تولید 28 میلیون خودرو در چین/ نام شرکای شرکتهای ایرانی در میان 15 تولیدکننده برتر چین

میزان فروش خودرو های چینی با بهره گیری از سیاست ملی کاهش مالیات در صورت خرید خودرو هایی با حجم موتور 1.6 لیتر و یا کمتر، افزایش یافته است.


پیشنهاد میلیاردی پرسپولیس به مهاجم لیگ‌برتری

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید یکی از باشگاه‌ها به مهاجم خارجی تیمش پیشنهاد ۹۰۰ هزار دلاری داده است.<br />


غذا خوردن روی زمین فوایدی دارد

اگر همیشه روی زمین می نشینید و بدنتان انعطاف کافی دارد، به طوری که شانه هایتان اندکی به سمت عقب متمایل باشد و ستون فقرات کشیده و قوز نکرده باشد، ...


6 اقدامی که قبل از خرید خودرو باید انجام دهید

 هر کسی که قصد خرید خودرو دارد باید قبل از اقدام به این کار اطلاعات خود و نیازهایش را برای انتخاب در نظر گرفته و بر اساس نیاز، بودجه و شرایط ...سه کنایه سیاسی در فیلم پرحاشیه جشنواره فجر

| جمعه ۲۳ بهمن ۹۴ ساعت ۹:۳۱ | نسخه چاپي

«گوجه فرنگی»، «دلواپس» و «سیاه نمایی»، سه واژه سیاسی‌ای بود که در فیلم لانتوری به آن اشاره شد.
به گزارش خبرآنلاین، «لانتوری» برداشتی از زندگی آمنه بهرامی دختری است که قربانی اسیدپاشی شد و نهایتا مجرم را بخشید. این فیلم از منظر یک روانشناس، یک جامعه شناس، یک وکیل، یک پزشک، یک قاضی، یک روزنامه نگار، یک کاسب و .... به بررسی این موضوع و ریشه یابی این حادثه و گذشته و سوابق عاملان آن پرداخته بود.
کاسبی که در این فیلم، تحلیل‎هایش را ارائه می‎داد تداعی کننده شخصیتی نزدیک به حسن عباسی از سخنوران اصولگرا بود. او در طول سخنانش معتقد بود که ارائه تلخی‌ها و نقاط ضعف در کشور، نوعی «سیاه نمایی» است که دشمنان از آن علیه ما استفاده می‎کنند. بنابراین بهتر است چیزی درباره آنها گفته نشده و حتی «سانسور» شود.
او در دقایق پایانی فیلم لانتوری، خودش را یک «دلواپس» معرفی کرد که چهار سال است کوشیده قیمت «گوجه فرنگی» را ثابت نگه دارد! کنایه او به «دلواپس» بودن و نرخ گوجه فرنگی، اشاراتی به حامیان دولت قبل و سخنان محمود احمدی نژاد داشت که می‎گفت «مردم از محله او گوجه فرنگی بخرند»!
فیلم لانتوری در جشنواره فجر امسال با استقبال زیاد مخاطبانش روبرو شد و تجمع زیاد مردم برای تماشای این فیلم و هجومی که در کاخ جشنواره رخ داد، سبب شد تا برخی تحلیل گران این حواشی را شبیه به فاجعه «منا» بدانند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟