5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


قلعه‌نویی: امروز خدا به خیلی‌ها تودهنی زد؛ تراکتورسازی در ژاپن هم هوادار دارد

ورزش | پنجشنبه ۲۹ بهمن ۹۴ ساعت ۲۰:۱۴ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید برتری مقابل سپاهان کلیدی برای ورود به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بود.
به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و سپاهان اظهار کرد: خدا را شاکریم که توانستیم با یک بازی خوب و منطقی هر سه امتیاز دیدار مقابل سپاهان را کسب کنیم. آن‌ها تیم خوبی هستند و برای بسیاری از تیم‌ها مشکل‌ساز شده بودند.
وی ادامه داد: ما در این بازی تنها یک موقعیت به آن‌ها دادیم که آن نیز از طریق اشتباهی بود که خودمان مرتکب شدیم.
قلعه نویی افزود: ما در خانه سوم هستیم و در خارج از خانه در رده سیزدهم قرار داریم. این تعداد هواداری که شعار می‌دهند جز پرشورها به حساب نمی آیند، آنها تراکتورسازی را برای خودشان می‌خواهند. جو به گونه ای است که بازیکنان ما دوست دارند در خارج خانه بازی کنند.
وی خاطر نشان کرد: خوشحالم که در این بازی مهاجمان موقعیت های لازم را روی دروازه حریف ایجاد کردند و از فورواردهای تیم راضی هستم.
وی درباره فشاری که روی تراکتورسازی وجود دارد گفت: از طرف باشگاه هیچ استرسی به تیم وارد نمی شود و آقای عباسی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد. تنها ایراد او این است که باید ارتباط خود را با مطبوعات افزایش دهد. بعضی وقت‌ها خدا با آدم حرف می زند و امروز از آن روزهایی بود که خدا با خیلی ها حرف زد و به خیلی‌ها تودهنی زد.
سرمربی تراکتورسازی درباره شعار هواداران در این بازی گفت: پرشورهای واقعی تراکتور را دوست دارند و این تیم حتی در ژاپن هم طرفدار دارد و امروز یک هوادار ژاپنی در ورزشگاه داشتیم که برای دیدن بازی ما آمده بود. من خیلی از چیزها را می دانم ولی فعلا سکوت می کنم. هنوز که هنوز است بیش از ۱۷۰ میلیون از تراکتور طلب دارم ولی به خاطر تراکتور به تبریز آمدم تا همراه این تیم به موفقیت برسم. برخی ها فقط به خاطر جایگاه خودشان هر بلایی سر تراکتور می آورند.
وی ادامه داد:‌ باید همه با هم همدل باشیم تا بتوانیم مشکلات تیم را برطرف کنیم. من هم ادعای چندانی ندارم و یک مربی معمولی هستم. خدا شاهد است که پیشنهادهای بسیار خوبی با قیمت های بالا از سایر تیم‌ها داشتم ولی قسمت بود که به تراکتور بیایم و به این تیم خدمت کنم تا ذهنیت های بدی که علیه من شکل گرفته را درست کنم.
قلعه نویی بیان کرد:‌ من در آن سالی که در تبریز بودم می خواستم قراردادم را تمدید کنم و حتی لیست بازیکنان مدنظرم را نیز به باشگاه ارائه کرده بودم ولی در آن زمان حرف من این بود که نمی‌خواستم تراکتور زنگ تفریح حریفان آسیایی باشد ولی به ما اعلام کردند که حتی هزار تومان هم پول نداریم و باعث شد من از این تیم بروم.
سرمربی تراکتور در پایان گفت: خدا از آن‌هایی نگذرد که نگذاشتند به اردوی ترکیه برویم و این موضوع باعث شد که سه بازی اول ما پس از تعطیلات در حکم بازی تدارکاتی باشد ولی کم کم به آمادگی مطلوب رسیده ایم و امیدوارم در بازی های بعدی هم موفق باشیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟