آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


پرسپولیس قدرتمندترین تیم ایران است؛ هنوز پولم را از باشگاه نگرفتم

دستیار پیشین برانکو ایوانکویچ با بیان اینکه پرسپولیس قدرتمندترین تیم فوتبال ایران است گفت: هنوز طلبم را از پرسپولیس نگرفته‌ام و از طریق دادگاه فیفا پیگیر این موضوع هستم.


پهپادی که با بشقاب پرنده اشتباه گرفته می‌شود!+تصاویر

یک مخترع آمریکایی با نصب پنل حاوی لامپ‌های LED قدرتمند بر روی یک پهپاد پیشرفته موفق شد تا ابزاری جالب برای کاوش در تاریکی شب بسازد. این مسئله ...


جوجه تیغی بدون تیغ + تصاویر

هر جوجه تیغی در هنگام تولد حداقل 500 خوشه خار بر روی پشت خود دارد.


نمی‌دانم چرا اخراج شدم؛ نه توهین کردم نه جنجال

ورزش | جمعه ۲۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۵:۵۹ | نسخه چاپي

سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: نمی‌دانم چرا داور بازی با ماشین سازی مرا اخراج کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، میرشاد ماجدی در خصوص اخراجش از روی نیمکت تیم خونه به خونه در دیدار مقابل ماشین سازی تبریز در لیگ دسته اول فوتبال، اظهار کرد: این اخراج برای من گران تمام شده است. از شما خواهش می کنم گزارش داور و ناظر بازی را ببینید که چه حرکتی کردم که اخراج شدم؟
وی افزود: من چند روزی است با خودم کلنجار می‌روم که ببینم چرا اخراج شده‌ام. میرشاد ماجدی از زمان بازیگیری تا امروز اولین بار است که اخراج می‌شود. هیچکس هم به ما نمی‌گوید چرا اخراج شدم. در همان بازی از داور پرسیدم که علت اخراجم چیست. داور هم گفت باید از داور چهارم بپرسید.
سرپرست تیم خونه به خونه یادآور شد: در جریان مسابقه یک حرکتی شد و ما روی نیمکت گفتیم آقای داور! این نه توهین بود و نه جنجال. متاسفم که این اتفاق افتاد. تمام صحبت‌های ما با بازیکنان و کادر فنی این است که در طول یک مسابقه جنجال ایجاد نشود ولی این یکی از شاخصه‌های داوری این بازی بود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: