نجات ۱۵ شهروند از خطر گاز گرفتگی؛ حال چهار تن وخیم است

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع گاز گرفتگی در یک مجتمع مسکونی خبر داد و گفت: در ابن حادثه ۱۵ شهروند نجات پیدا کردند ...


نجات ۱۵ شهروند از خطر گاز گرفتگی؛ حال چهار تن وخیم است

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع گاز گرفتگی در یک مجتمع مسکونی خبر داد و گفت: در ابن حادثه ۱۵ شهروند نجات پیدا کردند و چهار تن دیگر راهی بیمارستان شدند.


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


دو مشاور احمدی نژاد خبر پایش را تکذیب کردند

دو مشاور احمدی نژاد خبر پایش را تکذیب کردند

سیاست | دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴ ساعت ۲۰:۹ | نسخه چاپي

مرتضی تمدن، مشاور محمود احمدی نژاد، خبر سایت پایش درباره اظهارات رئیس جمهور پیشین درباره انتخابات مجلس را تکذیب کرد و گفت: همانطور که آقای دکتر احمدی نژاد قبلا هم تاکید کرده اند هیچ برنامه ای برای انتخابات مجلس نداشته و هیچ اظهار نظری در این باره نکرده اند.

وی با انتقاد از خبر منتشر شده در این باره گفت که این خبر صحت ندارد و اآقای احمدی نژاد چنین اظهاراتی بیان نکرده است.وی تأکید کرد: آقای احمدی نژاد طی چند اطلاعیه اعلام کرده است که در جریان انتخابات نظر و مواضع و جانب داری از هیچ جریانی نخواهد داشت و این مورد را هم دفتر ایشان مکرر بیان کرده است.

در همین حال علی اکبر جوانفکر نیز در واکنش به این خبر گفت:«آقای دکتر احمدی نژاد در مسایل انتخاباتی هیچ نظر و برنامه ای ندارند و تا به حال هم در این مورد هیچ اظهار نظری نکرده اند.»

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: