«سعید» بعد از ۶ سال صاحب دست‌ و پا شد

«سعید ایمانی» کارگر ساده دهه هفتادی ست که ۶ سال است بدون دست و پا زندگی می کند. سعید بعد از مصاحبه با خبرگزاری مهر موردتوجه قرار گرفت و با کمک مخاطبان توانسته دست و پاهای تازه ای داشته باشد.


سارق مسلح صرافی خیابان فردوسی: قرار بود ۲۶ اسفند با نامزدم کنار سفره عقد بنشینم/ دانشجو هستم

سارقانی که در جریان سرقت مسلحانه به یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی تهران دستبرد زده بودند دیروز به بازسازی صحنه سرقت پرداختند.  ایران ...


یکسان‌سازی سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی

بعد از ایجاد ابهام برای گروه‌های کارگری مبنی بر تفاوت ۵۰۰ هزار تومانی سقف معافیت مالیاتی بین کارکنان دولتی و غیردولتی قرار است این موضوع در ...


مدل مانتو 96

گلچینی از شیک ترین مدل مانتوهای سال 96


صفار هرندی: نفوذ این است که شعار جمهوری اسلامی، جمهوری ایرانی یا مکتب ایرانی شود

سیاست | سه شنبه ۰۴ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۱۶ | نسخه چاپي

محمد حسین صفار هرندی وزیر ارشاد دولت احمدی نژاد، شعار مکتب ایرانی را یکی از مصادیق نفوذ برشمرد.
به گزارش خبرآنلاین، صفار هرندی که در برنامه نگاه یک با حسام الدین آشنا مناظره می کرد در تعیین مصادیق نفوذ به شعار مکتب ایرانی اشاره کرد و آن را مصداقی از نفوذ دانست.
صفار هرندی در سخنان خود گفت: حرف اصلی ما این است که از قرینه هایی که نشان دهنده یک اتفاق خطرناک و غافلگیرانه که منتظرش نبودیم باشد، جلوگیری کنیم. مثلا موج حذف همه شعارهای مبنایی انقلاب در دستور یک گروه قرار می گیرد. وقتی در فتنه می گویند نه غزه نه لبنان، شما می گویید قرینه است یک اتفاقی آن پشت دارد می افتد. تحقیق می کنید می بینید این شعار مخلوق محافل صهیونسیتی بوده و از طریق فضای مجازی منتقل شده و عده ای هم اینجا پادویی کرده و این شعار را در ایام فتنه در خیابان‌ها سر دادند. یا تحریف شعار اساسی انقلاب که استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است ناگهان تبدیل به جمهوری ایرانی می شود. یا نسخه ای که در آن دولت بود و می گفتند مکتب ایرانی.
حسام الدین آشنا نیز در پاسخ گفت: پس مکتب ایرانی و جمهوری ایرانی یکی هستند؟
صفارهرندی جواب داد: اینها یکی اند. ریشه هایش از یک جا سرچشمه می گیرند.
آشنا نیز گفت: پس درآمد نفوذ از کجاست. معنای نفوذی که صحبت می شود مشخص شد.
مشروح این مناظره را می‌توانید در اینجا بخوانید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟