بچه ناخلفی که بازیگر شد؛ وقتی کیانیان به رضایی لهجه مشهدی یاد داد

حبیب رضایی با حضور در برنامه «35» از خاطرات دوران کودکی خود گفت و درباره بازیگری و بازیگردانی در سینمای ایران توضیح داد.


رونمایی از ۲ کاندیدای نهایی حزب موتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

آخرین خبرها از حزب موتلفه حاکی از این است که از بین تمامی گزینه‌های بررسی شده اسدالله بادامچیان و مصطفی میرسلیم به عنوان گزینه‌های نهایی ...


دردسرهای عکس منشوری و استعفای دو سرمربی؛ یک فوتبالیست گوشه رینگ!

اظهارات تند شجاعی و عکس جنجالی رحمتی، استعفای همزمان دو مربی لیگ برتری، واگذاری تیم امید به فدراسیون و استعفا در پرونده تیم جنجالی اخیر مهمترین ...


گزینه های احتمالی دبیرکلی جمعیت هلال احمر

با انتصاب علی اصغر احمدی، دبیر کل جمعیت هلال احمر به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور، گمانه زنی ها برای انتخاب دبیرکل جدید هلال احمر افزایش یافته ...


برنی سندرز بار دیگر از عادی‌سازی رابطه تهران و واشنگتن حمایت کرد

جهان | جمعه ۲۳ بهمن ۹۴ ساعت ۱۵:۵۴ | نسخه چاپي

بررسی گفت‌وگوی تهران و واشنگن و چشم‌انداز رابطه دو طرف، بار دیگر یکی از مهمترین محورهای مناظره «هیلاری کلینتون» و «برنی سندرز» بود.

به گزارش ایلنا به نقل از رادیو اروپای آزاد، برندی سندرز بار دیگر از عادی‌سازی روابط تهران و واشگتن، مانند آنچه در رابطه آمریکا و کوبا اتفاق افتاد، استقبال کرد.

وی در این‌باره گفت: «حرف زدن با دوستان آسان است، حرف زدن با دشمنان است که کار سختی ا‌ست. فکر می‌کنم باید هر دو را انجام داد».

سندرز تصریح کرد که در طول زمان، هدف، پیدا کردن راه تعامل با دشمنان آمریکا است «نه فقط نادیده گرفتن آنها».

با این وجود هیلاری کلینتون گفت که پیش از آن‌که بتوان به عادی‌سازی روابط تهران و واشنگتن حتی فکر کرد، کارهای زیادی باید انجام شود.

وی با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس، بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم و ایجاد بی‌ثباتی در خاورمیانه متهم کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: