بزرگترین گربه‌ماهی جهان صید شد+تصاویر

یک فرد بازنشسته یه همراه پسرش بزرگترین گربه‌ماهی جهان را صید کردند.


ویلای 80 میلیاردی خواننده مشهور را ببینید + تصاویر

آزی آزبورن از آن ستاره هایی است که نسل قدیم و جدید با وی خاطره های بسیاری دارند. به تازگی دیلی میل تصاویری از ویلای لوکس این خواننده در لس آنجلس ...


کاهش شاخص کوتاه قدی ایرانی ها

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تغییر شاخص کوتاه قدی از ۲۶ به ۷ درصد خبر داد.


جدیدترین روش در اسپرت‌کردن ماشین+تصاویر

به تازگی روکشهایی با طرح (زنگ زدگی فلز) تولید شده که به سادگی روی بدنه خودرو چسبانده می‌شود. این روکشها به شدت مورد پسند جوانان قرار گرفته است.


قطع شبانه درختان در مجموعه ورزشی انقلاب برای توسعه کافی شاپ!

یکی از بخش‌های خصوصی که قسمتی از مجموعه ورزشی انقلاب را برای فعالیت اجاره کرده است، در اقدامی عجیب چند درخت را قطع کرده تا فضای کافی شاپ و محل یک بازی را گسترش دهد!


دو مشاور احمدی نژاد خبر پایش را تکذیب کردند

دو مشاور احمدی نژاد خبر پایش را تکذیب کردند

سیاست | دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴ ساعت ۲۰:۹ | نسخه چاپي

مرتضی تمدن، مشاور محمود احمدی نژاد، خبر سایت پایش درباره اظهارات رئیس جمهور پیشین درباره انتخابات مجلس را تکذیب کرد و گفت: همانطور که آقای دکتر احمدی نژاد قبلا هم تاکید کرده اند هیچ برنامه ای برای انتخابات مجلس نداشته و هیچ اظهار نظری در این باره نکرده اند.

وی با انتقاد از خبر منتشر شده در این باره گفت که این خبر صحت ندارد و اآقای احمدی نژاد چنین اظهاراتی بیان نکرده است.وی تأکید کرد: آقای احمدی نژاد طی چند اطلاعیه اعلام کرده است که در جریان انتخابات نظر و مواضع و جانب داری از هیچ جریانی نخواهد داشت و این مورد را هم دفتر ایشان مکرر بیان کرده است.

در همین حال علی اکبر جوانفکر نیز در واکنش به این خبر گفت:«آقای دکتر احمدی نژاد در مسایل انتخاباتی هیچ نظر و برنامه ای ندارند و تا به حال هم در این مورد هیچ اظهار نظری نکرده اند.»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: