بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


فرق این مجلس با آن مجلس

پنج ماه از آغاز و فعالیت مجلس دهم می‌گذرد. رصد تصاویر، رخدادها و کنش‌های نمایندگان در این مجلس فرق‌های این مجلس و مجلس نهم را به خوبی عیان ...


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


تیراندازی تروریست ها به کاروان صلیب سرخ در «مضایا»ی سوریه

جهان | چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ساعت ۱۰:۳۷ | نسخه چاپي

تروریست ها به سمت کاروان صلیب سرخ و هلال احمر سوریه که در حال ورود به منطقه مضایا در حومه دمشق بودند، تیراندازی کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر منابع المنار گزارش دادند که تروریست ها در مضایا واقع در حومه دمشق به سمت کاروان صلیب سرخ بین المللی و هلال احمر سوریه هنگام ورود به این منطقه تیراندازی کردند.
در همین حال ارتش سوریه دو بسته انفجاری را که افراد مسلح در نزدیکی مواضع ارتش در ورودی اصلی شهر مضایا کار گذاشته بودند خنثی کرد. این بمب در محل تردد غیرنظامیان، آمبولانس ها و کاروان های کمک رسانی صلیب سرخ برای ورود به مضایا کارگذاشته شده بود. پیش از این چند فرد مسلح به هنگام حمله به یک پست بازرسی ارتش در ضهره العرقوب مضایا کشته شدند.
از سوی دیگر جنگنده های روسی سلسله حملات هوایی را به مواضع گروه های مسلح در مناطق النعیمه، الغاریه الشرقیه، الغاریه الغربیه و الکرک انجام دادند که در پی آن یک انبار سلاح و مهمات در النعیمه منهدم گردید و شماری از تروریست های مسلح زخمی شدند.
ارتش سوریه نیز که به پیشروی خود در حومه حلب ادامه می دهد به پنج کیلومتری شهر تل رفعت در حومه شمالی حلب رسید. در همین حال نیروی هوایی سوریه گروهی از تروریست های مسلح را که از ادلب و اریحا برای کمک به افراد مسلح در حومه جنوبی و غربی حلب به راه افتاده بودند هدف قرار داد که در پی آن ۲۰ خودروی متعلق به تروریست ها منهدم گردید.
خبر دیگر اینکه بشار الجعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با بیان اینکه داعش ساخته عربستان و ترکیه است، اظهار داشت که روند سیاسی یک چیز است و روند مبارزه با تروریسم چیز دیگری است. وی همچنین تصریح کرد که هیچ فرد عاقلی نمی تواند بگوید که هیات نمایندگان دولت سوریه در مذاکرات «ژنو۳» مسئول شکست این مذاکرات بوده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟