ایجاد تغییر ژنتیکی در سلول‌ها با یک بازوی مشابه

محققان در پژوهشگاه رویان و دانشگاه تربیت مدرس در یک تحقیقاتی موفق به ایجاد تغییر ژنتیکی در سلول های بیماران ژنتیکی شدند.خرید بلیت‌های فیلم فجر حضوری شد/ سایت کار نکرد

خرید بلیت‏ های جشنواره برای ثبت‌نام کنندگان در سامانه پیش فروش، به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام خواهد شد.


خروج پیکر 4 تن از زیر آوار پلاسکو

سخنگوی ستاد مدیریت بحران ریزش ساختمان پلاسکو از خروج پیکر 4 تن از جانباختگان از زیر آوار خبر داد.


 ایجاد تغییر ژنتیکی در سلول‌ها با یک بازوی مشابه

محققان در پژوهشگاه رویان و دانشگاه تربیت مدرس در یک تحقیقاتی موفق به ایجاد تغییر ژنتیکی در سلول های بیماران ژنتیکی شدند.


بختیاری‌زاده: ذوب‌آهن برای هر حریفی خطرناک است

ورزش | جمعه ۲۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۵:۵۴ | نسخه چاپي

سرمربی استقلال اهواز می‌گوید حریف روز شنبه تیمش مشکلاتی را که تیم او از آنها رنج می‌برد را ندارد.

به گزارش ایلنا، سیاوش بختیاری‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن ابتدا از عملکرد تیمش در بازی قبلی برابر استقلال تهران تمجید کرد و گفت: پس از بازی با استقلال تهران خیلی‌ها بازیکنان جوان ما را مورد حمایت خود قرار دادند که جا دارد از آنها تشکر کنم. امیدوارم این روند ما ادامه داشته باشند. بعد از بازی صحبت‌های زیادی در مورد تیم ما شد و کارشناسان صدا و سیما درباره تیم جوان ما صحبت‌هایی داشتند و باید بگویم که مهم‌ترین اتفاقی که بعد از این بازی افتاد، وقتی بود که این اواخر برخی کارشناسان معتقد بودند که سه سهمیه برای فوتبال خوزستان زیاد است ولی بازیکنان جوان استقلال اهواز چنان فوتبال زیبایی را از تکنیک فوتبال خوزستان را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که فوتبال خوزستان دارای پتانسیل بالایی است که اگر به آن توجه شود سه سهمیه هم برای آن کم است.

او افزود: بازیکنانم ذات خود و فوتبال خوزستان را به نمایش گذاشتند و خواسته من این است که مسئولان هم نظر و کمک خود را نسبت به آنها دریغ نکنند. مانند رئیس هیات فوتبال خوزستان که دست ما را گرفت و با دادن زمین تختی برای تمرین به ما باعث شد که تیم ما برابر استقلال تهران در آزادی نتیجه بگیرد.

سرمربی استقلال اهواز درباره مصاف تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن با یحیی گل‌محمدی فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد. این تیم برای هر حریفی خطرناک است. دیدیم که وقتی استقلال تهران یک امتیاز از این تیم گرفت چقدر خوشحال بود و آن را غنیمت می‌دانست. این تیم و تیم‌های اصفهانی مشکلاتی را که ما داریم اصلا ندارند اما همین تیم خوب ذوب‌آهن ضعف‌هعای مشهودی دارد که روی آن کار کرده‌ایم. امیدوارم بازیکنان جوان تیمم بازی با استقلال تهران را فراموش کرده باشند و روی این بازی تمرکز داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هنوز از پدرام اردلانی، بازیکن خارجی تیمش استفاده نکرده است، گفت: وقتی قرار است بازیکنی جذب فوتبال ایران شود باید در لیگ‌های معتبر بازی کرده باشد که فدراسیون فوتبال اسکاتلند در ارسال مدارک پدرام اردلانی کمی تاخیر داشته است اما مدارک او روز گذشته رسید و ان‌شاءالله برای بازی با ذوب‌آهن می‌تواند به میدان برود.

بختیاری‌زاده درباره سندی ساه‌مان دیگر بازیکن خارجی تیمش اظهار کرد: مدارک این بازیکن رسیده است ولی بازی کردن او به نظر من بر می‌گردد و با توجه به جوانان خوب خوزستان باید کمی درخصوص او فکر کنم که فرصت را به او بدهم یا از بازیکنان جوان خوزستان استفاده کنم.

سرمربی استقلال اهواز در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا میرفرزاد مجیدی از تیمش کنار گذاشته شده است، عنوان کرد: خیر به این صورت نیست و با توجه به مشکلی که داشت و ناراحتی‌ای که برای پدرش پیش آمد، مدیرعامل باشگاه تصمیم گرفت یک هفته تا ۱۰ روز به او مرخصی بدهد تا به کارهایش برسد و ان‌شاءالله مشکلش هرچه زودتر حل شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟