چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


این نشانه ها می گوید همسرتان، بدترین همسر دنیا است!

داشتن همسر خوب یکی از کلیدهای اصلی خوشبختی در زندگی است. شما هم اگر این نشانه ها را دارید، بدانید که همسر خوبی نخواهید بود.


دختر پرسپولیسی با تیپ پسرانه در ورزشگاه کری خواند+عکس

دختر هوادار پرسپولیس دیدار سرخپوشان مقابل استقلال خوزستان را از نزدیک تماشا کرد.


اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


صفار هرندی: نفوذ این است که شعار جمهوری اسلامی، جمهوری ایرانی یا مکتب ایرانی شود

سیاست | سه شنبه ۰۴ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۱۶ | نسخه چاپي

محمد حسین صفار هرندی وزیر ارشاد دولت احمدی نژاد، شعار مکتب ایرانی را یکی از مصادیق نفوذ برشمرد.
به گزارش خبرآنلاین، صفار هرندی که در برنامه نگاه یک با حسام الدین آشنا مناظره می کرد در تعیین مصادیق نفوذ به شعار مکتب ایرانی اشاره کرد و آن را مصداقی از نفوذ دانست.
صفار هرندی در سخنان خود گفت: حرف اصلی ما این است که از قرینه هایی که نشان دهنده یک اتفاق خطرناک و غافلگیرانه که منتظرش نبودیم باشد، جلوگیری کنیم. مثلا موج حذف همه شعارهای مبنایی انقلاب در دستور یک گروه قرار می گیرد. وقتی در فتنه می گویند نه غزه نه لبنان، شما می گویید قرینه است یک اتفاقی آن پشت دارد می افتد. تحقیق می کنید می بینید این شعار مخلوق محافل صهیونسیتی بوده و از طریق فضای مجازی منتقل شده و عده ای هم اینجا پادویی کرده و این شعار را در ایام فتنه در خیابان‌ها سر دادند. یا تحریف شعار اساسی انقلاب که استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است ناگهان تبدیل به جمهوری ایرانی می شود. یا نسخه ای که در آن دولت بود و می گفتند مکتب ایرانی.
حسام الدین آشنا نیز در پاسخ گفت: پس مکتب ایرانی و جمهوری ایرانی یکی هستند؟
صفارهرندی جواب داد: اینها یکی اند. ریشه هایش از یک جا سرچشمه می گیرند.
آشنا نیز گفت: پس درآمد نفوذ از کجاست. معنای نفوذی که صحبت می شود مشخص شد.
مشروح این مناظره را می‌توانید در اینجا بخوانید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: