مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


اظهار نظر یک دیپلمات پاکستانی درباره سفر روحانی به اسلام آباد

یک دیپلمات ارشد پاکستان معتقد است سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به اسلام آباد اگرچه بیشتر با هدف شرکت در اجلاس سران اکو' انجام می شود، از جمله مهم ترین سفرهای مقامات عالی به پاکستان محسوب می شود و و حکایت از دوستی عمیق و پیوند ناگسستنی میان دو کشور و دو ملت همسایه دارد.


عکس/ سه خودرو با هویت مخفی در فرودگاه امام(ره) !

ورود سه خودروی آلمانی جدید با هویت مخفی شده به کشور از طریق فرودگاه امام خمینی (ره)


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


داودنژاد به فرهادی نامه نوشت

علیرضا داودنژاد در متن نامه‌ای که خطاب به اصغر فرهادی نوشت،از این کارگردان سرشناس سینمای ایران خواست تا«برای حل معضلات طاقت‌فرسایی  که  علی‌رغم موفقیت‌های سالیان اخیر همچنان گریبان‌گیر سینمای ایران است، کمر همت ببندد و به یاری کسانی بیاید که می‌خواهند راه زندگی واقعی ایرانی را به سینمای ایرانی باز کنند.»


پای پسر اردوغان در پروندۀ

پای پسر اردوغان در پروندۀ "نفت خونین داعش" باز شد

جهان | شنبه ۰۸ اسفند ۹۴ ساعت ۱۰:۳۳ | نسخه چاپي

 خبرگزاری اسپوتنیک نوشت:دادستانی شهر بولونی در ایتالیا پرونده ای را تشکیل داده است که معامله «نفت خونین داعش» از سوریه در کانون بررسی قضایی قرار دارد.
به گزارش ایرنا، خبرگزاری روسی اسپوتنیک در این باره گزارش داد: دادستانی «بولونی» در ایتالیا که پسر «رجب طیب اردوغان» رییس جمهوری ترکیه از تابستان سال 2015 در این شهر ساکن شده است، بازرسی های رسمی را در این باره آغاز کرده است.
در ادامه گزارش آمده است: «بلال اردوغان» صاحب شرکت های کشتیرانی است که طبق اطلاعات دادستانی (بولونی) در قاچاق «طلای سیاه داعش» دست داشته است.
به گزارش ایرنا، ترکیه تاکنون بارها اتهام های مربوط به دخالت این کشور در معاملات نفتی با گروه تروریستی داعش در سوریه را رد کرده و هدف از طرح این مسائل را ضربه زدن به جایگاه سیاسی و سیاست های منطقه ای آنکارا اعلام کرده است.
براساس اعلامیه «مرات هاکان حوزان» رقیب سیاسی اردوغان مقیم فرانسه، دادستانی بولونی پرونده ای در رابطه با پولشویی تشکیل داده است و در آن منبع پولی انتقال یافته در زمانی که بلال در ماه سپتامبر خانواده اش را به ایتالیا منتقل کرده، بررسی می شود.
اسپوتنیک با اعلام این که «مانوئل کاوالو» دادستان این اتهام را مطرح کرده، افزوده است: بلال اردوغان رسما برای نوشتن پایان نامه دکترا در مسائل بین المللی تحت حفاظت ماموران ترکیه و پلیس ایتالیا در بولونی بسر می برد که باید از آن در دانشگاه آمریکایی «جانز هاپکینگ» دفاع کند. اما به تأیید وزارت دفاع فدراسیون روسیه، هدف اصلی سفر به واشنگتن است.
خبرگزاری روسی ادامه داده است: وزارت دفاع روسیه دسامبر 2015 عکس و ویدئویی را ارائه داد که بلال در معاملات «طلای سیاه» داعش با کشورهای خریدار شرکت داشته است. نفت خونین به ضرر شرکت های خارجی به شرکت حمل و نقل متعلق به سومین پسر رئیس جمهوری ترکیه - «Bmz Ltd» - بازفروش شد که حدود 15 دلار در ازای هر بشکه نفت دریافت و تقریبا دو برابر گران تر فروخت.
«آلِساندرو د پاسکاله» خبرنگار «مانیفستو ای لِفت» و ناظر بین المللی انتخابات ژوئن 2015 ترکیه به «اسپوتنیک ایتالیا» گفت که « دادستانی بولونی آگاهانه عمل می کند»، اما اعلامیه رقیب سیاسی اردوغان، «آخرین مکعب در این پازل اتفاقات و تصادفات بود».
خبرگزاری روسی در بخش دیگری از گزارش خود نوشته است: به عقیده «ویلیام انگداهل» مشاور خطرات استراتژیک و نویسنده کتاب پرفروشی در باره نفت و ژئوپلیتیک، شرکت حمل ونقل منتسب به بلال از بنادری در بیروت و «سیحان» نفت قاچاق را به ژاپن می رساند.
در ادامه گزارش آمده است: افزون بر این نفت فروشی، «سمیه اردوغان» دختر رئیس جمهوری ریاست بیمارستانی نزدیک مرز با سوریه را عهده دار است که کامیون های ارتش ترکیه روزانه ده ها مجروح داعشی را به آنجا منتقل می کنند و سپس پس از بازیابی سلامتی دوباره به جنگ اعزام می شوند که به گواه پرستاران، ضربات نیروی هوایی روسیه تا حدودی این کاروان مرگ را از کار انداخته است.
اسپوتنیک در پایان نوشته است: «تی یری میسان» تحلیلگر ژئوپلیتیکی فرانسه در Voltairenet با لحن شدیدتری گفته که ترکیه سازمان دهنده اصلی غارت سوریه است و کارخانه های حلب پایتخت اقتصادی این کشور غارت شده و ماشین و تکنیک آلات به سرقت رفتند و ارزش های باستانی فروخته شد.»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟