روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام می کنم که نقض برجام را از سوی هیچکدام از اعضای 1+5 تحمل نخواهیم کرد و به آن پاسخ مناسب خواهیم داد.


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری و این محصولات را به صورت کاملا پخته مصرف کنند.


زندگی خصوصی اسطوره فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا

دیه گو آرماندو مارادونا (Diego Armando Maradona) متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۶۰ میلادی در بوینس آیرس، پایتخت آرژانتین است. وی را یکی از اسطوره های کم نظیر مستطیل ...


۹ کشته بر اثر آتش سوزی در ایالت اوکلند آمریکا

منابع خبری محلی از کشته شدن دست کم ۹ تن از افراد حاضر در یک کلوپ شبانه واقع در اوکلند آمریکا خبر دادند.


هایما با موتور توربو شارژ درایران+تصاویر

هایما S7 یک خودرو شاسی بلند با ظاهر و تجهیزات مناسب است. که توسط ایران خودرو به بازار ایران عرضه شد. حال پس از ورود این خودرو به تازگی اخباری مبنی بر ورود نوع توربو شارژ هایما به بازار منتشر شد و حالا تصاویری از این خودرو با پلاک آزمایش فنی منتشر شده است.


صفار هرندی: نفوذ این است که شعار جمهوری اسلامی، جمهوری ایرانی یا مکتب ایرانی شود

سیاست | سه شنبه ۰۴ اسفند ۹۴ ساعت ۱۲:۱۶ | نسخه چاپي

محمد حسین صفار هرندی وزیر ارشاد دولت احمدی نژاد، شعار مکتب ایرانی را یکی از مصادیق نفوذ برشمرد.
به گزارش خبرآنلاین، صفار هرندی که در برنامه نگاه یک با حسام الدین آشنا مناظره می کرد در تعیین مصادیق نفوذ به شعار مکتب ایرانی اشاره کرد و آن را مصداقی از نفوذ دانست.
صفار هرندی در سخنان خود گفت: حرف اصلی ما این است که از قرینه هایی که نشان دهنده یک اتفاق خطرناک و غافلگیرانه که منتظرش نبودیم باشد، جلوگیری کنیم. مثلا موج حذف همه شعارهای مبنایی انقلاب در دستور یک گروه قرار می گیرد. وقتی در فتنه می گویند نه غزه نه لبنان، شما می گویید قرینه است یک اتفاقی آن پشت دارد می افتد. تحقیق می کنید می بینید این شعار مخلوق محافل صهیونسیتی بوده و از طریق فضای مجازی منتقل شده و عده ای هم اینجا پادویی کرده و این شعار را در ایام فتنه در خیابان‌ها سر دادند. یا تحریف شعار اساسی انقلاب که استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است ناگهان تبدیل به جمهوری ایرانی می شود. یا نسخه ای که در آن دولت بود و می گفتند مکتب ایرانی.
حسام الدین آشنا نیز در پاسخ گفت: پس مکتب ایرانی و جمهوری ایرانی یکی هستند؟
صفارهرندی جواب داد: اینها یکی اند. ریشه هایش از یک جا سرچشمه می گیرند.
آشنا نیز گفت: پس درآمد نفوذ از کجاست. معنای نفوذی که صحبت می شود مشخص شد.
مشروح این مناظره را می‌توانید در اینجا بخوانید.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: