زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...مایلی کهن از فوتبال و هواداران چه می خواهد؟

ورزش | يكشنبه ۰۲ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۴۲ | نسخه چاپي

منطق ضعیف و حرف های نقض غرض محمدمایلی کهن بماند کاش یک نفربگوید مایلی کهن چه چیزی را طلب دارد؟ او برای فوتبال چه کار کرده و یا فوتبال ایران چه گناهی کرده که باید دچار مایلی کهن باشد؟ مایلی کهن چه چیزی را می خواهد که باید در اختیارش بگذارند؟ تیم ملی امید، تیم سایپا تیم ... مگر در سال های اخیر تیم های مختلف نداشته و به زمین گرم نزده؟ دیگر طلب اش از مردم چیست؟

به گزارش عصر ایران، محمد مایلی کهن طلبکار است. او راه افتاده خبرگزاری به خبرگزاری ، سایت به سایت و روزنامه به روزنامه مصاحبه می کند و طلب اش را می خواهد. هنوز یک ماه از حذف تیم ملی امید نگذشته که سرپرست این تیم نزدیک به چهار مصاحبه بلند انجام داده است.

هرکه نداند تصور می کند که او سرمربی فاتح جام ملت های آسیا یا مسوول فنی تیم رسیده به المپیک و جام جهانی است.مردی که با کارنامه حدف تیم ملی امید اگر پاسخگو هم نبود باید سکوت می کرد حالا شمشیر از کمر کشیده و به جان کی روش افتاده و از همه هم طلبکاراست. فقط یک نفر باید از او بپرسد که فوتبال و هوادارانش چه چیزی به مایلی کهن بدهکارند؟ یعنی چه اتفاقی افتاده که ایشان به خودش اجازه بدهد راست راست راه برود و علی رغم کارنامه عیرقابل توجیه اش مدام در مورد تیم ملی حرف بزند؟
تیم ملی امید ایران یک ماه پیش حذف شد. تیمی که به شهادت کارشناسان یکی از بهترین تیم های امید پس از انقلاب بود. تیمی که البته به دلیل ایرانی بودن کادر فنی اش به خوبی می شد پیش بینی کرد که به جایی نمی رسد.با این همه و در همان روزهایی که تیم ملی امید درگیر تمرینات بود هم باز محمدمایلی کهن باری از روی دوش تیم اش برنداشت. مایلی کهن در مدت سرپرستی اش بیش از اینکه در مورد سرمربی تیم امید صحبت کند ، در مورد سرمربی تیم ملی بزرگسالان حرف زد و عملا تمرکز را از تیم فنی و بازیکنان گرفت.
سرپرست تیم امید هرچند مدعی است که کی روش باید بابت زحمتی که می کشد دستمزد دریافت کند اما انگار چنین قانونی را برای خودش جاری نمی دانست. او سرپرست تیم ملی امید بود وسرمربی استفعا داد و یک مدت تیم بدون صاحب ماند .او سرپرست تیم بود و قراردادش را امضا کرد و در جشن خداحافظی حاضر بود اما سرمربی اش حتی قرارداد هم نداشت. مایلی کهن که مدام در مورد حقوق میلیاردی کی روش طلبکارانه همه را زیر سوال می برد جایی مجبور به پاسخگویی نشده که بابت کدام کارش حق دارد حتی ۱۰۰۰ تومان نقابل هم از فدراسیون فوتبال پول بگیرد. او توضیح نداده این همه طلبکاری برای چیست وقتی که به عنوان کسی که استخدام فدراسیون است مدام در برنامه های مختلف فدراسیون را به چالش می کشد ؟ نگفته چطور درآمدش حتی  به اندازه ۱۰ ریال درست است وقتی که سرمربی تیم تحت سرپرستی اش از شرایط رضایت ندارد و دست آخر مجبور به استعفا می شود و باز مایلی کهن خبر ندارد. مایلی کهن این روزها چیزی را از کی روش طلب می کند ( کار در برابر حقوق ) که رسما خودش از انجام آن طفره می رود.
مایلی کهن در روزهایی از زمین و زمان طلبکار است که باید پاسخگو هم باشد . او اما از پاسخگویی فقط جواب سربالا دادن را بلد است .  مثللا از او بپرسند که چرا تیم ملی نرفت به المپیک و جواب بدهد مگر قبلا رفته بود؟ یا از بپرسند که چرا صعودنکردیم و جواب بدهد مگر در جام جهانی از گروه مان صعود کردیم؟ او صحبت ها و طلبکاری هایش برهمان منطقی استوار است که مجید جلالی در برنامه نود ارائه کرد. منطقی که طبق آن مجید جلالی اعلام کرد که زیرساخت های لازم برای حضور در المپیک اصلا وجود نداشته و کلا پرسید مگر قرار بود به المپیک برویم؟ این منطق می گوید اگر من (مربی ایرانی) روی نیمکت تیم ملی بودم می توانم زیرساخت ها را بهانه کنم اما اگر هرمربی خارجی روی نیمکت نشست باید با «عباس آقا» مقایسه شود.
منطق ضعیف و حرف های نقض غرض محمدمایلی کهن بماند کاش یک نفربگوید مایلی کهن چه چیزی را طلب دارد؟ او برای فوتبال چه کار کرده و یا فوتبال ایران چه گناهی کرده که باید دچار مایلی کهن باشد؟  مایلی کهن چه چیزی را می خواهد که باید در اختیارش بگذارند؟ تیم ملی امید، تیم سایپا تیم ... مگر در سال های اخیر تیم های مختلف نداشته و به زمین گرم نزده؟ دیگر طلب اش از مردم چیست؟ چه چیزی می تواند او را متقاعد کند کمی هم به فکر آرامش فوتبال باشد؟
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟