رنج‌روور اسپورت انگلیسی یا لکسوس GX 460 ژاپنی؟

لکسوس با وزنی حدود 2 هزار 357 کیلوگرم برای شتاب صفر تا صد کیلومتر به 7.8 ثانیه زمان نیاز دارد و با بیشینه سرعت 200 کیلومتر بر ساعت به حرکت خود ادامه می‌دهد و رنج‌روور با وزن تقریبی 2 هزار 177 کیلوگرم تنها در 7 ثانیه به شتاب صفر تا صد کیلوگرم می‌رسد.


متلک یک روزنامه به رئیسی، قالیباف و مداح معروف!

ضمیمه طنز «بی قانون» امروز هم به مباحث و اظهارات انتخاباتی واکنش نشان داده است.


سنت‌شکنی روحانی با حضور در ورزشگاه برای تشویق تیم‌ملی

درحالی‌که حضور معاون اول رئیس‌جمهور در بازی ایران و ازبکستان قطعی شده اما شاید شخص رئیس‌جمهور هم این بازی را از نزدیک ببیند.<br />


گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


خبرهای جدید از آیفون ۹؛ جدیدترین عکس نهایی شده از آیفون ۸

هرروز خبرهای داغی از آیفون 8 یا همان آیفون متفاوت 2017 به گوش می‌رسد، اما نظرتان درباره آیفون 9 که در سال 2018 می‌آید چیست؟


گله قالیباف از انتشار فیلم کارواش

جامعه | چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ساعت ۱۶:۲۴ | نسخه چاپي

شهردار تهران از برخورد با مأموران متخلف در حادثه کارواش خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه بهره‌برداری از ایستگاه متروی میرزای شیرازی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: براساس قولی که به مردم داده‌ایم هرماه شاهد افتتاح یک ایستگاه مترو در پایتخت خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در اسفندماه نیز خط ویژه مترو فرودگاه مهرآباد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: این خط ویژه خاص با ورود واگن‌های خاصش مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که براساس پیش‌بینی‌های انجام شده روزانه بیش از ۷۰ هزار سفر در این خط ویژه صورت می‌گیرد.

شهردار تهران با بیان اینکه اولویت شهرداری تهران همچنان توسعه مترو است، ادامه داد: امیدواریم خط هفت مترو نیز سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد و برگ زرین دیگری در کارنامه مدیریت شهری باشد.

قالیباف درباره کاهش هزار میلیاردی بودجه سال آتی شهرداری که توسط اعضای شورای شهر صورت گرفت نیز گفت: ردیف‌های بودجه تغییری نکرده و شورا با توجه به منابع درآمدی، این کاهش بودجه را محقق کرده‌اند؛ اما نگران کاهش عملیات‌های عمرانی در شهر تهران نیستیم و امیدواریم سال آینده منابع درآمدی شهرداری تهران افزایش یابد و با گشایش مالی حتما متمم بودجه‌ای را به صحن شورای شهر خواهیم آورد.

وی درباره حادثه کارواش سعادت آباد نیز با بیان اینکه روز گذشته این موضوع در شورای شهر بررسی شده است، اظهار کرد: باید عنوان کنم که اعضای هیات مدیره مسجد قدس افرادی معتمد و قابل احترام هستند که چندین بار نیز با بنده جلسه داشتند اما این زمین براساس قوانین متعلق به شهرداری است و پهنه آن نیز مشخص شده که شهرداری تهران نسبت به واگذاری این زمین به سازمانی دیگر اقدام کرده و باید این زمین را در اختیار آن سازمان قرار می‌دادیم.

شهردار تهران با بیان اینکه چهارشنبه هفته گذشته قبل از وقوع حادثه، مأموران اجرایی شهرداری تهران با وجود ارائه اخطارهای گوناگون برای اجرای حکم به محل رفتند، گفت: متاسفانه متصرفان اقدامات غیرقانونی انجام داده و مأموران شهرداری را مورد ضرب و شتم قرار داده و به خودروی آنها خسارت وارد کردند؛ اما هیچ‌کسی به آن اشاره نکرد تا اینکه دو شب بعد از این اتفاق که ماموران برای اجرای حکم رفتند متصرفان آماده بوده و درگیری صورت می‌گیرد.

قالیباف با بیان اینکه ماموران شهرداری با حالت تهاجمی وارد کارواش شده که این رفتار قابل قبول نیست، گفت: ماموران اجرای حکم شهرداری می‌توانستند با رفتاری بهتر و مدیریت شده وارد کارواش شوند و قطعا با این افراد برخورد می‌شود، چراکه این افراد در این خصوص خطا کرده‌اند.

وی عنوان کرد: یک خبرگزاری که خبرنگار یا گزارشگری در آنجا داشته مستندسازی کرده و یک بخش‌هایی از گزارش را حذف و موضوعی برای رسانه‌های خارجی درست می‌کند و این در حالی است که این رسانه را به عنوان رسانه منصف می‌داند.

شهردار تهران افزود: بابت این حضور تهاجمی که کاملا خطا بوده است با ماموران برخورد می‌کنیم اما شهرداری مکلف است به وظایف قانونی خود عمل کند.

قالیباف در پایان در خصوص اجرای حکم دیگری در منطقه ۵ نیز گفت: از جزییات این اتفاق خبر ندارم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟