قطع سیم کارت مشترکانی که نقص اطلاعات هویتی دارند

اپراتورها موظفند در مرحله دوم و پس از اطلاع رسانی به این گونه مشترکان و در صورت تکمیل نکردن اطلاعات هویتی از سوی مشترک نسبت به یک طرفه کردن سیم کارت چنین مشترکی عمل کنند.


قلیان، 4 دختر جوان را راهی بیمارستان کرد

این دخترها از ساعت 20 شب تا 2 بامداد قلیان استعمال کردند و در نهایت ساعت 2 بامداد با اورژانس تماس گرفته و اعلام کردند که دچار مسمومیت شده‌اند.


رویای صاحبخانه شدن در لندن

اوضاع بازار مسکن لندن را از برنامه های ارائه شده در اولین سخنرانی «صادق خان»، شهردار تازه این ابرشهر می توان فهمید: «مسئله کلیدی، حل بحران ...


باب دیلن برنامه کنسرت‌هایش را اعلام کرد

سایت «باب دیلن» اعلام کرد که این خواننده به‌زودی در ولز، انگلیس، اسکاتلند و ایرلند روی صحنه می‌رود.طاهری: هواداران خوشحال شدند و ما هم از خوشحالی آنها شادمانیم

ورزش | شنبه ۲۴ بهمن ۹۴ ساعت ۸:۵۱ | نسخه چاپي

به گزارش ایلنا، علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از برتری سرخپوشان در هفته بیستم لیگ برتر، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: حضور پرشور هواداران در ورزشگاه نوید یک بازی زیبا را می‌داد و علیرغم اینکه پرسپولیس می‌توانست به گل‌های بیشتری دست پیدا کند در نهایت به برتری رسید و شادی مردم نشان داد که بازی خوبی انجام دادیم و در نهایت هواداران خوشحال شدند و ما هم از خوشحالی آنها شادمانیم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود حضور رایگان تماشاگران در ورزشگاه خلاف اصول حرفه‌ای‌گری است، گفت: برگزار کننده بازی‌ها ما نیستیم و سازمان لیگ بازی‌ها را برگزار می‌کند ما تعامل داریم برای پرداختن این پول‌هایی که برای این کارها انجام می‌دهیم.

طاهری در ادامه افزود: اتفاقا ما به این نحوه کار معتقد هستیم و برخلاف اینکه گفته می‌شود بازی‌ها رایگان است، این موضوع هزینه بیشتری برای ما برمی‌دارد. معتقدم که باید برای فصل بعد یک کارگروه درست شود چون فضا آنچنان که باید به نفع باشگاه‌ها نیست و اگر کار دست خودمان باشد برای فصل بعد کاری می‌کنیم که هم اصول حرفه‌ای‌گری رعایت شود و هم هواداران بیایند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه باشگاه‌ها گفته‌اند تبلیغات محیطی به خودشان اختصاص پیدا کند، خاطرنشان کرد: کانون ایران نوین کارهای تبلیغاتی انجام می‌دهد ولی بحث ما این است که باشگاه‌ها بر اساس کار خودشان، مسابقات را برگزار کنند البته این موضوع از قبل در موردش بحث شده و چیز جدیدی نیست.

علی اکبر طاهری در پایان درباره اینکه چه برنامه‌ای برای تمدید قرارداد برانکو دارد گفت: چند وقت پیش در این مورد صحبت کردیم و با برانکو ادامه می‌دهیم. انشاءالله مسائل خصوصی را هم در جلسات مطرح خواهیم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: