10 ترفند ساده برای عکاسی بهتر با گوشی‌های هوشمند

در اکثر اوقات، برای ثبت یک تصویر عالی با دوربین گوشی هوشمند، همان شرایطی باید وجود داشته باشد که هنگام ثبت عکس با دوربین‌های حرفه‌ای نیاز ...


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه ...


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


دختر 19ساله‌ ایرانی که پهلوانی را معنا کرد

چه کسی فکرش را می‌کرد از لشگر سیاه و‌سپید مهره‌های شطرنج با آن همه استاد بزرگ و استاد بین‌المللی که آوازه نامشان مرزها را درهم نوردیده، بانویی ...


بازی برابر تیم قلعه نویی سخت است؛ تماشاگر اهرم بزرگ تراکتورسازی

بازی برابر تیم قلعه نویی سخت است؛ تماشاگر اهرم بزرگ تراکتورسازی

ورزش | شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۲۷ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با بیان اینکه بازی برابر تراکتورسازی که سرمربی اش قلعه نویی است خیلی سخت خواهد بود، ادامه داد: با این حال آماده یک بازی خیلی خوب هستیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا مهاجری بعداز ظهر شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد به خبرنگاران اظهار داشت: بازی در تبریز و برابر تراکتورسازی خیلی سخت است و امیدوارم بهترین بازی خود را ارائه دهیم و به روند نتایج خوبمان ادامه دهیم.
وی سپس با تاکید بر اینکه تراکتورسازی یکی از تیم های خوب لیگ است که اسب خود را برای نیم فصل دوم زین کرده است، گفت: این تیم برای نیم فصل دوم برنامه دارد و بازی برابر این تیم که سرمربی اش قلعه نویی است بسیار مشکل خواهد بود.
مهاجری با اشاره به اینکه می خواهیم بازی ارائه دهیم که همه از ما راضی باشند، گفت: تراکتورسازی تیم باارزش و دوست داشتنی است که برای نتیجه گرفتن مقابل این تیم تلاش می کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با تاکید بر اینکه نفس فوتبال این است که هر که بیشتر تلاش کند نتیجه بهتری می گیرد، گفت: من با اینکه برخی ها می گویند پدیده گربه سیاه تراکتورسازی است کاری ندارم.
وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: برای بازی فردا محروم نداریم ولی شاکری، میلاد غریبی و محسن بیات مصدوم هستند و فردا بازی نمی کنند.
وی سپس در خصوص تماشاگران تبریزی گفت: تماشاگران جزء جدانشدنی فوتبال هستند و تمام تلاشمان این است که تماشاگران از فوتبال لذت ببرند.
مهاجری با تاکید براینکه تماشاگران اهرم بزرگی برای تراکتورسازی هستند، اظهار داشت: ولی با همه این وجود نمی دانم که الان چه شده که به ورزشگاه نمی آیند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: