متلک جدید به علم الهدی، قالیباف و فرهاد رهبر!

ضمیمه طنز «بی قانون» امروز هم به برخی اخبار و اظهارنظرهای چهره‌های سیاسی کشور واکنش نشان داد.


توضیحات «نوئرت» در مورد تائید برجام توسط دولت ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی را در مورد تائید برجام و اقدامات واشنگتن علیه تهران ارائه کرد.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


رئیس مجلس رای خود را به صندوق انداخت

| جمعه ۰۷ اسفند ۹۴ ساعت ۱۰:۴۳ | نسخه چاپي

رئیس مجلس شورای اسلامی با شرکت در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق شماره 24 در مسجد امام حسن عسکری(ع) قم انداخت.
به گزارش ایلنا، علی لاریجانی پس از انداختن رای خود به صندوق درجمع خبرنگاران گفت: اینکه مردم ایران برای سرنوشت خود حساس هستند و در انتخابات حضوری چشمگیر دارند، بسیار مایه مسرت است و باعث افزایش کارآمدی کشور خواهد شد.
وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی از ارکان تصمیم گیری درکشور است و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند ریل گذار برای حرکت در کشور است، اضافه کرد: مجلس در اخذ تصمیم های کوتاه و بلند مدت درکشور موثر است، به ویژه تصمیم های کوتاه و میان مدت که در معیشت مردم مستقیما موثر است، نقش برجسته ای دارد.
رئیس قوه مقننه با بیان اینکه هر چه افراد راه یافته به مجلس قوی‌تر و کارآمدتر باشند، برای سرنوشت کشور بسیار موثر است، افزود: ایجاد رونق اقتصادی، اشتغال زایی و مقابله با رکود و نیز ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه گذاری و رونق اقتصادی در کشور باید از اولویت های کار مجلس آینده باشد.
لاریجانی گفت: مهم رای آوردن در انتخابات و رفتن به مجلس نیست و هر کس در هر سنگری که باشد باید برای موفقیت و سربلندی کشور تلاش موثر داشته و در امور مختلف به خوبی سهیم باشد.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 612 شعبه اخذ رای شامل 79 شعبه سیار و 533 شعبه ثابت استان قم در حال برگزاری است.
768 هزار و 730 تن از مردم قم واجد شرایط رای دادن در این انتخابات هستند که باید از میان 63 نامزد مجلس شورای اسلامی، سه نامزد اصلح و از میان سه نامزد مجلس خبرگان رهبری نیز یک نامزد اصلح را در قم انتخاب کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟