اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. ...


قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.


بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...


قتل هولناک همسر برای رسیدن به معشوقه دوم؛ قاتل تنها به ۲۵ سال حبس محکوم شد+عکس

حوادث | جمعه ۰۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۴۹ | نسخه چاپي

یک مرد اهل  نیویورک  به جرم قتل همسرش محاکمه شد .
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،آقای جاناتان کروپی 33 ساله در هفته گذشته در دادگاه به اتهام قتل همسر 29 ساله اش خانم سی می اونیت میز کروپی گناهکار شناخته شد .
براساس گزارش پلیس کروپی که چند روز بعد از پنجمین سالگرد ازدواجشان با زنی دیگر قرار داشت و وقتی همسر او را در مورد رابطه نامشروع اش باز خواست می کند .با یکدیگر درگیر شده و کروپی همسر خود را از پله ها پرتاب کرده و او را در 15 مورد ضرب و شتم بوسیله چاقو قرار می دهد و پس از برداشتن آلت قتاله فرار می کند و در ساعت پایان شب به خانه بر می گردد و با پلیس تماس گرفته و خبر از کشته شدن همسرش می دهد و ادعا می کند که از این حادثه شوکه شده و خواستار پیدا کردن قاتل همسرش از پلیس می شود .
محسنی
پلیس در طول 3 سال تحقیق و بررسی و در نهایت با آزمایشDNA کروپی و مطابقت با آثار به جامانده از قاتل بر روی بدن قربانی پی به قاتل بودن کروپی می برد و او را بازداشت می کنند .
این قاتل بی رحم  به 25 سال حبس محکوم شد، مجازاتی که والدین قربانی را خوشحال کرد .
آنها در دادگاه گفتند که حالا روح دخترمان در آرامش خواهد بود و برای ما سخت بود 3 سال انتظار برای یافتن قاتل و حالا شنیدن مجازات قاتل فرزندمان پس از 3 سال ما را خوشحال کرد .
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: