شهردار تهران: می‌گویند قالیباف 149 هزار متر زمین به همسرش داده، آدم به حال اینها غصه می‌خورد

شهردار تهران گفت: اخیرا می‌گویند که قالیباف ۱۴۹ هزار متر مربع زمین به همسرش داده است که آدم به حال آن‌ها غصه می‌خورد. این بیمارستان یک هیات ...


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


«نیمار» به خاطر «مسی» در بارسلونا بازی می‌کند

پدر ستاره برزیلی اعتراف کرد که پسرش به خاطر «لیونل مسی» در تیم بارسلونا اسپانیا بازی می‌کند.


زورگیران بانک‌های تهران شکار شدند +تصاویر

زورگیران غرب پایتخت در یك عملیات هماهنگ توسط ماموران پایگاه پنجم پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند.


خطرکسر ۶ امتیاز برای پرسپولیس

ورزش | دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۱:۲۲ | نسخه چاپي

خطر کسر 6 امتیاز پرسپولیس را تهدید می کند. قرمزپوشان تهران که امسال پله پله جدول رده بندی را بالا آمده اند حالا با خطر سقوط ناگهانی در جدول رده بندی مواجه هستند.آنها در مدت کوتاهی باید این بدهی را پرداخت کنند بدهی ای که به نظر می رسد توسط وزارت ورزش پرداخت شده است. یک بدهی از زمان گذشته که می تواند پرسپولیس را دراین روزها بسیار متضرر کند.

به گزارش عصرایران، علی طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس برای فراهم کردن 2 میلیارد تلاش می کند. او در روز ابتدایی این هفته به وزارت ورزش رفته بود تا بتواند برای بدهی دردسرساز پرسپولیس درخواست کمک کند.
قرمزهای تهران بابت یکی از بازیکنان قدیمی شان دومیلیارد تومان بدهکارند . بدهکاری ای که به مرحله آخر شکایت رسیده و حکم کسر 6 امتیاز را برایشان به دنبال داشته در اصلخطر کسر 6 امتیاز پرسپولیس را تهدید می کند. قرمزپوشان تهران که امسال پله پله جدول رده بندی را بالا آمده اند حالا با خطر سقوط ناگهانی در جدول رده بندی مواجه هستند.آنها در مدت کوتاهی باید این بدهی را پرداخت کنند بدهی ای که به نظر می رسد توسط وزارت ورزش پرداخت شده است. یک بدهی از زمان گذشته که می تواند پرسپولیس را دراین روزها بسیار متضرر کند.
این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که همچنان پرونده مانوئل ژوره برای قرمزها برطرف نشده و مدام سنگین ترمی شود. سرمربی پرتغالی که در زمان مدیریت رویانیان به پرسپولیس آمد و بدون تسویه حساب از پرسپولیس رفت. 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: