انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات ...


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری ...


۶ کلید طلایی که قفل آلودگی هوا مکزیکوسیتی را باز کرد

دبیر انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: اجرای جامع و دقیق ۶ مولفه مدیریتی مکزیکوسیتی در مهار آلودگی هوا می تواند درمان درد نفس تنگی پایتخت باشد.


روایت رییس جمهور از جزئیات بودجه ۳۲۰ هزار میلیاردی سال ۹۶

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هیچگاه نقض کننده برجام نبوده و نخواهد بود، گفت: به عنوان رئیس جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی به صراحت اعلام ...


اولین تصاویر لو رفته از مدل ۲۰۱۷ گلکسی A5 را ببینید

چند روزی می‌شود که خبرهای مختلفی از مدل جدید گوشی گلکسی A5 به بیرون درز کرده و امروز هم تصاویر آن لو رفته‌اند.


ناکام ماندن پیشروی مزدوران به میدی؛ هلاکت ۳ افسر سعودی در الربوعه

جهان | پنجشنبه ۲۲ بهمن ۹۴ ساعت ۱۰:۱۱ | نسخه چاپي

ناکام ماندن پیشروی مزدوران و متجاوزان سعودی به ساحل میدی، هدف قرار دادن مواضع سعودی در نجران و جیزان و کشته شدن ۳ افسر نظامی سعودی در «الربوعه» از مهمترین تحولات یمن است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سبا، در پی ناکام گذاشتن پیشروی متجاوزان و مزدوران سعودی به سمت ساحل میدی ده ها نفر از مزدوران و متجاوزان کشته شدند.
یک منبع نظامی در میدی اظهار داشت که واحدهای ارتش و کمیته های مردمی با پیشروی نظامیان سعودی و مزدوران به سمت ساحل میدی به مقابله برخاسته و در این بین ده ها نفر از نظامیان سعودی و مزدوران کشته و زخمی شدند.
این منبع همچنین تصریح کرد که واحدهای ارتش و کمیته های مردمی در این عملیات یک خودروی نظامی را به غنیمت گرفته و تلفات سنگینی را به تجهیزات نظامی دشمن وارد کردند.
واحدهای ارتش و کمیته های مردمی همچنین یک خودروی برادلی سعودی را منهدم نموده و مواضع نظامی سعودی در جیزان و نجران را با موشک و خمپاره های توپ هدف قرار دادند. یک منبع نظامی در جیزان اظهار داشت که یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی در بمباران توپخانه ای الخوبه جیزان یک خودروی برادلی سعودی را منهدم نمود.
این منبع همچنین تصریح کرد که توپخانه ارتش یمن مواضع سعودی در قزع، غفیر، کروس المعزاب، المجروب، العشه الحمراء و بیت المشقف را هدف قرار داده و پایگاه الکرس سعودی را نیز بمباران کرد که در پی آن نظامیان سعودی از این منطقه فرار کرده و خودرهای نظامی خود را عقب کشیدند. توپخانه ارتش و کمیته های مردمی همچنین پایگاه عاکفه و علیب در نجران را هدف قرار داد.
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی روز چهارشنبه پیشروی مزدوران سعودی به المهاشمه در استان جوف در شرق یمن را نیز ناکام گذاشتند. ارتش و کمیته های مردمی یمن روز سه شنبه نیز موفق شده بودند در همین استان «عزیز بن هضبان» یکی از سرکردگان مزدوران را به هلاکت رسانده و «امین العکیمی» دیگر سرکرده مزدور را در کمینی زخمی نمایند.
در درگیری بین مزدوران متجاوز در منطقه الحبلین عدن نیز چهار عضو یک خانواده یمنی شامل زن و شوهر و دو دختر آنها شهید شده و تنها کودک ۶ ساله آنها نجات یافت.
خبر دیگر اینکه وزارت گارد ملی عربستان از کشته شدن ۳ افسر نظامی سعودی در الربوعه جیزان طی حمله ارتش و کمیته های مردمی یمن خبر داد. «محمد العمری» سخنگوی وزارت گارد ملی عربستان در صفحه خود در توئیتر با ذکر اسامی این سه افسر اعلام کرد که این نظامیان در حمله ارتش و کمیته های مردمی یمن به الربوعه کشته شدند.
در همین حال کمیته عالی انقلاب یمن شرکت در تظاهرات مردمی را که عصر پنج شنبه در میدان التغییر صنعاء پایتخت یمن برگزار می شود خواستار شد. این تظاهرات با شعار «در سالروز ۱۱ فوریه انقلاب ما علیه تجاوز آمریکایی ادامه دارد» برگزار خواهد شد. کمیته عالی انقلاب یمن بر اهمیت مشارکت گسترده در این تظاهرات که در راستای ادامه اقدامات انقلابی و خشم مردمی برای محکوم کردن حمایت و مشارکت مستقیم آمریکا در تجاوز علیه مردم یمن برگزار می شود تاکید کرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: