ویرایش فرم‌های سرشماری آغاز شد؛ ثبت‌نام اینترنتی۱۱.۶میلیون خانوار

رئیس مرکز آمار از فراهم شدن امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌شده خانوارها در سرشماری نفوس و مسکن خبرداد و گفت: از امروز به مدت یک هفته، خانوارها می‌توانند تنها یک بار، اطلاعات خود را ویرایش کنند.


لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


تصویری از اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده بخشی از هزینه درمان ابوالفضل آرمیده قهرمان 15 ساله‌ کشتی که شیمی درمانی می‌کند را متقبل شد.


توصیه های موثر برای بهبود روابط زناشویی!

اگر روابط زناشویی تان دچار مشکل شده است و حس میکنید امور از دستتان خارج شده اند و دیگر همسرتان با شما هماهنگ نیست و رفتارهای وی با شما تغییر ...


حمله تروریستی «الشباب» در سومالی ۸ کشته برجا گذاشت

حمله تروریستی «الشباب» در سومالی ۸ کشته برجا گذاشت

جهان | دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴ ساعت ۸:۲۶ | نسخه چاپي

بر اثر بمبگذاری تروریست های «الشباب» در سومالی، ۸ نفر کشته و ۱۰ تن دیگر زخمی شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ناین نیوز، گروه تروریستی «الشباب» با قرار دادن بمبی در نزدیکی یک رستوران که از اماکن پر تردد و شلوغ شهر «بایدوآ» در این کشور به حساب می آید، هشت نفر را به کام مرگ کشاندند.
«الشباب» معمولا هدف های تروریستی خود را در پایتخت سومالی و بخشی از غرب این کشور انجام می دهد که مورد حمایت و تحت سیطره دولت  است.
در همین حال، پلیس «بایدوآ» در مورد این حمله تروریستی گفت: بمب درست در یکی از اماکن خیلی شلوغ شهر کار گذاشته شده بود که تا به حال در اثر این حادثه ۸ نفر کشته و ده تن دیگر به شدت زخمی شده اند.
این گروه تروریستی از شاخه های «القاعده» در آفریقا به حساب می آید و گفته می شود هدف «الشباب»، بسط دامنه قدرت خود به شاخ آفریقا است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: