5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.


رویای قهرمانی لسترسیتی به خطر افتاد

ورزش | چهارشنبه ۱۲ اسفند ۹۴ ساعت ۱:۱۲ | نسخه چاپي

ستاره لسترسیتی در میانه میدان با آسیب دیدگی مواجه شد تا شرایط صدرنشین جدول رده بندی به خطر افتد.
به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، لسترسیتی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس عملکرد درخشانی از خود نشان داده است. هدف این تیم تا قبل از شروع فصل جنگیدن برای سقوط نکردن به لیگ پایین تر بود اما الان نه تنها خطر سقوط را احساس نمی‌کند بلکه به کابوسی برای تیم‌های مدعی عنوان قهرمانی تبدیل شده و با اقتدار در صدر جدول رده بندی جای دارد.
یکی از بهترین بازیکنان لسترسیتی در فصل جاری که لقب ماکلله جدید فوتبال اروپا را به او داده‌اند، نگولو کانته هافبک فرانسوی این تیم است که در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند و بسیار فراتر از انتظارات ظاهر شده است.
این بازیکن فرانسوی که نخستین فصل حضورش در لسترسیتی را پشت سر می‌گذارد در دیدار برابر نورویچ مصدوم شد و کلودیو رانیری امروز(سه شنبه) اعلام کرد که آسیب دیدگی این بازیکن جدی است و او در دو بازی آینده تیمش غایب خواهد بود.
رانیری گفت: متاسفانه باید بگویم که آسیب دیدگی کانته جدی است. او در دو بازی آینده نمی‌تواند تیم ما را همراهی کند اما امیدوارم که غیبت او تنها در دو بازی باشد و بتواند در دیدارهای آینده تیم ما را همراهی کند.
آسیب دیدگی این بازیکن کلیدی لسترسیتی باعث شده تا شرایط این تیم در صدر جدول رده بندی به خطر افتد و این احتمال وجود داشته باشد که این تیم در دیدارهای آینده خود امتیاز از دست دهد.
کانته مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار گرفته است و حتی روزنامه های نزدیک به رئال مادرید از او به عنوان جانشین ژابی آلونسو یاد کرده اند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟