گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


بارش برف در محورهای ۱۱ استان/ وضعیت جاده های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۱ استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.


رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات ...


تست و برسی شاسی بلند جدید رنو در ایران / وقتی قد بلند رنو، سانتافه را تهدید می کند (+عکس)

بعد از هشت بار مسابقه درگ با هیوندای سانتافه MPi 178 اسب بخار، به طور قطع می توان گفت که شتاب اولیه و ثانویه کولئوس از سانتافه بهتر است.


بارش برف در محورهای ۱۱ استان/ وضعیت جاده های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۱ استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر ...


قتل هولناک همسر برای رسیدن به معشوقه دوم؛ قاتل تنها به ۲۵ سال حبس محکوم شد+عکس

حوادث | جمعه ۰۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۴۹ | نسخه چاپي

یک مرد اهل  نیویورک  به جرم قتل همسرش محاکمه شد .
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،آقای جاناتان کروپی 33 ساله در هفته گذشته در دادگاه به اتهام قتل همسر 29 ساله اش خانم سی می اونیت میز کروپی گناهکار شناخته شد .
براساس گزارش پلیس کروپی که چند روز بعد از پنجمین سالگرد ازدواجشان با زنی دیگر قرار داشت و وقتی همسر او را در مورد رابطه نامشروع اش باز خواست می کند .با یکدیگر درگیر شده و کروپی همسر خود را از پله ها پرتاب کرده و او را در 15 مورد ضرب و شتم بوسیله چاقو قرار می دهد و پس از برداشتن آلت قتاله فرار می کند و در ساعت پایان شب به خانه بر می گردد و با پلیس تماس گرفته و خبر از کشته شدن همسرش می دهد و ادعا می کند که از این حادثه شوکه شده و خواستار پیدا کردن قاتل همسرش از پلیس می شود .
محسنی
پلیس در طول 3 سال تحقیق و بررسی و در نهایت با آزمایشDNA کروپی و مطابقت با آثار به جامانده از قاتل بر روی بدن قربانی پی به قاتل بودن کروپی می برد و او را بازداشت می کنند .
این قاتل بی رحم  به 25 سال حبس محکوم شد، مجازاتی که والدین قربانی را خوشحال کرد .
آنها در دادگاه گفتند که حالا روح دخترمان در آرامش خواهد بود و برای ما سخت بود 3 سال انتظار برای یافتن قاتل و حالا شنیدن مجازات قاتل فرزندمان پس از 3 سال ما را خوشحال کرد .
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟