کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.زلزله 6.5 ریشتری در اندونزی؛ 54 کشته و 78 نفر زخمی تاکنون!

زلزله ای 6.5 ریشتری در جزیره سوماترا اندونزی منجر به مرگ حداقل 54 نفر و زخمی شدن 78 شده است.


نابود شدن 120 بی ام وی صفر کیلومتر در تصادف قطار+تصاویر

بیشترین آسیب در این تصادف به مدل های X3، X4، X5 و X6 وارد شده است.


مدل عجیب لکسوس با 41 هزار لامپ+تصاویر

حالت سوم رقص نور در این خودرو ژست نام دارد که با توجه به حرکات دست نمایش و چراغ‌های LED تغییر خواهد کرد. این واکنش مدیون استفاده از یک کنسول بازی ...


قتل هولناک همسر برای رسیدن به معشوقه دوم؛ قاتل تنها به ۲۵ سال حبس محکوم شد+عکس

حوادث | جمعه ۰۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۴۹ | نسخه چاپي

یک مرد اهل  نیویورک  به جرم قتل همسرش محاکمه شد .
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،آقای جاناتان کروپی 33 ساله در هفته گذشته در دادگاه به اتهام قتل همسر 29 ساله اش خانم سی می اونیت میز کروپی گناهکار شناخته شد .
براساس گزارش پلیس کروپی که چند روز بعد از پنجمین سالگرد ازدواجشان با زنی دیگر قرار داشت و وقتی همسر او را در مورد رابطه نامشروع اش باز خواست می کند .با یکدیگر درگیر شده و کروپی همسر خود را از پله ها پرتاب کرده و او را در 15 مورد ضرب و شتم بوسیله چاقو قرار می دهد و پس از برداشتن آلت قتاله فرار می کند و در ساعت پایان شب به خانه بر می گردد و با پلیس تماس گرفته و خبر از کشته شدن همسرش می دهد و ادعا می کند که از این حادثه شوکه شده و خواستار پیدا کردن قاتل همسرش از پلیس می شود .
محسنی
پلیس در طول 3 سال تحقیق و بررسی و در نهایت با آزمایشDNA کروپی و مطابقت با آثار به جامانده از قاتل بر روی بدن قربانی پی به قاتل بودن کروپی می برد و او را بازداشت می کنند .
این قاتل بی رحم  به 25 سال حبس محکوم شد، مجازاتی که والدین قربانی را خوشحال کرد .
آنها در دادگاه گفتند که حالا روح دخترمان در آرامش خواهد بود و برای ما سخت بود 3 سال انتظار برای یافتن قاتل و حالا شنیدن مجازات قاتل فرزندمان پس از 3 سال ما را خوشحال کرد .
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: