رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


دزدانی که خودروی زنان تنها را تعقیب می‌کردند

دزدانی که خودروی زنان تنها را تعقیب می‌کردند

حوادث | جمعه ۰۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۲۳ | نسخه چاپي

سارقین حرفه ای شمال پایتخت که در پوشش مأمورین امداد خودرو اقدام به سرقت پمپ بنزین خودرو شهروندان می کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، ساعت 19:00 چهاردهم بهمن ماه خانم جوانی در خیابان فرمانیه به گشت کلانتری 123 نیاوران مراجعه و عنوان کرد که سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید مشکی اقدام به سرقت پمپ بنزین خودرو وی کردند.
سرقت‌
این خانم در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ازچهارراه فرمانیه، خودروی پرایدمشکی بنده را تعقیب می کرد که سرنشیان آن با طرح نشتی بنزین عنوان کردند که خودرو بنده نیاز به تعمیر فوری دارد و به این بهانه مرا مجبور به توقف کردند. این افراد به بهانه تعمیر، اقدام به بازکردن پمپ بنزین خودروی بنده نمودند که به ایشان اظهارداشتم که خودمان خودرو را تعمیرمیکنیم. از آنجائیکه به آنها مشکوک شده بودم، دریک لحظه وارد مدرسه ای در آن نزدیکی شده تا از کارکنان مدرسه کمک بگیرم اما به محض بازگشت متوجه سرقت پمپ بنزین ماشین خود توسط این افراد شدم.
با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از مشخصات خودرو پراید مشکی به شماره انتظامی مشخص، طرح مهار در محدوده نیاوران به مرحله گذاشته شد و در چهارراه کامرانیه، خودرو مورد نظر توسط واحد گشت کلانتری 123 شناسایی شد؛ مأمورین به سرنشیان خودرو پراید دستور ایست داده اما راننده ی خودرو بدون توجه به دستور پلیس و با سرعت بالا اقدام به فرار می نماید؛ نهایتا طی یک تعقیب و گریز، خودرو پراید در چهاره کامرانیه متوقف و دو سرنشین آن بنام های رضا (28 ساله) و سعید (27 ساله) شدند.
در بررسی خودرو پراید مشکی توقیف شده ، مأمورین متوجه درج بغل نویسی بر روی درهای خودرو شدند که در همان تحقیقات اولیه مشخص شد این بغل نویسی فاقد هرگونه مجوز از سوی شرکت های خودروسازی کشور است؛ در ادامه و در بازرسی از خودروی نیزچندین عدد پمپ بنزین کشف شد که هر دو متهمصراحتا به مسروقه بودن آنها اعتراف کردند.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت قطعات و لوازم وسایل نقلیه و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
هر دو متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، صراحتا به دهها فقره سرقت خودرو پمپ بنزین اعتراف و عنوان داشتند که تمامی سرقت ها را از خودروهایی انجام داده اند که سرنشینان و رانندگان آنها همگی خانم بوده اند.
این متهمین در اعترافات خود گفتند: با پرسه زنی در اتوبان های شمال تهران، خودروهایی را که سرنشیان و رانندگان آنها همگی بودند را شناسایی و آنها را تعقیب می کردیم؛ سپس به آنها نزدیک شده و ضمن دادن اعلان هشدار نشتی بنزین از زیر خودرو، آنها را مجبور به توقف می کردیم؛ تحت عنوان مأمورین امداد خودرو، آنها را متقاعد می کردیم تا خودروهایشان را تعمیر کنیم؛ به بهانه اینکه نشتی بنزین به خاطر خرابی پمپ بنزین می باشد، اقدام به باز نمودن پمپ بنزین خودروهای آنها می کرده و بلافاصله از محل متواری می شدیم؛ نهایتا پمپ های بنزین [ مسروقه ] را به قیمت هر عدد 80 هزار تومان، در محدوده میدان شوش می فروختیم.
سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمین به دهها فقره سرقت قطعات و لوزام خودرو بویژه سرقت پمپ بنزین از خودروهای با سرنشین خانم، از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد، توسط مأمورین امداد خودرو قلابی مورد سرقت قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر ( مسیر شرق به غرب ) – ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه نمایند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟