جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


کدخدایی: نظارت شورای نگهبان بر نمایندگان، مستمر خواهد شد

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد که طبق سیاست‌های کلی انتخابات ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی، نظارت این شورا به پس از تصویب اعتبارنامه نمایندگان نیز تسری یافته و در تمام طول دوران نمایندگی، استمرار خواهد داشت.


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.افزایش به کارگیری نوجوانان در صفوف جنگ توسط داعش

افزایش به کارگیری نوجوانان در صفوف جنگ توسط داعش

جهان | شنبه ۰۱ اسفند ۹۴ ساعت ۱۷:۲۴ | نسخه چاپي

بر اساس گزارش منابع رسانه ای شمار نوجوانان عضو داعش طی یک سال اخیر افزایش یافته و میزان عملیات های انتحاری این نوجوانان نیز بیشتر شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، محققان آمریکایی با انتشار مقاله ای از افزایش به کارگیری نوجوانان در صفوف جنگ توسط گروه تروریستی داعش خبر دادند.
بر اساس این گزارش این اقدام داعش در افزایش میزان به کارگیری کودکان در میدان های نظامی، پیش از این سابقه نداشته است.
همچنین در این گزارش تصریح شده است: منابع مورد استفاده در این پژوهش، پیام های منتشر شده گروه تروریستی داعش در خصوص نوجوانان به ویژه از طریق شبکه های اجتماعی مانند توییتر و تلگرام بوده است.
از سوی دیگر در این گزارش عنوان شده است که این نوجوانان از ۱۴ کشور مختلف به عضویت این گروه تروریستی در آمده اند و سن بیش از نیمی از نوجوانان کشته شده عضو این گروه تروریستی بین ۱۲ تا ۱۶ سال متغیر است.
به علاوه در بخش دیگری از این گزارش گفته شده که ۳۹ درصد از این نوجوانان طی عملیات به وسیله ماشین های بمب گذاری شده و ۳۳ درصد دیگر در درگیری های میدانی کشته شده اند.
در همین راستا شمار نوجوانانی که عملیات انتحاری انجام داده اند، در ماه ژانویه ۲۰۱۶ در مقایسه با سال گذشته به میزان ۳ برابر افزایش یافته است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: