قلیان، 4 دختر جوان را راهی بیمارستان کرد

این دخترها از ساعت 20 شب تا 2 بامداد قلیان استعمال کردند و در نهایت ساعت 2 بامداد با اورژانس تماس گرفته و اعلام کردند که دچار مسمومیت شده‌اند.


ادعای حمله با شوکر برقی به زن دستفروش اهوازی +عکس/ شهرداری تکذیب کرد

در ساعت های اخیر خبرهای ضد و نقیض درباره مرگ زن دستفروش اهوازی در حمله ماموران شهرداری اهواز با شوکر منتشر شد. عکس این زن نیز به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شده است.


باب دیلن برنامه کنسرت‌هایش را اعلام کرد

سایت «باب دیلن» اعلام کرد که این خواننده به‌زودی در ولز، انگلیس، اسکاتلند و ایرلند روی صحنه می‌رود.


پلی‌استیشن 4 رکورد می‌شکند

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته ...


کاهش ساعت کار بانوان شاغل کلید خورد؛ جزئیات مصوبه ابلاغی دولت

بخشنامه قانون کاهش ساعات کار هفتگی بانوان شاغل به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد؛بر این اساس زمان کار بانوان مشمول این مصوبه از ۴۴ ساعت در هفته ...


خطرکسر ۶ امتیاز برای پرسپولیس

ورزش | دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴ ساعت ۱۱:۲۲ | نسخه چاپي

خطر کسر 6 امتیاز پرسپولیس را تهدید می کند. قرمزپوشان تهران که امسال پله پله جدول رده بندی را بالا آمده اند حالا با خطر سقوط ناگهانی در جدول رده بندی مواجه هستند.آنها در مدت کوتاهی باید این بدهی را پرداخت کنند بدهی ای که به نظر می رسد توسط وزارت ورزش پرداخت شده است. یک بدهی از زمان گذشته که می تواند پرسپولیس را دراین روزها بسیار متضرر کند.

به گزارش عصرایران، علی طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس برای فراهم کردن 2 میلیارد تلاش می کند. او در روز ابتدایی این هفته به وزارت ورزش رفته بود تا بتواند برای بدهی دردسرساز پرسپولیس درخواست کمک کند.
قرمزهای تهران بابت یکی از بازیکنان قدیمی شان دومیلیارد تومان بدهکارند . بدهکاری ای که به مرحله آخر شکایت رسیده و حکم کسر 6 امتیاز را برایشان به دنبال داشته در اصلخطر کسر 6 امتیاز پرسپولیس را تهدید می کند. قرمزپوشان تهران که امسال پله پله جدول رده بندی را بالا آمده اند حالا با خطر سقوط ناگهانی در جدول رده بندی مواجه هستند.آنها در مدت کوتاهی باید این بدهی را پرداخت کنند بدهی ای که به نظر می رسد توسط وزارت ورزش پرداخت شده است. یک بدهی از زمان گذشته که می تواند پرسپولیس را دراین روزها بسیار متضرر کند.
این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که همچنان پرونده مانوئل ژوره برای قرمزها برطرف نشده و مدام سنگین ترمی شود. سرمربی پرتغالی که در زمان مدیریت رویانیان به پرسپولیس آمد و بدون تسویه حساب از پرسپولیس رفت. 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: