رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


تکلیف انتخابات مجلس در تبریز، ورامین و ۶ حوزه دیگر مشخص شد

تکلیف انتخابات مجلس در تبریز، ورامین و ۶ حوزه دیگر مشخص شد

سیاست | دوشنبه ۱۰ اسفند ۹۴ ساعت ۸:۲۹ | نسخه چاپي

با انتشار اطلاعیه شماره ۸۸ ستاد انتخابات کشور، نتیجه انتخابات مجلس دهم در حوزه های انتخابیه ورامین، تبریز، بجنورد، کردکوی، اسدآباد، بافت، فریدونشهر و کهگیلویه و بهمئی مشخص شد.
به گزارش مهر، ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۸۸ خود، نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را در ۸ حوزه انتخابیه دیگر به شرح ز یر اعلام کرد:
۱-در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک، سید حسین نقوی حسینی از مجموع ۱۹۴۸۶۶ رای ماخوذه صحیح، با کسب ۹۵۱۴۴ رای به مجلس راه یافت.
۲-در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، از مجموع ۷۲۱۱۳۳ آراء ماخوذه صحیح، مسعود پزشکیان با ۲۶۱۶۰۵ رای و احمد علیرضا بیگی با ۲۳۵۳۱۴ رای به مجلس راه یافتند؛ همچنین محمد حسین فرهنگی با ۱۴۳۳۷۹ رای، زهرا ساعی با ۱۱۴۳۸۴، علیرضا منادی سفیدان با ۱۱۳۷۴۸ رای، محمد اسماعیل سعیدی با ۱۰۵۳۲۹ رای، میرعلی اصغر موسوی با ۱۰۲۲۵۵ رای، سید محمدرضا میرتاج الدینی با ۹۸۵۶۲ رای، شهاب الدین بی مقدار با ۹۶۲۸۱ رای و عباس عباس زاده با ۸۸۸۵۵ رای به مرحله دوم راه یافتند.
۳-در حوزه انتخابیه بجنورد، مانع، سملقان و جاجرم از مجموع ۲۶۰۳۷۱رای ماخوذه صحیح، علی اکبری با ۱۰۰۳۴۶ رای و علی قربانی با ۹۹۲۰۴ رای به مجلس راه یافتند.
۴-در حوزه انتخابیه کردکوی و بندر ترکمن، از مجموع ۱۳۱۶۸۰ رای ماخوذه صحیح، رامین نورقلی پور با ۳۲۵۶۵ رای و رحمت الله جلالی میاندره با ۲۴۷۳۳ رای به مرحله دوم راه یافتند.
۵-در حوزه انتخابیه اسدآباد، اکبر رنجبرزاده از مجموع ۵۲۴۳۸ رای ماخوذه صحیح، با ۱۹۴۳۰ رای به مجلس راه یافت.
۶-در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، علی بختیاری از مجموع ۷۷۴۴۰رای ماخوذه صحیح، با کسب ۲۱۵۷۳ رای به مجلس راه یافت.
۷-در حوزه انتخابیه فریدن، چادگان و فریدونشهر، اکبر ترکی از مجموع۸۷۰۰۴ رای ماخوذه صحیح، با کسب ۲۲۵۳۶رای به مجلس راه یافت.
۸-در حوزه انتخابیه کهگیلویه بهمئی و چرام، عدل هاشمی پور از مجموع ۱۳۶۵۱۸ رای ماخوذه صحیح، با کسب ۵۸۹۹۵ رای به مجلس راه یافت.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟