواهد کرد. در مورد مایورال فردا تصمیم خواهم گرفت. از بازی او برابر اتلتیکو راضی هستم. او در روزی مهم برابر تیمی بزرگ،خوب و باشخصیت بازی کرد.
ادامه کار در رئال: برای من زمان حال مهم است و بازی فردا. مسئولیت من این است که تیمم را در بازی بعدی موفق هدایت کنم. نمی دانم سه ماه بعد چه اتفاقی خواهد افتاد چون این مساله بر عهده من نیست.
بیل: او پس از هفته ها امروز با ما تمرین کرد. بیل بازیکنی حیاتی برای ماست و باید دید در روزهای بعدی وضعیت او چگونه خواهد بود. از بازگشت او خوشحالم.گرت امروز احساس درد نکرد و این مایه امیدواری است. وقتی او را در اختیار نداریم، غیبتش حس می شود.
مصدومان زیاد: فکر نمی کنم مصدومان ما زیاد باشند. در این زمینه مثبت فکر می کنم. در طول یک فصل طبیعی است که در مقاطعی برخی بازیکنانتان را در اختیار نداشته باشید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟