اعلام آمادگی شهرداری کلانشهرهای کشور برای خدمت رسانی به زائران

سومین نشست کمیته خدمات شهری ستاد اربعین کشور به ریاست مجتبی عبدالهی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با حضور نمایندگان شهرداری های کلانشهرهای کشور برگزار شد.


متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های سایبری داشته باشند، باید بر آگاهی خود بیفزایند تا توانمندتر شوند.


مدل کمد دیواری های شیک+تصاویر

نمونه هایی دیگر از شیک ترین مدل کمدهای دیواری


اعلام آمادگی شهرداری کلانشهرهای کشور برای خدمت رسانی به زائران

سومین نشست کمیته خدمات شهری ستاد اربعین کشور به ریاست مجتبی عبدالهی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با حضور نمایندگان شهرداری های کلانشهرهای ...برنی سندرز بار دیگر از عادی‌سازی رابطه تهران و واشنگتن حمایت کرد

جهان | جمعه ۲۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۵:۵۴ | نسخه چاپي

بررسی گفت‌وگوی تهران و واشنگن و چشم‌انداز رابطه دو طرف، بار دیگر یکی از مهمترین محورهای مناظره «هیلاری کلینتون» و «برنی سندرز» بود.

به گزارش ایلنا به نقل از رادیو اروپای آزاد، برندی سندرز بار دیگر از عادی‌سازی روابط تهران و واشگتن، مانند آنچه در رابطه آمریکا و کوبا اتفاق افتاد، استقبال کرد.

وی در این‌باره گفت: «حرف زدن با دوستان آسان است، حرف زدن با دشمنان است که کار سختی ا‌ست. فکر می‌کنم باید هر دو را انجام داد».

سندرز تصریح کرد که در طول زمان، هدف، پیدا کردن راه تعامل با دشمنان آمریکا است «نه فقط نادیده گرفتن آنها».

با این وجود هیلاری کلینتون گفت که پیش از آن‌که بتوان به عادی‌سازی روابط تهران و واشنگتن حتی فکر کرد، کارهای زیادی باید انجام شود.

وی با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس، بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم و ایجاد بی‌ثباتی در خاورمیانه متهم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: