فروش رنو تلیسمان استارت خورد (+جزئیات)

سود مشارکت و انصراف در این خرید به ترتیب 16 و 14 درصد اعلام شده است و البته تعداد فروش این خودرو که در مدل 2017 عرضه می شود؛ محدود خواهد بود.


سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای ...


چه نوع کرم پودری بخریم؟

کرم‌پودر از جمله محصولات آرایشی است که تاثیر قابل‌توجهی در زیبایی چهره دارد و اگر رنگ و بافت آن به درستی انتخاب شود، می‌تواند نقص‌های صورت را بپوشاند و چهره را زیباتر کند اما انتخاب نادرست می‌تواند حالت ماسیدگی روی صورت ایجاد و چهره را از حالت طبیعی خارج کند.


امسال عروسک‌ها به بشاگرد می‌روند!

«کمپین تو هم بازی» اسم پویشی است که امسال تجربه دوم خودش را در ارسال اسباب بازی به بچه های مناطق محروم پشت سر می گذارد تا در آستانه سال نو برایشان ...


تمام گروههای طالبان در مذاکرات صلح افغانستان حضور می یابند

جهان | چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ساعت ۱۳:۵۵ | نسخه چاپي

دبیر کل امور خارجه پاکستان گفت: قرار است در آینده نزدیک تمام گروه‌های طالبان در یک صف واحد در گفتگو های صلح با دولت افغانستان حاضر شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از «خامه پرس»، «اعزاز احمد چودری» دبیر کل امور خارجه پاکستان که از چهره‌های مهم درگفتگوهای صلح دولت افغانستان با طالبان است گفت: بزودی با گروههای مختلف طالبان درباره حضور آنها در مذاکرات صلح گفتگوهایی صورت می گیرد و تلاش می شود با متقاعد کردن آنها همگی در مذاکرات حضور یابند.
وی که در کمیته مجلس سنای پاکستان سخن می گفت در ادامه افزود: تلاش می شود با تمام گروههای طالبان مذاکره و گفتگو صورت گیرد تا آنها در یک صف واحد در مذاکرات صلح افغانستان حضور یابند.
چودری در پاسخ به پرسشی در مورد اینکه اگر برخی از گروههای طالبان در مذاکرات حضور نیابند چه اقداماتی صورت می گیرد گفت: گروه چهارجانبه افغانستان، پاکستان، آمریکا و چین تصمیم گرفته اند برای ازسرگیری مذاکرات صلح افغانستان به طالبان فرصتی داده شود.
لازم به ذکر است سومین نشست چهارجانبه در مورد صلح افغانستان در اسلام‌آباد برگزار شد و طرفین در مورد نقشه راه صلح به توافق رسیدند.
وزارت خارجه افغانستان اعلام کرده است: هر یک از گروههای طالبان که در مذاکرات حضور نیابد تمام اقدامات لازم بر علیه آنها صورت خواهد گرفت.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟