به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


افزایش به کارگیری نوجوانان در صفوف جنگ توسط داعش

افزایش به کارگیری نوجوانان در صفوف جنگ توسط داعش

جهان | شنبه ۰۱ اسفند ۹۴ ساعت ۱۷:۲۴ | نسخه چاپي

بر اساس گزارش منابع رسانه ای شمار نوجوانان عضو داعش طی یک سال اخیر افزایش یافته و میزان عملیات های انتحاری این نوجوانان نیز بیشتر شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، محققان آمریکایی با انتشار مقاله ای از افزایش به کارگیری نوجوانان در صفوف جنگ توسط گروه تروریستی داعش خبر دادند.
بر اساس این گزارش این اقدام داعش در افزایش میزان به کارگیری کودکان در میدان های نظامی، پیش از این سابقه نداشته است.
همچنین در این گزارش تصریح شده است: منابع مورد استفاده در این پژوهش، پیام های منتشر شده گروه تروریستی داعش در خصوص نوجوانان به ویژه از طریق شبکه های اجتماعی مانند توییتر و تلگرام بوده است.
از سوی دیگر در این گزارش عنوان شده است که این نوجوانان از ۱۴ کشور مختلف به عضویت این گروه تروریستی در آمده اند و سن بیش از نیمی از نوجوانان کشته شده عضو این گروه تروریستی بین ۱۲ تا ۱۶ سال متغیر است.
به علاوه در بخش دیگری از این گزارش گفته شده که ۳۹ درصد از این نوجوانان طی عملیات به وسیله ماشین های بمب گذاری شده و ۳۳ درصد دیگر در درگیری های میدانی کشته شده اند.
در همین راستا شمار نوجوانانی که عملیات انتحاری انجام داده اند، در ماه ژانویه ۲۰۱۶ در مقایسه با سال گذشته به میزان ۳ برابر افزایش یافته است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟