معاون وزیر کشور: نرخ بیکاری در 16 استان کشور کاهش یافت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: نرخ بیکاری در 14 استان کشور افزایش و در 16 استان کاهش یافته و در استان قزوین نیز تغییری نکرده است.


زوج های تهرانی برای خرید مسکن ۱۷ میلیون تومان تسه بخرند

در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ ...


بازار غذای زیبا در هلند

بازار غذای زیبا در روتردام هلند، این ساختمان فروشگاه‌های اغذیه‌ی کوچکی را در خود جای داده که تنوع آن از دونات و شیرینی گرفته تا فینگرفود و ...


موتور سیکلت‌های شگفت انگیز در جهان+تصاویر

در این گزارش 12 موتور سیکلت شگفت انگیز و غیر معمول که نشان دهنده استعداد فوق العاده ی سازندگان آنها است را مشاهده می کنید.


این مردهای بی مسئولیت...

گاهی اوقات افراد می دانند در زندگی چه می خواهند اما گام برداشتن در آن راستا مشکل است.


ارجاع نامه دفتر آقای مصباح درباره تشابه اسمی به فرمانداری تهران

ارجاع نامه دفتر آقای مصباح درباره تشابه اسمی به فرمانداری تهران

سیاست | جمعه ۰۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۷:۱ | نسخه چاپي

رئیس ستاد انتخابات کشور درخصوص نامه دفتر آقای مصباح گفت: این نامه درخصوص تشابه اسمی بود که به فرمانداری تهران برای رسیدگی ارجاع شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسن مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور ضمن بازدید از این ستاد در جمع خبرنگاران گفت: در برخی از استان ها تخلف گزارش داده شده که به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
وی با بیان اینکه بازرسان وزارت کشور در همه شعب حضور دارند تصریح کرد: بازرسان گزارش های لازم را به ما ارائه می کنند.
رئیس ستاد انتخابات کشور درخصوص نامه دفتر آقای مصباح نیز گفت: این نامه درخصوص تشابه اسمی بود که به فرمانداری تهران برای رسیدگی ارجاع شد.
مقیمی درخصوص نحوه رای دادن یکی از سران فتنه نیز گفت: همه کسانی که بخواند رای بدهند ما شرایط را برای رای دادنشان فراهم می کنیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: