پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته ...


بازسازی سوریه نیازمند تأمین مبلغی حدود ۱۸۰ میلیارد دلار است

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با بیان اینکه یک یا دو کشور به تنهایی قادر به مشارکت در بازسازی سوریه نیستند، گفت: بازسازی سوریه به مبلغی حدود ۱۸۰ میلیارد دلار احتیاج دارد.


رویای صاحبخانه شدن در لندن

اوضاع بازار مسکن لندن را از برنامه های ارائه شده در اولین سخنرانی «صادق خان»، شهردار تازه این ابرشهر می توان فهمید: «مسئله کلیدی، حل بحران ...


اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


سارا خادم الشریعه:تبانی؟آن نیم امتیاز سی‌میلیون از جایزه‌ام کم کرد

بانوی شطرنج‌باز ایران می‌گوید برنامه‌های زیادی برای آینده‌اش دارد و می‌خواهد این رشته ورزشی را به صورت حرفه‌ای دنبال کند.


ادعای فارن پالیسی از چند اتفاق نظامی در ایران؛ ایران با شاهد ۱۲۹ داعش را کنترل می‌کند

جهان | سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۴ ساعت ۱۵:۴۱ | نسخه چاپي

  هواپیمای شناسایی شاهد 129 متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حملات خود علیه مواضع گروه تروریستی داعش را در جنوب حلب آغاز کرده است.
به گزارش میزان به نقل از پایگاه خبری فارین پالسی با انتشار خبری مدعی شد: از 4 فوریه (15 بهمن ماه) سال میلادی جاری تاکنون، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استفاده از هواپیمای شناسایی شاهد 129، مرزهای جنوب شرقی خود با افغانستان و پاکستان را تحت نظارت کامل دارد.
بنابر ادعای فارین پالیسی، تصاویر انتشار یافته نشان می دهد که این پهپاد به عملیات هوایی علیه مواضع داعش در جنوب حلب سویه را نیز آغاز کرده است.
شاهد 129 قابلیت های منحصر به فرد و متنوعی دارد؛‌ این پرنده با مداومت پروازی 24 ساعته در شعاع 2000 کیلومتری و سقف پرواز 25000 پا، در نقش رزمی با حمل انواع بمب و موشک های هوشمند، دشمنان امنیت کشور را هدف قرار می دهد.
این پهباد با اتکا به انواع سامانه های مراقبی و شناسایی می تواند به عنوان سکوی دیدبانی هواپایه برای هدف گیری اهداف عمل کند و به مقابله ثابت و متحرک بپردازد.
هواپیمای بدون سرنشین شاهد 129 که به دست دانشمندان جوان نیروی هوافضا سپاه در راستای ارتقاء بسترهای امنیتی و قابلیت های رزمی نیروهای مدافع انقلاب علیه تهدیدات فراروی کشور تولید شده، قادر است با افزایش گستره عملیاتی خود در فراسوی مرزهای ایران اسلامی، مقاومت اسلامی را یاری کند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: