بهترین تا بدترین لپ‌تاپ‌های گیم در بازار جهانی را بشناسید

9 سازنده لپ‌تاپ گیم از بهترین تا بدترین رده بندی شدند.


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


تصاویر: دختر کلینتون در گذر زمان

در حالیکه هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری شانس خود را در هفته ها اخیر برای پیروزی بر دونالد ترامپ جمهوری بالا برده ...


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا ...


خداحافظی تهران با پل گیشا در نیمه دوم سال

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت پنج پل فلزی پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.<br /><br />


بادامچیان: اصولگرایی مدینه فاضله نیست

سیاست | سه شنبه ۰۴ اسفند ۹۴ ساعت ۱۷:۵ | نسخه چاپي

در اردوگاه اصولگرایی اختلاف نظر وجود دارد وهمه نیز عمار یاسر و مالک اشتر نیستند، بعضی‌ها دلشان می‌خواهد که بر صندلی مجلس دست پیدا کنند، بعضی‌ها برای مقام تلاش می‌کنند، بعضی‌ها باندبازی می‌کنند، بعضی‌ها پشت پرده زد و بند می‌کنند و چیزی که از آن سخن می‌گویم مدینه فاضله نیست.
به گزارش ایسنا، قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی نه می‌پذیرد که اصولگرایان در انتخابات ۹۲ شکست خورده‌اند و نه دولت یازدهم را نزدیک به اصولگرایان می‌داند. او هم قائل به اداره امور کشور توسط همه جریان‌هاست و هم سپردن مناصب مهم را به کسانی که از دیدگاهش «تندرو، التقاطی، انحرافی و افراطی» توصیف می‌شوند را قبول نمی‌کند.
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی معتقد است که کشور متعلق به هشتاد میلیون جمعیت است، اما «تنها با یک تفکر اصیل می‎شود آن را اداره کرد». به اعتقاد او سایر جریان‌هایی که در اداره امور کشور می‌توانند سهیم باشند باید توسط این تفکر اصیل که وی آن را «اصولگرایی» می‌داند، «هدایت» شوند تا در مسیر «درست‎تر» قرار گیرند.
اسدالله بادامچیان خط اصیل انقلاب را جریان اصولگرایی معرفی می‌کند اما اذعان دارد که در این جریان «اصیل» و «مخلص» نیز هستند کسانی که به دنبال کسب مقام، باندبازی و زد و بند کنند. او در تحلیلش از شاخه‌های فراوان اصولگرایی عده‌ای از آنها را افراطی‌هایی می‌داند که احساسات پاکی دارند و عده‌ای دیگر را جمعی تلقی می‌کند که نسبت به مقتضیات روز، آگاهی لازم را ندارند و ناخواسته، خواسته استکبار را انجام می‌دهند.
اما در نهایت به اعتقاد او دستِ بالا را در جریان اصولگرایی خط «اصیل» و «نابی» دارد که معتقد به فقه حوزوی هستند و «برمبنای تکلیف و وظیفه» عمل می‌کنند.
مشروح گفت‌وگوی با اسدالله بادامچیان، قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی را در زیر می‎خوانید:
در آستانۀ دو انتخابات سرنوشت‌ساز مجلس و خبرگان رهبری قرار داریم، با توجه به روندی که از آغاز ثبت‌نام کاندیداهای تا به امروز طی شده است، در حال حاضر فضا

دیدگاه شما چیست؟