خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.رهبر معظم انقلاب: همه موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار بگیرند

اتحاد برای فلسطین

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات آلوده، با اذن خدای متعال و یاری او بسته خواهد شد.


عمارت جدید اوباما پس از پایان دوران ریاست جمهوری+تصاویر

باراک اوباما، تا چند ماه دیگر کاخ سفید را به دونالد ترامپ، رئیس‌ جمهور منتخب تحویل خواهد داد و به عمارت جدید مجللی نقل ‌مکان خواهد کرد.


فیفا ستاره های استقلال را حذف کرد؛ستاره گذاری در آسیا ممنوع است

در سایت رسمی فیفا، هیچ اثری از دو ستاره استقلال، که نماد قهرمانی این تیم در آسیا است، وجود ندارد.


دو مشاور احمدی نژاد خبر پایش را تکذیب کردند

دو مشاور احمدی نژاد خبر پایش را تکذیب کردند

سیاست | دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴ ساعت ۲۰:۹ | نسخه چاپي

مرتضی تمدن، مشاور محمود احمدی نژاد، خبر سایت پایش درباره اظهارات رئیس جمهور پیشین درباره انتخابات مجلس را تکذیب کرد و گفت: همانطور که آقای دکتر احمدی نژاد قبلا هم تاکید کرده اند هیچ برنامه ای برای انتخابات مجلس نداشته و هیچ اظهار نظری در این باره نکرده اند.

وی با انتقاد از خبر منتشر شده در این باره گفت که این خبر صحت ندارد و اآقای احمدی نژاد چنین اظهاراتی بیان نکرده است.وی تأکید کرد: آقای احمدی نژاد طی چند اطلاعیه اعلام کرده است که در جریان انتخابات نظر و مواضع و جانب داری از هیچ جریانی نخواهد داشت و این مورد را هم دفتر ایشان مکرر بیان کرده است.

در همین حال علی اکبر جوانفکر نیز در واکنش به این خبر گفت:«آقای دکتر احمدی نژاد در مسایل انتخاباتی هیچ نظر و برنامه ای ندارند و تا به حال هم در این مورد هیچ اظهار نظری نکرده اند.»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟