افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


مصدومیت‌های نگران کننده بازیکن جدید؛ عادل عصای دست مظلومی می‌شود؟

ورزش | شنبه ۰۸ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۲۹ | نسخه چاپي

پرویز مظلومی روی بازیکن احتمالی و جدید استقلال حساب ویژه ای باز کرده است با این وجود مصدومیت های زیاد او از سال ۲۰۰۷ تاکنون نگرانی های خاص خود را نیز همراه دارد.
به گزارش خبرگزاری مهر، عادل شیحی به احتمال فراوان به استقلال خواهد پیوست. بسیاری از آنها که این بازیکن را از نزدیک دیده اند در موردش نظر مثبتی دارند. با این وجود باید عملکرد واقعی او را در میدان دید و آمارش را در انتهای فصل مرور کرد.
با این حال یک نگرانی عمده در مورد این بازیکن وجود دارد و آن مصدومیت های زیاد این بازیکن از سال ۲۰۰۷ تاکنون است. البته وی تست پزشکی داده و نوروزی هم عملکرد خوبی در مورد مصدوم ها دارد اما با این حال روزهای پرکاری برای نوروزی پیرامون این بازیکن ممکن است وجود داشته باشد.
شیحی از سال ۲۰۱۳ تاکنون کمتر از دویست دقیقه در میادین رسمی حاضر بوده و مصدومیت در ناحیه زانو، رباط صلیبی و عضله هم داشته است.
باید دید شیحی در استقلال هم با مشکل مصدومیت مواجه می شود یا نه؟ به هر حال مظلومی روی او حساب ویژه ای باز کرده و اگر او هم با مصدومیت مواجه شود باید مظلومی را در این رابطه بدشانس ترین مربی ایران دانشت.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟