هیچ موجود زنده ای در موتورخانه پلاسکو نیست

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: به یقین رسیدیم که فردی در موتور خانه پلاسکو حضور ندارد.


ساخت رباتی برای پمپاژ خون به قلب

به تازگی رباتی ساخته شده که با موفقیت برای پمپاژ خون به داخل قلب یک خوک به کار گرفته شده است. انتظار می رود این اختراع راه را برای نجات جان بیماران ...مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


ساخت رباتی برای پمپاژ خون به قلب

به تازگی رباتی ساخته شده که با موفقیت برای پمپاژ خون به داخل قلب یک خوک به کار گرفته شده است. انتظار می رود این اختراع راه را برای نجات جان بیماران ...


عبدالله الاشعل: آمریکا، سعودیها را برای جنگ با ایران و حزب الله جلو انداخته است

عبدالله الاشعل: آمریکا، سعودیها را برای جنگ با ایران و حزب الله جلو انداخته است

جهان | شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۲۷ | نسخه چاپي

معاون وزیر خارجه اسبق مصر با اشاره به تصمیم آل سعود برای اعزام نیروی زمینی به سوریه،گفت: آمریکا به بهانه مبارزه با داعش، سعودیها را برای مبارزه با حزب الله و ایران جلو انداخته است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، «عبدالله الاشعل» معاون وزیر خارجه اسبق مصر، تصمیم سعودی ها برای اعزام نیروی نظامی زمینی به سوریه را ناشی از توطئه ایالات متحده آمریکا دانست.
بر اساس این گزارش، وی در این زمینه تصریح کرد: آمریکا در ظاهر سعودی ها را برای مبارزه با داعش در سوریه جلو انداخته است، اما هدف اصلی آن نبرد با حزب الله و ایران است.
این سیاستمدار سابق مصری همچنین ضمن «فرقه گرایانه» توصیف کردن سیاست های رژیم آل سعود در منطقه، اظهار داشت: سعودی ها در عراق از کُردها حمایت می کنند و هدف نهایی آنها تجزیه این کشور است.
وی همچنین با اشاره به حمایت های آمریکا از تروریسم در کشورهای مختلف، تصریح کرد: ایالات متحده آمریکا در حال حاضر قصد دارد داعش را وارد لیبی کند تا از این طریق بهانه ای برای اشغال این کشور به دست آورد.
الاشعل در ادامه افزود: کشورهایی نظیر مصر، تونس و الجزایر نیز هدف طرح ها و توطئه های شوم آمریکا قرار دارند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها:

دیدگاه شما چیست؟