رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...واکنش رقبای فرهادی به «ترامپ» و تحریم مراسم اسکار

اصفر فرهادی، کارگردانی فیلم «فروشنده» که در میان رقبای اسکار خارجی تنها فیلمسازی است که به صورت مستقیم هدف این قانون مهاجرتی قرار گرفت.


گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


پارک دولت زیر آب !

وقوع سیل در شهرستان پارسیان استان هرمزگان


اخراج عجیب انصاریفرد در دقیقه ۱۴

ورزش | دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۱۱ | نسخه چاپي

کریم انصاریفرد در تصمیمی عجیب از سوی داور دیدار تیمش برابر لوادیاکو از زمین بازی اخراج شد تا مصائب تیمش که از حریف عقب است بیشتر شود.

به گزارش ورزش سه، لوادیاکو که در دقیقه 5 این بازی موفق شده بود از روی ضربه کرنر به گل برتری دست یابد در ادامه با اخراج مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس شرایط آسانتری برای کسب سه امتیاز این دیدار پیش روی خود می بیند.انصاریفرد در دقیقه 14 این بازی در تصمیمی عجیب از سوی داور بازی از زمین بازی اخراج شد تا تیمش در شرایط بدی در ادامه بازی قرار گیرد و باید دید در ادامه موفق خواهند شد در زمین خانگی از شکست نجات یابند یا خیر.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟