بیش از ١٠٠ برج در تهران روی گسل!

تفحص از شهرداری تهران که رأی نیاورد، نمایندگان وعده دادند تا نکته;هایی را درباره محورهای برزمین مانده و پرسش های بی;پاسخ با مطبوعات در میان ...


اشتباه عجیب در مورد رحمتی

سرپرست استقلال اعلام کرد دروازه‌بان این تیم در بازی با تراکتورسازی تبریز اخطاری دریافت نکرده است.


مبارزه بازیگر زن برای حقوق برابر

جسیکا چستین بازیگر سرشناس سینمای آمریکا دیگر حاضر نیست با دستمزدی ناعادلانه در یک فیلم بازی کند.


سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


قیمت نهایی آیفون ۸ مشخص شد

در حالی که تصور می شد به علت سیاست های اقتصادی خاص دولت ترامپ و برخی به روزرسانی ها ممکن است قیمت نهایی آیفون ۸ از هزار دلار فراتر رود، این فرضیه ...


منصوریان پاسخ می دهد؛ چه کسانی امروز در آزادی به دل قطری ها رعب و وحشت می اندازند؟

ورزش | چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ساعت ۰:۴۰ | نسخه چاپي

سرمربی نفت تهران می گوید امروز او و بازیکنانش چشمهایشان به در ورزشگاه آزادی است.
به گزارش خبرآنلاین، نفت تهران باز هم در قامت تیم ملی. فراموش نکنیم سال گذشته این تیم با صعود به مرحله گروهی و بعد شکست الاهلی عربستان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان، آن هم در روزهای شکست تیم های دیگر به عرب ها، چقدر همه مان را خوشحال کرد. حالا به پاس آن خوشحالی، فرصتی دست داده تا هواداران دوباره به ورزشگاه بروند و به حمایت از این تیم بپردازند. نفت امروز می تواند تنها نباشد اگر مردم و هواداران دوباره به آزادی بروند و پشت این تیم بایستند. با منصوریان در آستانه این بازی حساس دقایقی گفت و گو کردیم.
آقای منصوریان تنها ساعاتی به شروع بازی حساس نفت با الجیش مانده است. مسابقه ای که بعد از اینهمه بحث و جنجال منطقه ای، جدال اولین تیم ایرانی با یک تیم عربی است. همه چیز زیره ذربین است. از استادیوم تا تماشاگران و میزبانی و...
این جوی است که بعضی کشورها درست کرده اند وگرنه ایران امنیت دارد. حرف های لاموشی سرمربی الجیش هم پاسخی بود به آنها که جوسازی می کنند. او گفت تعجب می کند چرا درباره امنیت ایران می پرسند چون همه چیز خوب است. همانطور که گفتید امروز جنگ یک تیم ایرانی و یک تیم عربی را داریم. ماههاست که درباره این روز حرف می زنم. فکر کنم حداقل به خود شما ۱۰ بار از اهمیت این مسابقه گفته ام. حالا روز موعود رسیده است و ما مقابل الجیش بازی می کنیم. تنها و تنها به یک چیز امید داریم.
چه چیزی؟ مردم و طرفداران؟
بله، طرفداران یار دوازدهم ما هستند. امروز قطعا نگاه همه به این بازی نگاه ملی است. حتی بحث رنگ زرد هم مطرح نیست چون نفت دارد برای پرچم سه رنگ ایران بازی می کند. اگر می گوئیم برای ما مهم است که جلوی تیم های عربی نبازیم، الان وقت حمایت است. اگر مردم به نفت کمک نکنند، شرایط ما سخت می شود.
چند روز قبل که حرف زدیم می گفتید از نظر امکانات و وضعیت مالی اصلا با الجیش قابل قیاس نیستید. این شما را نگران نمی کند؟
ما چیز زیادی مقابل الجیش نداریم. نه پول مان به اندازه آنهاست و نه امکانات مان. نمی توانیم برای الجیشی ها وحشت ایجاد کنم. نفت باشگاه ثروتمندی نیست که بازیکن چند میلیون دلاری بخرد. باشگاهی نیستیم که ۵ بازیکن بین المللی خریده باشیم و رقبا را بترسانیم. فقط می ماند یک چیز؛ تماشاگران. ابزار مهم فوتبال ما همین مردم هستند. آنها که اگر به استادیوم نیایند فوتبال اصلا لذتی ندارد. هواداران ایرانی هستند که در دل تیم ها رعب و وحشت ایجاد می کنند. امیدوارم فردا با حداقل ۱۰ هزار تماشاچی در دل الجیشی ها رعب و وحشت بیاندازیم و با این شرایط بتوانیم برنده باشیم. شما نمی دانید سال گذشته این مردم و هواداران با حمایت شان چه انگیزه ای در تیم ما ایجاد کردند. تصور کنید برای بازی های لیگ تماشاچی نداشتیم و ناگهان ۱۰،۱۵ هزار تماشاچی به ورزشگاه آمدند. بچه ها همه انگیز گرفتند. امسال هم منتظر هواداران هستیم. چشم من و بازیکنانم امروز به در ورزشگاه آزادی است. خدا را شکر برف و باران هم آمده و قطعا این شرایط برای نفت بهتر است چون عرب ها به بازی در چنین شرایطی اصلا عادت ندارند.
همیشه هواداران ایرانی در چنین شرایطی تیم ها را تنها نگذاشته اند. امروز هم قطعا همینطور خواهد بود.
سال گذشته که همه جوره ما را شرمنده کردند. امروز هم بلیت فروشی نداریم و حضور در ورزشگاه رایگان است. ۶ بعد از ظهر بازی شروع می شود و هوادارانی که می آیند در ضلع شرقی ورزشگاه و روبروی vip بنشینند تا حضورشان به چشم بیاید. همانطور که شما گفتید، مردم هیچوقت ما را نا امید نکرده اند. امروز در واقع نفت ایران با اعراب خلیج فارس بازی دارد و دید همه به ما، مثل تیم ملی است. تیم ملی نفت با اعراب بازی می کند. ۱۰ هزار نفر هم به ورزشگاه بیایند، فوق العاده است و شک نکنند شانس ما برای بردن حریف خیلی بیشتر می شود.
از استقلالی ها چه توقعی دارید؟ به هر حال شما بین آنها محبوبیت خاصی دارید.
امروز اصلا بحث رنگ نیست. استقلالی ها واقعا همیشه به من لطف داشته اند. همینطور پرسپولیسی ها که سال گذشته به ورزشگاه آمدند. بحث رنگ اصلا مطرح نیست و امیدوارم هیچکدام از طرفداران دست کمک ما را رد نکنند. اگر خدای ناکرده اتفاق بدی در بازی بیفتد، بعد از بازی دیر است که بگوئیم کاش می رفتیم. من بارها مصاحبه کرده ام و از هواداران کمک خواسته ام. خیلی خوشبینم که آنها امروز بیایند و مطمئنم ما را تنها نخواهند گذاشت. همین جا به هواداران قول می دهم که ما هم برای روسفیدی ایران با تمام توان می جنگیم. امروز یک روز ملی است...قطعا دعای خیر مردم پای تلویزیون هم به ما کمک زیادی خواهد کرد. خلاصه چشممان به در ورزشگاه است و منتظر هوادارانیم.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟