جوایز رنگین کمان چین برای فیلم «زاپاس»

فیلم سینمایی «زاپاس» دفیلم سینمایی «زاپاس» در جوایز آسیایی رنگین کمان چین در دو رشته موفق به کسب جایزه شد. ر جوایز آسیایی رنگین کمان چین در ...


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


اولین تصاویر لو رفته از مدل ۲۰۱۷ گلکسی A5 را ببینید

چند روزی می‌شود که خبرهای مختلفی از مدل جدید گوشی گلکسی A5 به بیرون درز کرده و امروز هم تصاویر آن لو رفته‌اند.
مصدومیت‌های نگران کننده بازیکن جدید؛ عادل عصای دست مظلومی می‌شود؟

ورزش | شنبه ۰۸ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۲۹ | نسخه چاپي

پرویز مظلومی روی بازیکن احتمالی و جدید استقلال حساب ویژه ای باز کرده است با این وجود مصدومیت های زیاد او از سال ۲۰۰۷ تاکنون نگرانی های خاص خود را نیز همراه دارد.
به گزارش خبرگزاری مهر، عادل شیحی به احتمال فراوان به استقلال خواهد پیوست. بسیاری از آنها که این بازیکن را از نزدیک دیده اند در موردش نظر مثبتی دارند. با این وجود باید عملکرد واقعی او را در میدان دید و آمارش را در انتهای فصل مرور کرد.
با این حال یک نگرانی عمده در مورد این بازیکن وجود دارد و آن مصدومیت های زیاد این بازیکن از سال ۲۰۰۷ تاکنون است. البته وی تست پزشکی داده و نوروزی هم عملکرد خوبی در مورد مصدوم ها دارد اما با این حال روزهای پرکاری برای نوروزی پیرامون این بازیکن ممکن است وجود داشته باشد.
شیحی از سال ۲۰۱۳ تاکنون کمتر از دویست دقیقه در میادین رسمی حاضر بوده و مصدومیت در ناحیه زانو، رباط صلیبی و عضله هم داشته است.
باید دید شیحی در استقلال هم با مشکل مصدومیت مواجه می شود یا نه؟ به هر حال مظلومی روی او حساب ویژه ای باز کرده و اگر او هم با مصدومیت مواجه شود باید مظلومی را در این رابطه بدشانس ترین مربی ایران دانشت.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: