پرسپولیس 0 - 1 پیکان/ نخستین شکست سرخ‌ها در لیگ (+جدول)

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پیکان با برتری شاگردان جلالی به پایان رسید.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...دستگیری مجرم سابقه‌دار برای هجدهمین بار از سوی پلیس+عکس

حوادث | شنبه ۰۱ اسفند ۹۴ ساعت ۱۴:۵ | نسخه چاپي

مجرم سابقه‌داری که با داشتن ۱۷ سابقه دستگیری و ۱۳ سال محکومیت قطعی، پس از تأمین قرار و اخذ مرخصی از زندان خارج شده و سرقت‌های خود را به همراه دو برادر و یکی از همدستان قبلی خود آغاز کرده بود توسط پلیس آگاهی به دام افتاد.
به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس، در ساعت ۲۱:۴۵ مورخه ۱۳ دی ۹۴ مأموران کلانتری ۱۲۹ جامی در حین گشت زنی در خیابان میردامادی به سرنشینان جوان دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ با پلاک های ناخوانا مشکوک شدند.
سرنشینان دو موتورسیکلت با مشاهده مأموران به یکباره اقدام به فرار کرده و در این زمان، تعقیب و گریز گشت کلانتری با سرنشینان یکی از موتورسیکلت های متواری شده آغاز می شود.
راننده موتور به قصد فرار از دست مأموران تلاش می کند تا با افزایش سرعت، موتور را به حالت پرش از جوی آب عبور دهد که موفق به این کار نشده و موتورسیکلت به داخل جوی واژگون می شود؛ با این وجود سرنشینان موتور با تهدید قمه و عربده کشی سعی به فرار از محل داشتند. دستگیری_مجرم_سابقه‌دار_برای_هجدهمین_بار_از_سوی_پلیس+عکس_254480_1191_دستگیری_مجرم_سابقه‌دار__پلیس_
سرانجام با حضور مأموران در محل، راننده موتورسیکلت دستگیر و در بازرسی اولیه از وی تعداد ۵ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به شیوه موبایل قاپی و به دستور دادیار اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
متهم دستگیر شده که در زمان دستگیری خود را بنام محمد اکبری معرفی و منکر هرگونه ارتکاب سرقت شده بود، پس از انتقال به اداره هجدهم پلیس آگاهی به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار تحت تعقیب پلیس آگاهی و سارق حرفه ای در زمینه کیف قاپی و موبایل قاپی شناسایی شد. دستگیری_مجرم_سابقه‌دار_برای_هجدهمین_بار_از_سوی_پلیس+عکس_254480_1191_دستگیری_مجرم_سابقه‌دار__پلیس_
بررسی سوابق دستگیری امیر . خ (متولد ۱۳۵۹) نشان داد که وی یکی از مجرمان و سارقان سطح یک شهر تهران محسوب می شود که در مورخه ۲۳ آبان ۹۴ از زندان آزاد و مجددا سرقت های خود را به شیوه های مختلف کیف قاپی، موبایل قاپی و زورگیری آغاز کرده است.
با بررسی سوابق گوشی های بدست آمده در زمان دستگیری متهم، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که هر ۵ دستگاه گوشی تلفن همراه دارای سابقه سرقت به شیوه موبایل قاپی است.
یکی از مالباختگان پس از حضور در اداره هجدهم، ضمن شناسایی متهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در خیابان فردوسی – روبروی بانک مسکن ایستاده بودم که متهم سوار بر موتور و به همراه یک ترک نشین به من نزدیک شد.
ناگهان ترک نشین موتور در یک لحظه اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه من کرد و هر دو نفر به سرعت از محل فرار کردند. دستگیری_مجرم_سابقه‌دار_برای_هجدهمین_بار_از_سوی_پلیس+عکس_254480_1191_دستگیری_مجرم_سابقه‌دار__پلیس_
مالباخته ای دیگر نیز در اظهاراتش عنوان کرد: دو نفر با موتورسیکلت هوندا ۱۲۵ در خیابان خارک – تقاطع شهریار – روبروی تالار وحدت، اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه من کردند؛ راننده موتور کاپشن مشکی و ترک نشین آن کاپشن زردرنگ به تن داشتند و این آقا ( متهم ) همان راننده موتور بود.
«امیر . خ» که پس از انتقال به اداره هجدهم پلیس آگاهی و شناسایی از سوی تعدادی از شکات و مالباختگان چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت به دهها فقره سرقت به شیوه کیف قاپی ، موبایل قاپی و همچنین بارکنی محموله های گوشی تلفن همراه در محدوده بازار و خیابان جمهوری اعتراف کرد.
امیر . خ در اعترافاتش ضمن معرفی همدستانش به کارآگاهان گفت: به همراه جعفر . س و دو برادرش اقدام به سرقت می کردیم.
برابر اعترافات متهم، جعفر . س - به عنوان یکی از سارقان حرفه ای و شناخته شده در شهر تهران که دارای سوابق متعدد دستگیری به اتهام انجام سرقت به شیوه های مختلف کیف قاپی، موبایل قاپی و همچنین بارکنی محموله است - در مقابل مراکز تجاری بویژه در خیابان جمهوری اقدام به شناسایی افراد به شیوه زاغ زنی کرده و در یک فرصت و موقعیت مناسب، بهمراه دو برادرش و همچنین متهم دستگیر شده (امیر) اقدام به سرقت بویژه سرقت محموله های گوشی های تلفن همراه می کرد. دستگیری_مجرم_سابقه‌دار_برای_هجدهمین_بار_از_سوی_پلیس+عکس_254480_1191_دستگیری_مجرم_سابقه‌دار__پلیس_
بررسی سوابق جعفر . س ( ۲۶ سال ) نشان داد که وی با داشتن ۱۷ سابقه دستگیری در پلیس آگاهی تهران بزرگ و داشتن ۱۳ سال محکومیت قطعی، پس از تأمین قرار و اخذ مرخصی از زندان خارج و سرقت های خود را بهمراه دو برادرش و یکی از همدستان قبلی خود ( امیر ) آغاز کرده است.
با بهره‌گیری از اطلاعات موجود در سوابق جعفر و دو برادرش بنام های احمد ( ۲۴ ساله ) و جواد ( ۱۹ ساله ) که آن دو نیز همراه برادر ارشد خود از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت محسوب می شوند، مخفیگاه آنها در شهر بومهن – خیابان سپاه شناسایی و هر سه نفر آنها مجددا دستگیر و به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.
سرهنگ کارآگاه داوود فـرد، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به سوابق متعدد متهمان بویژه سرکرده گروه سارقان در ارتکاب سرقت به شیوه های مختلفِ موبایل قاپی، کیف قاپی و بارکنی بویژه بارکنی محموله های گوشی تلفن همراه و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهمان و همچنین شکات و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟