شوهرم میخواست من رابطه نامشروع داشته باشم!

روزنامه خراسان گزارش زندگی دختری را به چاپ رسانیده است که در زندگی خود سختی های زیادی را چشیده است.


این نشانه ها می گوید همسرتان، بدترین همسر دنیا است!

داشتن همسر خوب یکی از کلیدهای اصلی خوشبختی در زندگی است. شما هم اگر این نشانه ها را دارید، بدانید که همسر خوبی نخواهید بود.


مردی پس از دیدن چهره بدون آرایش زن جذابش او را طلاق داد! + عکس زن بدون آرایش

یک مرد از همسرش بخاطر فریب در ازدواج شکایت کرد چرا که او با یک زن زیبا ازدواج کرده بود اما همسرش واقعا چهره جذابی ندارد!


رونمایی از اولین رَم ۸ گیگی برای موبایل در جهان

سامسونگ اولین رم/حافظه موقت 8 گیگی از نوع lpddr4 در جهان را رونمایی کرد.بازی برابر تیم قلعه نویی سخت است؛ تماشاگر اهرم بزرگ تراکتورسازی

بازی برابر تیم قلعه نویی سخت است؛ تماشاگر اهرم بزرگ تراکتورسازی

ورزش | شنبه ۱۷ بهمن ۹۴ ساعت ۱۷:۲۷ | نسخه چاپي

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با بیان اینکه بازی برابر تراکتورسازی که سرمربی اش قلعه نویی است خیلی سخت خواهد بود، ادامه داد: با این حال آماده یک بازی خیلی خوب هستیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا مهاجری بعداز ظهر شنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد به خبرنگاران اظهار داشت: بازی در تبریز و برابر تراکتورسازی خیلی سخت است و امیدوارم بهترین بازی خود را ارائه دهیم و به روند نتایج خوبمان ادامه دهیم.
وی سپس با تاکید بر اینکه تراکتورسازی یکی از تیم های خوب لیگ است که اسب خود را برای نیم فصل دوم زین کرده است، گفت: این تیم برای نیم فصل دوم برنامه دارد و بازی برابر این تیم که سرمربی اش قلعه نویی است بسیار مشکل خواهد بود.
مهاجری با اشاره به اینکه می خواهیم بازی ارائه دهیم که همه از ما راضی باشند، گفت: تراکتورسازی تیم باارزش و دوست داشتنی است که برای نتیجه گرفتن مقابل این تیم تلاش می کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با تاکید بر اینکه نفس فوتبال این است که هر که بیشتر تلاش کند نتیجه بهتری می گیرد، گفت: من با اینکه برخی ها می گویند پدیده گربه سیاه تراکتورسازی است کاری ندارم.
وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: برای بازی فردا محروم نداریم ولی شاکری، میلاد غریبی و محسن بیات مصدوم هستند و فردا بازی نمی کنند.
وی سپس در خصوص تماشاگران تبریزی گفت: تماشاگران جزء جدانشدنی فوتبال هستند و تمام تلاشمان این است که تماشاگران از فوتبال لذت ببرند.
مهاجری با تاکید براینکه تماشاگران اهرم بزرگی برای تراکتورسازی هستند، اظهار داشت: ولی با همه این وجود نمی دانم که الان چه شده که به ورزشگاه نمی آیند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: