قتل فجیع دو جوان در قروه

دو جوان در شهرستان قروه در کردستان به شکل فجیعی به قتل رسیدند.


بچه ناخلفی که بازیگر شد؛ وقتی کیانیان به رضایی لهجه مشهدی یاد داد

حبیب رضایی با حضور در برنامه «35» از خاطرات دوران کودکی خود گفت و درباره بازیگری و بازیگردانی در سینمای ایران توضیح داد.


قتل فجیع دو جوان در قروه

دو جوان در شهرستان قروه در کردستان به شکل فجیعی به قتل رسیدند.


پیام‌های خود پاک‌شونده در اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین نسخه خود امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده که بسیار جذاب است.


خودروهای منتخب سال از نگاه تاپ‌گیر+تصاویر

این روند هر ساله بسیاری از مجلات تخصصی خودرواست که کارشناسان و اهل فن به بررسی آن می‌پردازند و مرجع خوبی برای انتخاب مشتریان محسوب می‌شود.


ظریف: لزوم راه‌حل جهانی برای توقف نفرت؛ تلفات یمن بیش از سوریه است

جهان | دوشنبه ۲۶ بهمن ۹۴ ساعت ۲۳:۵۵ | نسخه چاپي

وزیر امور خارجه خطاب به اروپا با بیان اینکه نیازمند راه حل جهانی برای توقف نفرت هستیم، گفت: نمی توانید در صورتی که دیگران امنیت نداشته باشند انتظار داشته باشید که شما امنیت داشته باشید.
به گزارش مهر به بروکسل، سخنرانی محمد جواد ظریف در موسسه «اگمونت» آغاز شد. آینده روابط ایران و اتحادیه اروپا موضوع سخنرانی وزیر خارجه کشورمان است.
محمد جواد ظریف در سخنرانی در مرکز مطالعات سیاسی وزارت امور خارجه بلژیک گفت: در این جلسه می‌خواهم بیشتر شنونده باشم زیرا مشکلات زیادی که داشته ایم از متکلم وحده بودن است.
وی گفت: توافق هسته‌ای یکی از موارد معدودی بود که دیپلماسی در آن موفق بود.
وی ادامه داد: چندین قطعنامه تحت فصل هفت برداشته شده و قطعنامه جدیدی بر اساس همکاری تصویب شد. این موضوع جدیدی در تاریخ شورای امنیت بود.
ظریف تاکید کرد: توافق هسته ای یکی از موارد معدودی بود که دیپلماسی بر یک بحران فایق شد.
وزیر خارجه کشورمان با اشاره به حل مساله هسته ای گفت: در ابتدا ما معتقد بودیم برنامه هسته‌ای حق ما بود که بازرسی‌های بسیاری توسط آژانس انجام شد و نشان داد که ما انحرافی نداشته ایم.
ظریف تصریح کرد: در طرف دیگر کشورهایی بودند که فکر می کردند که ایران برنامه پنهانی دارد .
وی در ادامه گفت: در این مدت اقتصاد ایران ضعیف شد اما از طرف دیگر تعداد سانتریفیوژهای ایران بالا رفت.
به گفته ظریف اکنون وضعیت طوری شده است که غرب بهترین تضمین ها را درباره صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران در اختیار دارد و از طرف دیگر تحریم های ایران نیز رفع شده است.
وزیر خارجه کشورمان در ادامه افزود: این مدل را (توافق هسته ای ایران و ۱+۵) می توان در بحران های دیگر نیز اعمال کرد.
وی با اشاره به بحران‌های امنیتی و تروریستی که اروپا با آن مواجه است، تاکید کرد: نمی توانید در صورتی که دیگران امنیت نداشته باشند انتظار داشته باشید که شما امنیت داشته باشید.
ظریف گفت: اعتقاد دارم که اگر بتوانیم مسائل مان را در منطقه بازتعریف کنیم نه بواسطه حذف دیگران بلکه با گنجاندن آنها می توان به راه حل دست یافت.
وی با تاکید براینکه ما باید بدانیم که این بحران ها تهدیدات و چالش های مشترک برای همه ما هستند، گفت: باید بحران ها را از یک چشم انداز جهانی نگاه کرد به گونه ای که هر بحران بحرانی برای همه است.
وزیر امور خارجه در ادامه سخنرانی خود تاکید کرد که احتمالا روزانه مردم بیشتری در یمن نسبت به سوریه کشته می‌شوند و یک کشور منافع خود را نه در داشتن همسایگان دوست بلکه در حذف کردن آنها می داند.
ظریف گفت: اگر می خواهیم به مسئله داعش و تروریسم خشونت آمیز بپردازیم باید مسائل را باز تعریف کنیم.
وی تاکید کرد: بیش از هر چیز دیگری ما نیازمند یک راه حل جهانی برای متوقف کردن نفرت هستیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: