مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!دستگيري 120 نفر از اراذل و اوباش در پاتک شبانه پليس تهران

اجراي طرح هاي برخورد با اراذل و اوباش موجب شده تا ديگر به مانند گذشته اراذل سطح يک و 2 نداشته باشيم و اغلب اين افراد که تحت عنوان اراذل و اوباش به دام مي افتند؛ اراذل سطح 3 که تحت عنوان مزاحمان نواميس و مخلان نظم و امنيت عمومي تلقي مي شوند،هستند.


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


بازدید طاهری و برانکو از ورزشگاه شهید کاظمی

ورزش | دوشنبه ۰۳ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۴۵ | نسخه چاپي

سرپرست باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از مجموعه ورزشی شهید کاظمی بازدید کردند.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ صبح امروز دوشنبه در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و به اتفاق علی اکبر طاهری و جمعی از مدیران و معاونان باشگاه برای بازدید از ورزشگاه شهید کاظمی راهی این مجموعه شدند.
این بازدید به منظور ارزیابی شرایط، امکانات و نواقص این مجموعه ورزشی و در راستای اقدامات قبلی صورت می‌گیرد تا مواردی که برای بهینه‌سازی و تکمیل این مجموعه برای استفاده‌های مختلف در رده‌های سنی مختلف مورد نیاز است، شناسایی شود که در این بین با وجود گزارش‌های مفصلی که پیش از این تهیه شده است از تخصص‌ها و تجارب گوناکون استفاده شود.
همچنین بازدید امروز به منظور شناسایی نواقص مورد نظر سرمربی سرخپوشان صورت می‌گیرد تا در زمان بهره‌برداری کامل، یکی از بهترین مجموعه‌های تمرینی برای تیم اصلی باشگاه فراهم باشد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: