زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


وزیر اطلاعات: به صورت مستقل ثبت نام کرده ام

سیاست | سه شنبه ۲۷ بهمن ۹۴ ساعت ۲۳:۹ | نسخه چاپي

نامزد انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در نطق انتخاباتی خود با اشاره به اینکه من مهم‌ترین وظیفه خود را در مجلس خبرگان تقویت جایگاه رهبری می‌دانم، گفت: رهبری نظام، حکم استوانه نظام را دارد.
به گزارش ایلنا، سیدمحمود علوی با اشاره به اینکه مسئولیت در جمهوری اسلامی ایران به معنای قبول امانت و بار سنگینی است، اظهار کرد: نمایندگی مردم در خبرگان یک امانت سنگین است؛ زیرا مسئولیت خبرگان سنگین است.
انتخاب رهبر، ‌نظارت بر استمرار شرایط رهبر، حمایت از رهبر و تقویت جایگاه رهبری مسئولیت سنگین خبرگان رهبری است. من در هر مسئولیتی که بوده‌ام تلاش کرده‌ام جایگاه رهبری را تقویت کنم. خداوند نعمت یک رهبر حکیم، فرزانه و هوشیار را به ما اهدا کرده و شکر این نعمت تقویت جایگاه رهبری است و خط مشی من همواره این بوده است.
وی افزود: به گفته رئیس جمهور در جمهوری اسلامی یک پرچم برافراشته است و آن پرچم رهبری است و ما همه زیر این پرچم هستیم. من در شهرهای نجف، آبادان، قم و تهران تحصیلات حوزوی و در قم و مشهد تحصیلات دانشگاهی داشته‌ام. من پس از انقلاب عضو مجلس اول، دوم، چهارم و پنجم، ‌۹ سال نماینده رهبری در ارتش، عضو مجلس خبرگان بوده‌ام و در حال حاضر هم وزیر اطلاعات هستم.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه من در مجلس خبرگان و وزارت اطلاعات تلاش کرده‌ام که مشکلات جامعه و افراد را حل کرده و آرامش را در کشور برای همه نقاط و همه اقشار برقرار کنم، گفت: اکنون جریان‌های سیاسی بدون اضطراب فعالیت می‌کنند و در دانشگاه، ‌ رسانه، حوزه و اقتصاد امنیت حکم‌فرماست و جریان‌های تروریستی تحت اشراف اطلاعاتی قرار دارند و امان آن‌ها بریده شده. ما اجازه ندادیم که آن‌ها کشور را ناامن کنند. ابته در این زمینه دستگاه‌های امنیتی، نظامی، انتظامی و قضایی نیز با ما همکاری خوبی داشتند.
علوی ادامه داد: من به عنوان کاندیدای مستقل ثبت‌نام کرده‌ام، جریان‌های مختلف از من حمایت کرده‌اند که من هم ممانعتی ندارم و از آن‌ها تشکر می‌کنم. همه کاندیداهای مجلس خبرگان هم افرادی عالم، مجتهد و دلسوز‌اند و من اگر رأی بیاورم چون تا مدت زیادی برنامه تلویزیونی ندارم از همین جا از مردم تشکر کرده و از آن‌ها التماس دعا دارم. مردم انتظار رعایت شرع و اخلاق را در رقابت‌های انتخاباتی دارند.
وی با تاکید بر اینکه حرمت شکنی و تهمت زدن و اقدامات خلاف قانون پسندیده نیست، گفت: رهبر انقلاب هم حرکت ناپسند در حرم حضرت معصومه (س) یا حرم امام خمینی (ره) را تقبیح و محکوم کردند. کاندیدا‌ها به جای تخریب دیگران باید به اثبات خود بپردازند. اینکه گفته شود داوطلبی مخالف رهبری است یا انتخاب او موجب شادی دشمنان است توهین به شورای نگهبان است.
علوی با بیان اینکه اسلام اقدامات خلاف شرع یا اخلاق را نمی‌پذیرد، گفت: انتخابات از عرصه‌های حماسه‌آفرینی مردم است و مردم با حضور پرشور خود می‌توانند پیام اقتدار و سربلندی ایران را به دنیا مخابره کرده و مشروعیت نظام را پررنگ‌تر کنند. همه باید در پاسخ به فراخوان رهبری در انتخابات حضور پیدا کنند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟