توزیع سبد کالایی اقشار محروم و آسیب پذیر آغاز شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: طرح توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی در این استان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


پژو 508 در ایران؛ زنگ خطر برای رنو تلیسمان

ایران خودرو بزودی Peugeot 508 را به بازار سدان‌های لوکس ایران وارد می‌کند. در غیاب تویوتا کمری، کیا اپتیما و رنو تلیسمان اصلی‌ترین رقیب پژو 508 ...


پرداختی به کارگران نباید کمتر از 2 میلیون و 600 هزار تومان باشد

رییس خانه کارگر گفت: طبق اطلاعات و آماری که ما داریم وضعیت معیشتی و زندگی کارگران با حقوق آنها اختلاف فاحشی دارد، بر پایه این اطلاعات حداقل ...


ارجاع نامه دفتر آقای مصباح درباره تشابه اسمی به فرمانداری تهران

ارجاع نامه دفتر آقای مصباح درباره تشابه اسمی به فرمانداری تهران

سیاست | جمعه ۰۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۷:۱ | نسخه چاپي

رئیس ستاد انتخابات کشور درخصوص نامه دفتر آقای مصباح گفت: این نامه درخصوص تشابه اسمی بود که به فرمانداری تهران برای رسیدگی ارجاع شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسن مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور ضمن بازدید از این ستاد در جمع خبرنگاران گفت: در برخی از استان ها تخلف گزارش داده شده که به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
وی با بیان اینکه بازرسان وزارت کشور در همه شعب حضور دارند تصریح کرد: بازرسان گزارش های لازم را به ما ارائه می کنند.
رئیس ستاد انتخابات کشور درخصوص نامه دفتر آقای مصباح نیز گفت: این نامه درخصوص تشابه اسمی بود که به فرمانداری تهران برای رسیدگی ارجاع شد.
مقیمی درخصوص نحوه رای دادن یکی از سران فتنه نیز گفت: همه کسانی که بخواند رای بدهند ما شرایط را برای رای دادنشان فراهم می کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟