5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


پاشنه بلند پوشان در این مکان رایگان وارد شوند!

| پنجشنبه ۰۶ اسفند ۹۴ ساعت ۹:۱۴ | نسخه چاپي

یک شرکت روسی برای خانم‌هایی که کفش پاشنه بلند می‌پوشند، پیشنهاد جالبی داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،این شرکت اعلام کرد خانم‌هایی که هنگام ورود به نمایشگاه‌های هنر و گالری‌ها کفش پاشنه بلند بپوشند، می‌توانند رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای وارد شوند.
یکی از اعضای این شرکت گفت او شنیده‌است که آقایی به نام سرجی از خانمی می‌خواهد که با او ازدواج کند. آن‌ها قرار گذاشتند برای اولین بار به یکی از مشهورترین گالری بروند. به همین دلیل افراد این شرکت تصمیم گرفتند اجازه دهند تا خانم‌‌هایی که کفش پاشنه بلند می‌پوشند ‌رایگان وارد شوند،آقایانی هم که نام آن‌ها سرجی است از تخفیف 50% برخوردار خواهند بود. هدف این شرکت خوشحال کردن این زوج بوده‌است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: اخبار جالب ،

دیدگاه شما چیست؟